Iesakiet jaunu autiņu

RT33 Reģ.: 05.10.2014

Pirkumam plānoju atvēlēt +/- 30 000 eiro.

Vēl neesmu aizgājis ne uz vienu testu, bet zināms viedoklis jau ir radies.

Metu acis uz jauno VW passat. Protams, pastāv risks ar tā saucamajām "bērnu slimībām", bet...

Te ir redzama aprīkojuma un cenu lapa:

www.volkswagen.lv/content/medialib/vwd4/lv/pdf/new-passat-pdf/_jcr_content/renditions/rendition.file/ma_vw_passat_limousine_pricelist_a4_lv.pdf

Bet nav teikts, ka palikšu pie VW - varbūt ir labāki varianti? Variantus par lietotiem auto neizskatu.

10 gadu esmu nobraucis ar dīzeli. Pēdējos septiņos gados nobraucu nepilnus 180 000 km ar no salona izbrauktu auto, un, salīdzinot degvielas un uzturēšanas izmaksas, kā arī sākotnējās investīcijas, neesmu pārliecināts, ka pie šāda nobraukuma dīzelis kopumā ir lētāks.

Tātad, ja runājam par konkrētajiem VW modeļiem es pat sliecos uz benzīnnieku, vienīgi bažīgu dara salīdzinoši mazais motorītis - 1,4 l. Plānoju manuālo transmisiju. Ņemtu 1,8 l, bet izskatās, ka to piedāvā tikai ar automātu (negribu ņemt).

Jau iepriekš paldies par viedokļiem.

 
1 2 3 4 5 6 7
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Iepriekš drusku nepilnīgi , vajadzētu

Mēnesi bijis 1,4 golfs ar atmosfērisko benzīnu . Protams visu laiku jāgriež . Laikam pats tik mazu neņemtu , bet kat kādu kategorisks nē NETEIKTU

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Galvenais ka 3 reizies pateici... nu tā, lai saprot...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Labākais pirkums latvietim - ļoti nopakots, Premium klases auto par vidējā Japānā ražota auto cenu

Vēlams, ar ļoti jaudīgu dzinēju, kas tajā pašā laikā būs ekonomisks pēc vella :p

SandFish Reģ.: 26.10.2014
0 0 Atbildēt

Salīdzināšanai pirms laika izbraucu ar jauno Corolla.

1.6, ja nemaldos, variatora (CVT) izpildījumā.

Manā uztverē pilnīgi nebaudāms, kūtrs un neatsaucīgs auto. Tāds līgans sieviešu braucamais maršrutā - darbs - veikals - mājas. Kick-down atstāj ietekmi tikai uz motora skaņu. Uz paātrinājumu ietekmes nav.

Tieši tādas pašas asociāijas ar Opel 1.4 Astra + automāts.

Fordu gan jāatzīst neesmu skatījies.

Par Octavia cietību droši vien jāpiekrīt - subjektīvi šķita, ka bedres var mazliet vairāk just, kā ar to pašu Golf, taču Octavia šķiet labāks price/performance.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Jaunā Octavia Scout škiet iekļaujās līdz 30 pakām: www.skoda.lv/store/octaviacombiscout

Man patiktos tāds auto, vismaz domājams ka naktmiers nebūtu traucēts ar domām par to vai auto būs tur kur tu to atstāji un tam viss būs kas tur bija.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaunu ,ar variatoru aprīkotu , ~1,6litrīgu auto testēšana var izraisīt totālu fuj konkrēto drabu . man Jūks ''atvērās'' tikai pēc ~11,5kkm... a līdz tam vairāk rēca nekā ''lidoja'' .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Savā laikā Jansons rakstīja, ka pie variatora ir jāpierod, jāietrenē kāja, tā teikt... un, ja trāpa īstajā brīdī, tad ejot normāli. Tas gan bija par Qashqai.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Turpinot jauna auto meklējumus, esmu notestējis Audi A3 1,6 l dīzeli (automātu), kā arī Nissan QASHQAI 1,2 l benzīna motoru ar manuālo pārnesmukārbu. Pavisam virspusēji par subjektīvajiem iespaidiem, kas abām mašīnām atšķirās.

Par A3. Plusi - ieturēts exterjers, kas izraisa cieņu , patīkama braukšana, pamatīguma sajūta. Automātiskā kārba braucienu padara par atpūtu. Mīnusi - nepārdomāti vadības slēdži viduskonsolē - blakussēdētāja roka aiz tiem ķeras. Ir arī vecā kaluma lēti slēdži, kas raisa izbrīnu. Paknaps standarta aprīkojums. Jau salīdzinoši labi nopakots diemžēl sasniedz 35 tk eiro. Salons tomēr prasījās lielāks pēc Mazda6 lietošanas.

Visu cieņu pārdevējama Jānim - bija patīkams pārdevējs

Par QASHQAI. PLusi - exterjers pirmajā mirklī rada viedokli par padārgu auto, plašs salons, pārbāzts ar dažādām drošības sistēmām, kamerām u.c. elektroniku, līdz "lūpai" nopakots maksā ap 30 tk eiro. Mīnusi - mazs motors, kas liekas nesavienojams ar tik lielu auto, paskaļš - labi dzirdama gan piekare, gan arī motors. Lēti salona apdares materiāli.

Tomēr, ja būtu lielāks motors, nopietni apsvērtu šī auto iegādi. A3 savukārt nopietni apsvērtu, ja tas būtu nedaudz lētāks. Šonedēļ vēl izbraukšu ar jauno Passat. Bažīgu gan dara ziņas par ražošanas brāķiem

Deksters Reģ.: 07.12.2010
1 0 Atbildēt

Cik ilgi jāstāv caurvējā ar slapju grīdas lupatu galvā, lai salīdzinātu Audi A3 ar Nissan kašķi ?

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Ja cenu diapazons precēm pārklājas, cik ilgi jāstāv caurvējā, lai to nedarītu?

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Tu auto pērc vai cenu??

Pats vispār zini, ko vēlies? Tās taču ir pavisam dažādas auto klases...

Mans ieteikums-Opel Insignia.

Jau gadu tādu lietoju, 19 000 km nobraukti, nesūdzos.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 1 Atbildēt

Labrīt, ja es zinātu, ko vēlos, tad šeit nespamotu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A kas vainas Nissan kašķim?

SandFish Reģ.: 26.10.2014
0 0 Atbildēt

Es, savukārt, kā japāņu nīdējs izmēģināšu Avensis.

Uzķēros uz Wess Mototrs piedāvātajām visnotaļ garšīgajām cenām, kā rezultātā ekstru pārbāzts Avensis cenas ziņā ir tikai par kapeiku dārgāks, kā krietni plikāka Octavia.

Redzēsim vai arī Avenša izpildījumā CVT būs kaut kas pilnīgi nebaudāms un naudu skaņas izolācijas materiāliem japāņi būs izlietojuši Fukušimas glābšanai..

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Pievienošos Deksteram, izmēģini Insigniju. Nobraucis 3 gadu

laikā 60000, vainas nekādas, bez problēmu automāts, ķīseļa

160zs vairāk nekā pietiekami. Labs komforts, samērā mīksta, ar 245/45/r18 Rīgas bedres nejūtu. Ar kvēpu filtriem šim modelim problēmas arī nav. Pirms tam vairākus gadus bija saab9-5, gaita, uzvedība uz ceļa tāda pati, bet tā kā saab izmira tad price/performance ziņā, nekādas lielās izvēles nebija ko ņemt.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
1 0 Atbildēt

Man tik tiešām patik Insignias eksterjers un ticu, ka tas autiņš tik tiešām ir labs. Bet tas ir opelis... Ļoti subjektīvi, bet tik un tā opelis...

Deksters Reģ.: 07.12.2010
3 0 Atbildēt

Nu un kas tad ir, ka tas ir Opelis?? Nissans ir kas labāks ? Mazda labāka ??

Ek šie rāmīšos ieliktie prātiņi....

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Man ir biturbo dīzelis 200zs, 400Nm.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

SandFish

Variators paskaļš būs gāzējot .

Radi vienlaikus testēja4x4 DSG 180 Zs octaviju , un manu 1,8 CVT avensis .

Priekš gonkošanas visiem labāk patika jaudīgā oktavija .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 1 Atbildēt

Ja jau tāda amplitūda uz modeļu izvēli, iesaku izmēģināt Subaru! Pilnpiedziņa un gandrīz visi modeļi iekļaujas budžetā.

Kas ir braucis ar pilnpiedziņu, bezpiedziņu vairs negrib redzēt

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

runā, ka šodien WW moller centrā pie spices B8 aptaustāms būšot

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Jā, sestdien arī iešu B8 izmēģināt, randiņš jau sarunāts.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Imēģini Toyota Hilux, tas ar ap 30 k/e dabūjams.

Nu, ja reiz nav svarīga auto klase.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
1 1 Atbildēt

Veči, nu ko jūs niknojaties? Par gaumi nestrīdās. Es jau rakstīju, ka jābraukā ikdienā pa asfaltu. Nevajag man ne 200 Zs, ne rupuci, kas rāpo pāri grāvjiem, ne arī 4x4, kaut arī varu par to samaksāt. Vienkārši negribu iegrābties dēļ nezināšanas, tādēļ arī jautāju pēc padoma.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
1 0 Atbildēt

Te jau nu gan nav vairs runa par gaumi bet gan par aprobežotību.

Tas par tekstu ''Nu tas taču tomēr ir Opelis...''

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

RT33

Tā viņš ir , auto izvēle ,ir grūta un haotiska ,it sevišķi ja atvēlētie eiro ir pietiekami . Arī man bija diezgan raibs un dažāds vēlamo auto marku uzskaitījums . Tā bija 2008 gadā ,kad izvēle tika pieņemta burtiski pēdējā dienā , un līdzīgi šovasar .

Šovasar bija viens diezgan stingrs uzsādījums . Dīzeli NĒE...vaij var likt gāzi garantijas auto un tas to izvēli krietni sašaurināja .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Bet 2001 gadā mana auto izvēle bija ..pats lētaākais automāts placī

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 1 Atbildēt

Es arī esmu privāti pret JAUNU opeli un arī par Vemjotību nebalsoju , laikam esmu ''aprobežots'' tapēc privāti pērku un braucu ar Nisann un Honda (vecu) , bet pārmaksāt perkot xujOpeli....................... kaut kā prātā nenak. audī vismaz ir zīmols un imidžs .

Deksters Reģ.: 07.12.2010
2 0 Atbildēt

Tu laikam lasi, bet nesaproti lasīto ;)

Ja nepatīk, nepērc. Bet tur cilvēks teica,ka patīkot jau nu gan, bet ''tas tak Opelis''...

Par tavu aprobežotību gan liecina jēdziena ''Vemjotība'' lietošana, jo tu esi dusmīgs uz Vienotību, ka tādiem shēmotājiem kā tu piegrieza skābekli krīzes laikā.

Tā lūk, teksta ''hujOpeli'' autor

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 1 Atbildēt

Shēmotājs nebiju un nebūšu , atšķirībā no Vemjotības shēmotājiem saeimā ,valdībā un tavā purvelī ( kā tur ar tām aplokšņu aldziņām īsti bija??!! ).

Un dusmīgs ??? Uz ko ?? Uz tiem politiskajiem trupakiem ... xā xā , viņi sevi nu ir pilnībā norakuši .

Esu laimīgs -man bija , ir un būs - kas vairāk par materiāliem štruntiem -xujOpeļiem , lakšerī meršiem,foršiem poršiem utt niekiem.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
1 0 Atbildēt

Tedi... V nav vainīgi pie tā, ka tev krīzes laikā bankas atņēma līzingotos superduper kārus un shēmošanas nolūkiem sakamptās zemes. NĪ attīstītājiņ...

Plašāk palūkojies un nemeklē vainu tur, kur tā nemājo.

SandFish Reģ.: 26.10.2014
2 0 Atbildēt

Avensi diemžēl nesanāca notestēt - norunātajā laikā ierodoties Wess motors mani sagaidīja pārdevējs ar vārdiem "Jūsu testa auto nupat kā aizbrauca citā testā. Vai varam sarunāt uz citu dienu?"

Fantastiska apkalpošanas kultūra, es gribētu atzīmēt..

Moller par šādu gājienu vismaz laipni piedāvāja auto izmēģināt uz visu nedēļas nogali.. :/

Jāaizbrauc būs aptaustīt Insignia. Varbūt uzrunā..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Jau kadu laiku WESS reāli kretinē , patīk Mjuļļers un Domeniks ,arī Nippons ir kļuvis panesams , iekretinē Norde , Karlo , Paršče- vispār nedazvanāmi un nesasniedzmi , BM- ................ pagaidām izbrīna tur esošie zagleni ..............

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti interesanti viedokļi, argumenti, pieredzes apmaiņa.

Es gan piederu pie tiem, kuri pērk tikai mazlietotus auto (pēdējā laikā - LV pirktus jaunus), jo par jauniem reāli žēl naudas un reāla škrobe par vērtības zudumu arīdan. Lai arī it kā varu atļauties

Bet, nu, stereotipiem pie mums vēl ir liela vara (pagaidām).

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Atļauties varu-bet waj naxxx vajag-tāc ir jautajums bet ta apziņa par ''nevainīgu '' auto :O un tu esi ''pirmais''

Nu waj nau slimi

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Redzi, nav jau slikti apzināties,ka vari smaksāt auto nozares attīstības vārdā jauna auto cenu un būs viens no tiem, kas šo visu virza.

Jau reāli jau jauns auto tiešā pašizmaksa ir mazāka, pircējs apmaksā nākamo modeļu attīstību.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Es pēdējos divus auto esmu pircis jaunus un baudāmus - Opel-Meriva un Škoda-Fabia.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es gan baudāmus auto neesmu pircis jaunus , kautka dauxja šķiet atlocīt ~129keur , ja reāli mazlietots maksā ~70keur.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
1 0 Atbildēt

Tedis varētu nodefinēt savu viedokli un pateikt, kāpēc jauns Opel ir hujopelis un attiecīgi sūc, bet jauns Nisan ir laba manta

Mans uzskats ir,ka jebkurš auto ir labs, mēs ( pircēji) esam tik ļoti daudz un mūsu izvēli nosaka daudz un dažādi aspekti. Patīk, nepatīk, varu nevaru atļauties utt.

Bet sākt pateikt, ka tas ir mēsls tikai tāpēc, ka kaut kad pirms 20 gadiem kaimiņam īpašumā ir bijis nojāts opel kadets un tāpēc tas ir mēsls... nu, ko tur lai komentē.

Kad man dzima doma par JAUNA auto iegādi, izvēle bija Audi, taču sapratu,ka par man pieejamā finensējuma apmērā tāds audi,kā es gribu,nesanāk. Un arī mans vēlamais modelis A5 ir novecojis, drīz būs cits.

Aplūkoju Mazda, Toyota, KIA, Hyndai.

Nepatieka neviens no tiem, lai gan uzskatu,ka jebkura no tām mašīnām ir laba un gana kvalitātīvi ražota.

Gaumes jautājums tā teikt.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Tu gan esi dīvains, vienā komentārā gaumi gandrīz sauc par aprobežota cilvēka iezīmi, bet otrā jau pats par to runā

Es savā komentārā nevienā vietā nepateicu, ka Opelis ir slikta mašīna. Es teicu, ka tas ir manas subjektīvās gaumes jautājums, bet tu par to apvainojies kā tīnis. Priecājos, ka tev ir Opelis un ka tev ir prieks par to. Iespējams, ka tagad opeļi tik tiešām ir labi, diemžēl savu reputāciju šī marka vēl nav pilnībā atguvusi. Tam nepieciešams laiks.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Tapēc ka jauns Jūks ''full'' maksā 20keur un

1.Kārt nau opelis

2.Nau arī golps

3.Ir tik ''savdabīgs'' ( kroplīgs ) ka beigās -''skaists''

4.Ideāls pārvietošanās/parkošanās līdzeklis pa Vec un pārējo Rīgu- raugoties no auto gabarītiem un sēdpozīcijas.

5.ļoti pietiekama dinamika un piezemēta apetīte

6.ļaundarus neuzrunājošs -atstājot ''kur pagadās'' ir arī turpat atrodams ...

utt utpr

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Opelim ir līdzīgs - Mokka. Pie tam, ar labāku apdares materiālu kvalitāti, jēdzīgāku dzinēju izvēli, glītāku dizainu (jā, jā, gaumes lieta), arī ļaundarus neuzrunā, arī nav golps.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tapēc ka jauns Jūks ''full'' maksā 20keur

Studiju gados piehaltūrēju vienā no kantoriem, kas taisīja pētījumus, nu, ķipa, sabiedrisko domu pētīja. Un bija mums tāds pasūtījums - bija jānoskaidro cilvēku domas par cepameļļām. Un milzīgs vairums tautas uz jautājumu "kāda, jūsuprāt, ir laba eļļa?" ieķeksēja pie "tā, kurai ir zema cena".

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

eļļu pērku atbilstošu ražotāja prasībām un Jūku ''debesīs'' neceļu par patīk/nepatīk nestrīdos , bet tas punduris nu tik tiešām ir skaists savā nesmukumā + vēl par to cenu/komplektaciju ( un nau xujOupeļš waj Golps) . Vienk un to brīdi vajadzēja lētu un UZTICAMU autõ , arī ar perespektīvu nodot bērnam kā pirmo autõ , kurš piedevām vēl nebūtu GARLAICĪGS un katram menegerim lietošanā esošs ( tā lai mani nejauktu ar kadu preču izplatītāju ) .Nu jau vairāk kā 40kkm , ne tur kas birst ne grab...

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Sestdien notestēju pasātu. Iznāca gan aplauzies - izrādās, ka jaunie pasāti parādīsies tikai janvāra beigās Viss aizkavējies dēļ ražošanā konstatētajiem defektiem. Tā kā braucu ar B7 1,6 l dīzeli, automātu.

Par pašu testu - atklāti sakot, biju domājis, ka būšu vairāk iedvesmots, ja salīdzina ar maniem citu auto testiem. Brauciens, salona izpildījums atstāja labu iespaidu, bet nebija nekas tāds, ko ļoti varētu izcelt uz citu manis testēto auto fona.

Par pašu braukšanu - nepatika, ka, uzsākot braukt, motors ir pārāk dzirdams - šķita, ka apgriezieni ir pārāk augsti. Tai pašā laikā, jau braucot pa Dienvidu tilta trasēm, izbrīnīja, ka 5., 6.pārnesums jau slēdzas pie knapi 1400-1500 apgriezieniem. Un pēc dzirdes likās, ka motors jau sāk skanēt un drebēt tā, it kā tiešām esi ielicis zemākā pārnesumā, neka vajadzētu. Un šis neiet kopā ar manis teikto par braukšanas uzsākšanu. Jāsaka, ka atbilstoši manai subjektīvajai uzterei Civic 1,6 l dīzeļautomāts strādāja patīkamāk. Un arī likās, ka pasātam tomēr vajadzētu būt klusākam . Pārdevējam sacīju, ka aizmugurējā piekare ir diezgan dzirdama (sedans), uz ko viņš atbildēja, ka tad jau jātūnē ar gaisa piekari. Pēc aicinājuma pabraukt pa bruģi, tā arī darīju un secināju, ka grab tikai nedaudz mazāk par manu 7 gadus veco mazdu, jei bogu - instintīvi sāku braukt pa tramvaja sliedi un no bruģa nost, kur tas bija iespējams. Un tomēr, patīkamo un labo lietu ir daudz vairāk, bet tās jau mēs visi zinām. Rezumējums - pagaidām Audi A3 deva lielāko braukšanas prieku, bet pasāts B7 arī daudz neatpaliek. Ja A3 būtu mazliet lielāks, mazliet lētāks, ar mazliet vairāk moderno elektroniku, tomēr laikam ņemtu to.

Bet, nu, gaidīšu to B8, tad izlemšu

Bet pa to laiku aiziešu izmēģināt Insigniu un kādu Toyota modeli. Varbūt arī jauno 6.mazdu, lai saprastu, kāds tad ir tas progress Par subaru - dzīvesbiedre teica - tikai ne to un tikai ne BMW! Pat nemēģināju iedziļināties, kāpēc, bet nu šis viedoklis man arī jāņem vērā

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Bija viņiem piektdien B8, pats aptaustīju, izbraukt gan neviens nedeva, izbrīnīja vieta otrajā rindā, varētu salīdzināt ar kādu A8, stipri vairāk izskatās, salons arī varētu teikt, ka pirmo reizi tai markai patika. Skaista mašīna, bet passat kā modelis personīgi neinteresē. Viens liels mīnus, navigācija atrodas par zemu, no drošības viedokļa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Viss ir relatīvi vienkārši, BMW gan par to naudu nekas sakarīgs nesanāks, OK. Lai arī dzīvesbiedre visticamāk nav pat ar to izbraukusi (vismaz jaunu vai mazlietotu).

Bet SUBARU gan ir vērts pārbaudīt dzīvē. Pilnpiedziņa ir ļoti patīkama štelle, japānis - ļoti uzticama tehnika, cik man zināms - ļooti ekonomiski dīzeļi ;) Un varētu iekļauties arī budžetā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
2 0 Atbildēt

BMW 520dx -42keur......... un braukt IR prieks , iespringt IR vērts -ja var atļauties , A4 2,0TDIq nu tā waj ziniet .... bembis ir kudī baudāmāks .

Bet pa 30keur jauns nebūs un lietotam operlīzi ar neviens nedos .

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

pagājušajā rudenī šķiros no Lex250, kas bija godam kalpojis 7.5 gadus un nonācu jautājuma priekšā , ko tālāk ?

izpētot jauno auto piedāvājumu 30-37 Eu, konstatēju, ka nav neviena auto, kurā gribētas iesēsties un ar viņu braukt un no loga skatīties uz viņu.

Ir tikai neglīti, plasmasīgi piepičkāti ar kamerām, sensoriem spilveniem u.t.t. auto, kas mani nemaz neuzrunā

tāds kurā gribētu iekāpt sākās ar vismaz 50 eu

Un tā nopirku 4 gadīgu kurā ir patīkami sēdēt, skatīties pa logu un kurš man izmaksāja zem 10

vistuvāk maniem kritērijiem bija Volvo 60, bet ari tas līdz galam nepārliecināja

RT33 Reģ.: 05.10.2014
1 0 Atbildēt

Paldies, par ideju - paskatījos tos volviķus, jāiet patestēt

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ir tikai neglīti, plasmasīgi piepičkāti ar kamerām, sensoriem spilveniem u.t.t. auto, kas mani nemaz neuzrunā

......

Tā ir ja brīvdienās braukā ar retro alfām , gaume sabojāta )

Un kāds auto tika iegādāts ?

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

XC 60 meginaji?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS

4.Ideāls pārvietošanās/parkošanās līdzeklis pa Vec un pārējo Rīgu- raugoties no auto gabarītiem un sēdpozīcijas.

..........

Vispār man sākas lomkas ( kā diez to latviski sauc) pēc rava . Piemēram Rīgas darbavietas stāvietā ,ja piebrauc pie apmales nevaru atvērt durvis . Bet pie apmales jāpiebrauc tuvu lai citi var izbraukt .Laikā kad es piebraucu ir 1 , 2 brīvas , un pēdējā laikā kā reiz tikkai tā apmales vieta .

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

tā viš ir, es arī jau esmu pieradis pie Yeti augstuma un tās lietas ka nevajag īpaši uztraukties vai tik bufera gals neaizķērsies aiz apmales. Un ir dažas situācijas kad vajag uzbraukt uz apmales un nobraukt. Ar tādu klīrensu nav problēm.

RT33 Reģ.: 05.10.2014
0 0 Atbildēt

Varbūt jāparkojas otrādi?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Bembuks ira nobraukājis tika 8,5kkm un labās puses durvjapakšas ārstūri jau cietušas pret Tērbatas un Blamaņu ielas trotuāru apmalēlēm ..... tā višš i jo visi manējie pieraduši pie SUViem

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti