Auto nomāšana Milānā

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Ko, kā, kur? Jūsu ieteikumi? Pieredze?

Vajadzīgs auto uz 2 dienām oktobra vidū. Prasību īpašu nav - ir OK ar mazo klasi (Corsa, Polo u.tml.).

 
1 2
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Itālijā ir sava specifika, prasa diezgan lielu drošības naudu. Mums kartei nobloķēja vairāk kā 1000 EUR, kas neiepriecināja. Insignias vietā tikām pie Renault Scenic, bijām ļoti apmierināti, īpaši degvielas patēriņš.

Vēl viena specifika Itālijā ir ļoti jāpievērš uzmanība auto bojājumiem, oblīgāti jāpārbauda un, ja tie nav fiksēti, tad tie ir jānorāda pie auto pieņemšanas. Itālijā esot tendence uz to piepelnīties.

Pēc kādiem diviem mēnešiem tomēr saņēmām kaut kādu mistisku sodu par mūsu informācijas sniegšanu (kā saka par pakalpojumu) vienas pašvaldības policijai, bet pašu policijas sodu nesaņēmām

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja ir tādi trūkumi, tad labāk atlicināt laiku un braukt uz Itāliju ar savu auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šoreiz nesanāks... biļetes jau pasen nopirktas.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdeejis, ka esot izdeviigi Itaalijaa nopirkt mazauto, piekraut ar preci, un braukt maajaas. Prom ar lidmashiinu -iznaakot leeti, eerti un izdeviigi, kaa reizee Ziemeljitaalijas rajonaa.. Tas gan tik pa ausu galam un saprotu, ka tas nav iznomaat!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ir doma ņemt papildus pašriska apdrošināšanu (vismaz mājas lapā), kas vismaz tur ir norādīta ap 14.38 eur dienā. Vai tad arī ietur to summu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nupat Milānas auto noma mani pasūtīja trīs mājas talāk, jo VISA karte ir debetkarte! Lai ari biju samaksājis visu summu, nācās zaudēt 70% iemaksu un vēl īrēt no AVIS pa dārgo... Skopais jeb ekonomētājs maksā dārgāk rezultātā

AVIS drošības nauda 200 EUR, bet lētākam kantorim no Itālijas - 1300 EUR

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nupat Milānas auto noma mani pasūtīja trīs mājas talāk, jo VISA karte ir debetkarte! Lai ari biju samaksājis visu summu, nācās zaudēt 70% iemaksu un vēl īrēt no AVIS pa dārgo... Skopais jeb ekonomētājs maksā dārgāk rezultātā

AVIS drošības nauda 200 EUR, bet lētākam kantorim no Itālijas - 1300 EUR

A cik bija "pa dārgo" avisā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

250 EUR kaktu kantorī / 370 EUR Avis

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Ar visu pašriska apdoršināšanu, drošības naudu ietur pilnā apjomā. Es visās valstīs īrēju no Sixt. Patīk attieksme, kaut gan man viņi jau vairāk kā 3 mēnešus ir 130 EUR parādā. Būs atkal jāuzraksta viņiem.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Tas nozīmē

Letinj sedi majās-vai maksa

kā teica otjec ruskoj demokratiji-kira vorobjanjinovs

torg zdesj ne umestjen

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tieši Itālijā ar auto nomu ir vissliktāk.

Jā, par kredītkartēm piemirsu, tā ir, debetkartes neņem. Lai arī Sixtman or platinium karte, izvēlējos Hertz, jo cena un pārējie noteikumi bija labāki.

Tā apdrošināšana ir baigā naudas kāšana, labāk tomēr pārbaudīt auto, lai nav noskrāpēts pieņemot un visu atzīmēt. Un jā, atdodot es vēl to no visām pusēm auto nofotografēju, neticās, ka tas ir par Itāliju...

aansis Reģ.: 23.11.2012
1 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Ar visu pašriska apdoršināšanu, drošības naudu ietur pilnā apjomā. Es visās valstīs īrēju no Sixt. Patīk attieksme, kaut gan man viņi jau vairāk kā 3 mēnešus ir 130 EUR parādā. Būs atkal jāuzraksta viņiem.

Ja parāds ir no kredītkartē rezervētās naudas, nosūti sūdzības kopiju kredītkaršu kompānijai (t.i. Visa vai Master). Man līdzīgā gadījumā jautājums atrisinājās 24h laikā, saņemot e-pastā kopiju no Mastera atbildes nomas kantorim. Tas esot pēdējais brīdinājums par kredītkaršu pieņemšanas noteikumu pārkāpšanu un pēc nākamās sūdzības viņiem tikšot atteikta Master kredītkaršu pieņemšana...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nav problēmas ar valodu, tad var mēģināt īrēt no privātā caur vietējiem sludinājumiem. Kautkādus gadus atpakaļ tas izmaksāja aptuveni 10 EUR dienā par ne pārāk vecu polo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mjā, itāļu valodu nezinu... jopcik, ja negrib, lai ietur to lielo naudu, nomas par mazās klases auto uz 2 dienām prasa 140-160 EUR... afigeķ... bet, nu, laikam nav variantu.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Njā padārgi, bet visticamāk varēsi izvizināties ar labi nopakotu Fiat 500.

aansis, nē parāds ir par riepas maiņu. Man bija pilnā apdrošināšana, bet viņu autorizētajā servisā nebija attiecīgā izmēra riepas. Nācās pašam maksāt par maiņu blakus esošajā servī.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Njā padārgi, bet visticamāk varēsi izvizināties ar labi nopakotu Fiat 500.

Nespīdēs (kaut gan vispār gribētos), mēs būsim 3 cilvēki, tātad, vajag ko lielāku - Corsa/Polo/Clio.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Spriežot pēc nosauktajiem modeļiem uz cilvēku skaita, mantas Jums būs maz.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Viens koferis, ko atstāsim dzīvoklī, ko izīrējām.

Bils Reģ.: 12.11.2002
2 0 Atbildēt

Jūnijā bijā Milānā. Īreju jau 3. reizi AVIS, šoreiz uz nedēļu.

Ja ielido ar Air Baltic, tad trāpīsi 1. terminālā. Iesaku pārbraukt uz 2. terminālu ar bezmaksas autobusu ~4 min. Tā autobusa pietura ir pie izejas, kur ir arī izeja vilcienu (pazemē). Visur ir norādes.

2. terminālā AVIS dod stipri zemāku cenu. Atdot auto vari kur vēlies, cena nemainās. Es atdevu Milānā, netalu no dzelzceļa stacijas, jo Milānā palikām vēl 3 dienas bez auto.

Nekādu papildus drošības naudu AVIS nerezervē, tikai jāiedod karti. Norezervē tieši tik, cik būs jāmaksā. Jau gadus 3, atšķirībā no citam kompānijām, AVIS neņem nekādus kartes datus, bookojot i-netā. Es rezervēju februārī. Atnaks tikai atgādinajuma vestule, un ja velies, vari atcelt rezervejumu vai kko pamainīt.

Katru ned. cena aug, jo laicīgak rez., jo labak.

Izvēlējos cabrio (bijām divatā), bet uz vietas bija tikai Citroen DS3 cabrio, lai gan bija jābūt Volvo, Golf, Pegeuot...

Mums tika piedāvāts par šo pašu cenu jaunais Nissan Qashqai, kas tomēr butu dārgaks. Vai lētaks variants, škiet kāds no kompaktklases auto, Focus un tmldz.

Noformēties var kādās ~5min un saņemt atslēgas.

Iesaku pirms braukt, kārtīgi apiet auto riņķī un sabildēt skrāpējumus, tādi noteikti būs, tad pieaicināt laukuma apkalpojošo cilvēku, lai tas atzīmē uz līguma tos, parakstas un uzliek zīmogu. Nodod tad nebūs pārpratumi, jo tos uzreiz ievada viņu sistēmā. Auto jāatdod ar PILNU bāku, pilini līdz korķim, jo vel jau no benzintanka būs bik' japabrauc. Savādak pieskaita samēra padārgu degvielu, ko pēc tam gan noņems no kartes neprasot.

P.S. 7 dienas līdz Bergamo, Gardas ezeram, Veronai u.c., ~600km, 1.5d patēriņš 4.5l = ~45EUR par degvielu.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Sixt par auto nodošanu citā vietā bija jāpiemaksā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man Avis teica, ka no kartes rezervēs tikai par degvielu, ja ņemšu to pilno apdrošināšanu, kas pie mašīnas cenas maksā papildus ap 70 EUR. Citādi arī Avis prasa 800 EUR drošības naudu. Līdz ar to, kā jau minēju, kopējās izmaksas sastādīs ap 150 EUR. Es vēl painteresēšos sixtā un hercā, bet nedomāju, ka tur kaut kas īpaši atšķirsies.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Dīvaini - nebija man iespēju atpakaļceļā iepildīties, atdevu AVIS mašīnu ar pustukšu bāku. Novilka no kartes apmēram tikpat, cik pats būtu pildījies.

Bils Reģ.: 12.11.2002
0 0 Atbildēt

Itālijā dīzeļdegviela jūnijā maksāja 1.53-1.69eur litrā. Nedomāju ka AVIS novilktu to lētāko variantu ;)

P.S. 20-27.06. Cabrio (reāli gan braucām ar Kaškaju) maksāja 505eur ar iekļautiem riskiem, kas ir bezmaksas, ja īrē šķiet no 3 diennaktīm. Man vel piedāvāja piemaksāt ~23eur/diennaktī pret riskiem, gadījumā ja mans auto tiek nozagts. Itkā ja nav ši apdr., tad 2400eur būtu jāizvelk no paša kabatas. Un šis risks vēl bija pret avāriju, un ja nav, tad 1200eur no manis.

Bet jutu ka tas ir "razvods", lai nopelnītu vairak ;)

Noriskēju un nepirku. Citreiz man to nav piedāvājuši, arī ne Portugālē un arī ne Spānijā pie AVIS.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vispār labākā pieredze Eiropā man bijusi ar Budget, tikai Itālijā laikam nebija vispār...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir arī Itālijā, bet bija švaks piedāvājums

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Nupat tieši norezervēju Hertz autiņu uz weekendu Milānā Bergamo lidostā. Kur Jūs raujat tādus ciparus kā €120+ ? Es caur Ryanaira lapu komplektā ar lidojumu paņēmu pa €42 ar kapeikām no sestdienas līdz pirmdienas rītam. Kaut kas tipa Fiat Punto izmērā.

Bils Reģ.: 12.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezināju ka uz Bergamo ir reisi, no Milānas gan tas ir ~100km.

Braucu garām Bergamo lidostai uz bodi. Tur pretējā pusē bānim pie lidostas ir kolosāls, liels iepirkumu centrs.

Paiku arī var iepirkt līdz kādiem 22 vakarā katru dienu. Ja vajag, pameklēšu adresi pierakstos, bet tur tāds ir tikai viens un lielākais tipa Eiropā (kā jau viss pie IT lielākais)

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu man tieši uz Bergamo vajadzēja, jo Rallijkrosa trase ir apmēram 40km no lidostas. Jābrauc fanot par Reini!

Bils Reģ.: 12.11.2002
0 0 Atbildēt

Rekur tas centrs. Vietu daudz, vairākos stāvos var auto noparkot.

www.oriocenter.it/_en_/cont_comeraggiungerci/come-raggiungerci

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Oi kļūda , bija €52.95 vot, sorry, bet nu vienalga tas ne tuvu nav 120

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A tu zini, cik tev drošības naudu no kartes ieturēs?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Kautkā īpaši neinteresē, jo to pēc tam tak atskaita uz kartes atpakaļ. Tā vismaz vienmēr bijis, cik ir gadījies īrēt. Un kartes limits ir pietiekošs, lai par to nesatrauktos. Ilgāk par nedēļu nav gadījies, ka tur karātos kautkas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ne jau par limitiem būtu jāsatraucas, bet gan par itāļu tieksmi "pierakstīt" dažādus defektus, noteikumu pārkāpumus u.tml. Nē, nu, kas kuram tuvāks, bet es laikam tomēr labāk uzreiz samaksāju vairāk, bet tad arī guļu mierīgi un zinu, ja kāds huligāns man to auto apskādēs, tad nebūs jānoloca tie 800 EUR par remontu.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu tak priekš tādiem gadījumiem ir 0 pašriska apdrošināšana par apmēram 15eur dienā klāt un guli mierīgi. Un tas, ka pirms pieņemšanas jāapstaigā tā lamata un viss, kas nav papīrā, jābāž acīs, tas tak pašsaprotams. Tāpat pie atdošanas paprasīt parakstīt, ka viss ok.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tie nav 15 EUR. Kā jau minēju, 0 pašriska apdrošināšanu Itālijā cenu paaugstina par apm. x2... varbūt izdarām tā, atsūti kādu piedāvājumu, kur ar nulles pašrisku nomas cena būtu, kā tu teici, 65 EUR plus 15, tobiš, 80 EUR uz 2 dienām.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu pašam man tas nav aktuāli, jo braukšana reāli būs apmēram 80km dienā, pārējā laikā auto stāvēs vai nu milzu parkplacī pie rallijkrosa trases, vai arī pa nakti hoteļa parkingā, līdz ar to riski tur minimāli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es jau nesaku, ka ir aktuāli, bet, ja tu saki, ka uz 2 dienām var izīrēt par 50 EUR, plus 15x2 piepirkt nulles pašrisku, lūdzu, padalies, kur. Pašam nav aktuāli, bet būsi labu darbu izdarījis un palīdzējis biedram.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Es parasti rezervēju par bāzes cenām, bet par ekstrām diskutēju uz vietas pie nomas galdiņa. Tur nez kāpēc parasti uzrodas piedāvajumi, kas radikāli atšķiras no interneta. Bet ja nav, tad esmu gatavs arī samierināties ar bāzes piedāvājumu. Tā kā varēšu pateikt pēc pēdējās septembra nedēļas nogales, vai Hertzā sarunas ir veiksmīgas vai ne.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Labs

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Bet Francijā Avis tā arī paprasīja 15eur dienā par pilno 0 risku, tad diez vai Itālijā būs radikāli citādāk.

Bils Reģ.: 12.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu laikam no manis arī mēģināja dabūt 23eur/diennaktī, es atmetos. Un viss ir OK.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais nerezervēt to papildus apdrošināšanu internetā, bet pie nomas galda sākt diskusijas.Tad viņi mana, "kogda kļient uplivajet" un sāk piedavāt puslīdz cilvēcīgus ciparus. Tā vismaz parasti ir bijis.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

GB12 speciāli Vopšem Hertz Itālijā pie galdiņa paprasīja par pilno pašrisku klat pie cenas 26 eur dienā. Rēķini pats, vai Tev tas ir izdevīgi vai nav. Fiat Punto vietā iedeva Alfu Giuletta.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Man, protams to naher nevajadzeja, bet tipa ja nu kādam tas noder...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, redzēs. Es drošības pēc paņēmu pilno pašrisku un pierezervēju Avisā. Kopējā cena - 102 EUR. Drošības pēc (mazums kas) pierezervēju arī Sixtā, ja nu kādi pārsteigumi atklājas.

No vienas puses - baigi dārgi. No otras - tā kā pats strādāju apdrošināšanā un ar gadījumiem saskaros katru dienu, tad laikam kaut kāda paranoja iestājusies, gribas pret visu nodrošināties.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti