Sodi ārzemēs un LV

opelis Reģ.: 03.10.2005

Pavisam nesen bija šī ziņa www.iauto.lv/zinas/pasaule/24714-somu-miljardierim-jamaksa-77-808-eiro-par-gajeja-nepalaisanu , tad nu ienāca prātā tēma: ar personīgajiem (vai pazīstamu, draugu, kaimiņu utt.) piemēriem parādīt , ko nevajag darīt uz ceļa un cik tas izmaksā.

 
1 2
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 1 Atbildēt

Mana pieredze - ārzemēs sodi ir bijuši par ātrumu un abi -Vācijā uz bāņa. Pirmā reize pirms gadiem septiņiem par 116km/h atļauto 60 vietā uz vietas samaksāju 100eur. Otrā reize - pagājušā gada novembrī fotoradars nofotografēja vietā, kur atļautais 100km/h - bija 120km/h. Soda nauda 30eur + datu apstrādes izdevumi 25eur + 2,50eur pasta izdevumi.

Mans paziņa (dzīvo DE) savā FB kontā bija ielicis bildi no fotoradara, kur atļauto 100km/h vietā braucis bija uz 258 km/h. Cik sods liels bija - nezinu, bet varētu būt iespaidīgs.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Esiet uzmanīgi Igaunijā, ļoti daudz jauno netrafarēto policijas škodu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas mani izbrīna, regulāri sanāk tur braukt, bet baigi daudz to neesmu manījis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mana pieredze.

Nomas auto Itālijā.

Neatļauti noparkots auto Milānā.

Pēc kādām 6 nedēļām (!) konta izrakstā manīta AVIS ieturētā summa - 45 eur.

Ar savu auto Lietuvā, vēl pirms bāņa

Apdzinis lēnu vecu zaļu Audi A6 (pāri nepārtrauktai līnijai, ātrums 117), pēc brīža manu to mana auto astē, zibina gaismas mūziku Izrādās, esmu piesmējis netrafarēto CP auto. Vārds pa vārdam, nožēloju izdarīto, saņemu kvīti par 42 eur, ko uzreiz mājās nomaksāju. CP brīdināja, ka visi tagad saņemot rēķinus uz savām adresēm, bet ietiepīgākie iepazīstas arī ar kredītu piedzinējiem.

Noparkots auto Viļņā, uz ielas - stāvvieta ar automātu.

Nebija skaidras naudas, nesamaksāju.

Protams, kvīts logā utt.

Izmetu kvīti miskastē un jau gandrīz 3 gadi kā nevienas reakcijas. Un arī nebūs visticamāk.

Noparkots auto zem zīmes Tallinā. Protams, nekādu jau seku nebūs Bet, izrādās, kvīts logā ar soda rēķinu kādi 35 eur. Nekādi no manas puses nereaģējot, pēc kādiem 3 mēn. saņemts Creditreform aicinājums samaksāt kādus 55 eur. Problēmas negribot, visu samaksāju asap.

Stāsta morāle - visur viena vienota datu bāze, esam ES un nekur vairs nenoslēpties

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Herz nomas auto maršrutā Amsterdama - Zoldera - Amsterdama - pēc pusotra mēneša atnāca 3 vēstulītes pa 29 eur katra. Laikam biju uz radara trāpījis, kaut nepamanīju. Protokolus nekādus neatsūtīja. Cik papētīju - tas cipars kaut kāda fiksēta maksa par pārkāpumiem saskaņā ar nomas līgumu.

Francijā ar nomas vāģi nozipsnīja. Bijām 2 auto blakus ar apmēram vienādu ātrumu (60 pēc spidometra, kur 50 atļauts) - 3 mēneši un nekas vēl nav atnācis. Iespējams, ka tas otrs bij drusk ātrāks. Kolēģim atsūtīja pēc kaut kāda pusotra mēneša.

Viļņā par stāvēšanu bij kvīts logā. Summu neatceros. Leišu kolēģis ieteica izmest un aizmirst. Tā arī izdarīju un nekas nav sūtīts.

Lietuvā uz bāņiem, ja N1 kablukam ieraksts tehniskajā, jāpērk vinjetes.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Lietuvā sodu var uzlikt tikai vadītājam, tā kā nav brīnums, ka ārzemju auto vadītāju nevar noskaidrot. Arī numurzīmes piederība ir jānoskaidro.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 1 Atbildēt

- Nevaru dalīties ar soda apjomiem, bet blondiem gājieniem un tikšanu sveikā cauri gan

+/- 2006g (kad vēl robežas bija), izbraukāt PL, DE ar radžotām riepām. Uz PL un DE robežas robežsargs lūrēja dīvaini uz riepām, bet tā kā uz LT un PL robežas dokumentus noliku nevietā un mazliet sākās panika par tiem ..... laikam pažēloja, vai nodomāja, ka ar tām trakjām (5 skuķi iekš auto) labāk nesieties.

Atbraucu mājās un uzzināju, ka ar radžotām riepām tālāk par LV (vai LT?) nevar....

- Ja UK brauksiet kā LV, apbraucot bedres, rēķinieties, ka policija apstādinas un pajautās vai viss kārtībā ;))

cl7lv Reģ.: 04.11.2016
0 0 Atbildēt

Vācijā 2016. gadā pa nakti nobildēja fotoradars uz bāņa 100km/h vietā braucu 130km/h, bet bilde neatnāca.

2015. gadā pa nakti Polijā fotoradars 50km/h zonā kkādi 80km/h, beidzot bija iespēja apdzīt smago un apdzenot zibsnis bija, bet bilde neatnāca.

Latvijā paslēpts fotoradars šoseja atļauto 90km/h vietā 108km/h =20 eur.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

2013.gada beigās sanāca uzrauties kaut kādā Polijas miestā tipiskā ķeršanas vietā - apdzīvota vieta faktiski beidzas, bet zīme kādus 300 metrus uz priekšu, aiz meža... nu, es pirms meža dudinu virsū, a pie pašas gandrīz zīmes no slēptuves izlec vīriņš (tas tiem, kas domā, ka tikai LV slēpjas krūmos). 50 vietā bija 77. Vēl piesējās, ka miglinieki dega. Samaksāju 100 zlotus (17 latus) skaidrā naudā, pat kvītiņu izrakstīja. Viss bija korekti, jo pārkāpumu atzinu. Vienīgi mazliet valodas barjera traucēja, jo policis diezgan slikti angļu valodu zināja, bet, nu, sapratāmies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, un mani arī 2009. vai 2010.gadā Vācijā fotoradars paņēma - 70 vietā bija kaut kādi 110. Bet arī bilde neatnāca.

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Mani fotogrāfējuši daudz ir Lietuvā un Polijā, bet nevienu talonu tā arī neesmu saņēmis. Pēdējo reizi bija pāgājušajā vasarā Polijā 2x un vienreiz Lietuvā, un arī neko nesaņēmu. Biju pārliecināts, ka par Lietuvu saņemšu, bet nekā. Pirms gadiem pieciem vilku aiz fūrēm visu laiku uz 80-90 caur Polijas mazajām pilsētelēm, kas seko viena pēc otras (ceļš Bialyastok-Lublin-Rzeszow), fotogrāfēja mūs visu laiku, nekas pilnīgi neatnāca. Horvātijā pāgājušājā gadā divi taloni par stāvēšanu, ar nav atnācis.

Tā ka es neesmu vēl izjutis to vienoto sodu sistēmu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No Lietuvas šobrīd atnāk sodi 100%!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Jā, man kolēģim arī atnāca.

Ne par sodiem, bet es iesmīkņāju, ka man vasarā pēc Zviedrijas brauciena atnāca rēķins 3.68 euro par "sastrēgumu nodokli". Izrādās, biju Gēteborgā šķērsojis 2 punktus. Un svensoni nepakautrējās atsūtīt rēķinu par tik mazu summu . Man laikam bankas pārskaitījums izmaksāja vairāk

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No Igaunijas FR arī atnāk soda rēķini uz LV 100%.

Baltijā vairs noteikti nenoslēpties.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vispār viss strauji mainījies pēdējo gadu laikā Eiropā.

Agrāk (pirms gadiem padsmit) braucām ar auto slēpot, FR zibsnīja Austrijā, Polijā u.c. vietās no visām pusēm, pilnīgi nekādu emociju

Savulaik arī uz Viļņas autobāņa ir gadījies noķert zibsni ar ~190 pie atļautā 110 (vainīgs, protams) - jau gadi 10 atpakaļ, kas nozīmē tikai "labi, ka tā"

Arī darba komandējumā uz Vāciju braucu ar toreizējo BMW 118d (jo gribējās izbraukāties, kā nekā auto ticis nesen saņemts) - Frankfurtē pie Oderas nozibsnīja pilsētā, tad atkal uz bāņa, kur notika remonta darbi u.tml. - pilnīgs miers no tā visa

Bet, jau sacīju - pēdējā laikā viss strauji mainījies un vairs ne tik viegli no tā visa izmukt sveikā.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Un par ko liecina, ka visi šeit ir bildēti? Ka sodu apmērs ir smieklīgs. Par jums, cilvēki, ņirgājas katrā valstī. Varētu padomāt, ka nevarētu arī 400€ atstāt par katru bildīti. Pārāk zemu jūs vērtē. ;)

iuziite Reģ.: 04.12.2002
2 0 Atbildēt

Nē, tas liecina, ka vairums ir krāni, kas neievēro CSN :P

Atvainojos par nepieklājīgu valodu

Bet es paklusēšu ;)))) .... Savus % es jau nomaksāju līdz 2008 gadam

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 0 Atbildēt

Problēma jau kā reiz ir tur, ka pārāk viegli sodi. Attiecīgi ir arī otra vēl lielāka problēma - visi ievēros CSN un nebūs valstij ienākumi.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu nē.. galvā... Attieksmē pret citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Soda apmērs, iespejams, samazinātu pārkāpēju skaitu, tikai tāpēc ka tas ir dārgi, tāpēc es esmu PAR apjomīgiem sodiem, taču domāšanu un attieksmi tas nemainīs.

Ir forši braukt ātri, piekrītu. Visforšāk tur kur tas atļauts un citi ar to rēķinās (bāņi kur tas atļauts, kaut ar pilnu pulksteni un trases). Pati to esmu darijusi tur kur to nevajag un ar to nelepojos, tāpēc nevienam nepiesiešos par to... bet tas viss ir tikai un vienīgi attieksmes jautājums.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
7 0 Atbildēt

Paldies iuziitei! Interesanti palasīt šo topiku! Paga, paga - kātad tā?! Daži, kuri putām uz lūpām gāna "skrējējus" un citus pārkāpējus te pat citās tēmās, tagad nekautrīgi atzīstas savā nihilismā, kad "airē" apkārt pa pasauli, un vēl izmanto likumu nianses, kad nevar tikt sodīti par saviem pārkāpumiem! Tādi esam? Klausies manos vārdos, neskaties manos darbos?!

Lai nebūtu jāsatraucas par soda mēriem ārpus Latvijas, nevajag pārkāpt!

Cienījamie reģistrētie lietotāji! Kad nākamreiz vēlēsieties kādu pamācīt kā vajag braukt, kā nedrīkst skriet, apdzīt, manevrēt utt, atcerieties šo tēmu!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tā jau domāju, kā nu bez mācītāja Didža

Redzi, te neviens neraud par sodu apmēriem vai faktu, ja jāmaksā par savu pārkāpumu. Bet, kādam te ļooti tīk moralizēt. Nebūs īsti par konkrēto tēmu, kungs.

Faktus par to, kā citur - protams

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Piedod, es sāku Vainīga!

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
2 5 Atbildēt

Vispār jau ir par tēmu, jo nesaiet kopā moralizēšana citās diskusijās ar braukšanu "kā labpatīk" ārzemēs! Bilde ir jāskatās kopumā!

Moralizēšana kaitina tikai tos, kam sirdsapziņa nav tīra!!!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Jūs jau uzreiz - nofotografēts, tātad nelietis. Kam negadās. Brauc kaut kur pa ārzemēm, esi dikti pievērsis uzmanību navigācijai vai vēl kam un gadās jau arī nepamanīt to radaru.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Vot nezinu,negadās nepamanīt fotoradaru.Ja skaita vārnas tad gan var nepamanīt.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Tālāk par Baltiju pie stūres neesmu bijis, bet tāpat fascinē skats- tikko pāri robežai tā noraujas no ķēdes un trako pa šoseju. Visu ceļu līdz Kauņai un atpakaļ vienīgie, kuri mani dzina mani tautieši un ungārs. Uz Pērnavu tas pats. Kā var nepamanīt tos FR? Nav jau LVL, kur trīs punkti uz visu Via Baltica.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šis ir gan interesants jautājums- kā gan var svešā vietā nepamanīt Fotoradaru.Vēl interesantāk ir, kā viņu var neieraudzīt LV, kur par to katru dienu miljonus iekasē. Vēl ir interesanti, ka te augstāk ir teikts, ka Lietuvā var sodīt tikai vadītāju. Turpat zemāk gan ir apgalvots, ka nupat no Lietuvas fotoradariem sodi nāk.Kam ticēt? Vēl interesantāka ""pieeja" ir lasāma Austrijas sodu vēstulēs- uz jūsu vārda registrētais auto ar vnz/xxzx un xx/valstspiederību 20xxg xxmēneša xxdatumā plkst xx:yy brauca pa xyz ceļu un un xvyz kilometrā izdarīja to un to. Ja JŪS neesat šo auto tajā vietā un laikā stūrējis, lūdz aizpildīt otru pievienoto lapu- KURŠ pēc jūsu domām bija pie Jūsu auto stūres.Vārds, uzvārds, adrese uttt. Zemāk "piebilde"- maldinošas informācijas gadījumā sods 5k eur. Acīmredzot, viņu uztverē mašinas īpašniekam vajadzētu zināt, kam viņš ko kad ir devis;) Par precīzi +20km/h (ierīces fiksētais mīnus 3% tolerance) pie atļautajiem 130 uz AT autobāņa 2016g novembrī sods bija 45e. Nekāda foto nav,paskaidrojuma nav, vnk "policija fiksēja" un nav pat sacīts ar "kādu" ierīci.

Vēl ir interesanti, ko piem Lietuvā var izdarīt ar aculiecinieku video: www.15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/nufilmuotas-vairuotojo-ispuolis-per-raudona-sviesoforo-signala-pries-pesciuju-akis-787-774584

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>Turpat zemāk gan ir apgalvots, ka nupat no Lietuvas fotoradariem sodi nāk.Kam ticēt?

Hmm par Lietuvu esmu minējis tikai es un no savas pieredzes nekas no turienes nav saņemts. Arī Polijā kolēģis nobildējās un nekas. Nu vismaz gada laikā nav nekas atnācis, varbūt šogad kas ir mainījies.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tur reku vēl viens kolēģis 31.03.2017 9:39 mums saka, ka nākot no LT. Nav jau īsti pamata apstrīdēt, jo citos forumos arī daudzkārt tas ir pieminēts, ka "tagad nākot". Varbūt ir kāds "slieksnis", no kura nāk un līdz kuram šie uzskata, ka nav vērts ar ārzemnieku krāmēties.Vai arī zibsnis ir, bet tur nav pašas fotoiekārtas.Polijā piem tiešām ir vietas, kur viņš iebiedēšanai zibsnī pa tukšo un pat ja īsti neko nepārkāp. Laikam uz psiholoģiju ņem;) No otras puses, kur gan vienkāršāk- vai nu samaksā un ar to arī apstiprini savu vainu, vai nu paziņo viņiem,kam biji devis savu auto- to tak pēc idejas katram būtu jāzin un no maldinošu datu došanas 5k vērtībā būtu jābaidās..

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Jau rakstiju iepriekš, ir valstis kur pietiek ar auto un numura kopskatu. Piem paliki krustojumā pie sarkanās, policists kājnieks ātri visus safočē un gatavs, nevienam neko nesaka un visi sēž savos ratos mierīgi.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Lietuvā sodu var uzlikt tikai vadītājam, tā kā nav brīnums, ka ārzemju auto vadītāju nevar noskaidrot. Arī numurzīmes piederība ir jānoskaidro.

Polijā arī līdzīgi. Sodīt var tikai vadītāju, ja foto esi redzams zaķa maskā - sodu sūta zaķim.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Ja es uzģērbšu Merķeles masku, tad sodu aizsūtīs Merķelei?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A ja vadītājs pateiks: "Tas neesmu es. Neesmu un punkts. Iepūtiet...", ko tad?

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Acīmredzot, tad šie iepūš... Jo paši poļi ņirgājas par to savu sistēmu - ja polis brauc ar svešu auto, tad FR viņš pievērš uzmanību tikai savas (ne)apzinības robežās.

Pats esmu Polijā dzīvojis divus gadus un ikdienas maršutā bija vairāki FR, attiecīgi fotosesijas bija vairākas reizes dienā, bet ne reizi nekas netika atsūtīts. Auto gan bija darba mašīnas uz firmu reģistrētas. Bet tas bija vairākus gadus atpakaļ, jau tad pani cepās, ka jāmaina likumdošana, iespējams, jau ir pamainīta.

Vēl viena PL īpatnība ir tā, ka divas trešdaļas no FR kastēm ir tukšas. Bet pati aparatūra ir pārliekama un to pani arī dara. Tāpēc var būt tā, ka FR, kurš nefočē ne pa kam, pēkšņi sāk fotografēt. Vislabāk to zina fūru šoferi un paši poļi ar vieglajiem auto ar rāciju antenām uz jumta. Arī radardetektors palīdz noteikt, vai FR ir aktīvs. Bet, ja poļi plasma droši laiž garām FR, tad gandrīz ar garantiju, ka tas nav aktīvs.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Būtu interesanti uzzināt, ko diez teica tas aculiecinieka video nofilmētais džipists, kura darbības komentēja pat kaut kāda tur LT policijas amatpersona.Ja šiem ir LT e-policijas mājaslapa, kur aculiecinieki tiek laipni aicināti iesūtīt- kaut kā tak viņi līdz tai bumbu piešūšanai tur tiek (vai vismaz ir plānojuši kā to izdarīt, atšķirībā no LV, kur ir nezcik daudz visādi aculiecinieku garadarbi, bet kaut kā nav manīti amatpersonu komentāri...)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Būtu interesanti uzzināt, ko diez teica tas aculiecinieka video nofilmētais džipists, kura darbības komentēja pat kaut kāda tur LT policijas amatpersona.Ja šiem ir LT e-policijas mājaslapa, kur aculiecinieki tiek laipni aicināti iesūtīt- kaut kā tak viņi līdz tai bumbu piešūšanai tur tiek (vai vismaz ir plānojuši kā to izdarīt, atšķirībā no LV, kur ir nezcik daudz visādi aculiecinieku garadarbi, bet kaut kā nav manīti amatpersonu komentāri...)

Nav nekas neiespējams arī LV. Ja ir iesniegums kopā ar video tad nav nekādu šķēršļu ierosināt administratīvo lietu un kā minimums vismaz pačakarēt auto īpašnieku atbildot uz CP vēstulēm par to kurš bija pie stūres.

Tas pats arī ar PP var sodīt par stāvēšanu pēc fakta, ja ir iesniegums 3 dienu laikā.

238.1 pants. Lietvedības uzsākšana administratīvo pārkāpumu lietās

Saņemot ziņas, kuras norāda uz iespējamu administratīvā pārkāpuma izdarīšanu, šā kodeksa 247.pantā minētās personas triju darba dienu laikā pieņem lēmumu par administratīvā pārkāpuma lietvedības uzsākšanu vai par atteikšanos uzsākt administratīvā pārkāpuma lietvedību (šā kodeksa 238.2 un 239.pants), vai par materiālu pārsūtīšanu pēc piekritības. Lēmumu par administratīvā pārkāpuma lietvedības uzsākšanu var pieņemt, arī sastādot administratīvā pārkāpuma protokolu vai fiksējot to rezolūcijas veidā uz dokumenta, kas satur ziņas vai faktus par iespējamu administratīvo pārkāpumu.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Jā, es par šito vairāk tā kā filozofējot domāju- redz tur kaut kāds tas Lietuvas policijas amatvīrs ierauga šādu te acuvideo un ta ka "pats no savas iniciatīvas" nekavējoties izdod pilsoņiem kaut kādu teiksim draudu tekstu.Tad vismaz sabiedrībai ir skaidrs, ka viņš to ir redzējis un izvērtējis un rodas iespaids, ka tiešām kāds to "redz" un ka stipri iespējams,būs arī kādas sankcijas.Pie mums kaut kā neesmu manījis, ka kāda riktīga amatpersona būtu vispār kaut pāris vārdos devusi novērtējumu līdzīgos gadījumos. Tajā skaitā, nav manīti komenti pat par to, kur savulaik tika diezgan noteikti "plānots" sagaidīt izvērtējumu no kādām šīm te Amatpersonām.Vēl tak agrāk ir manīti visādi video, kur filmētāji atklātā tekstā tīšām liek nikolaju virsū visam un visiem,pat piesaucot konkrētus "adresātus".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tas gan, mums birokrātija ir pirmajā vietā, kamēr nav iesniegums tikmēr nekas nenotiek un izliekas neredzam, kad tik nav kaut kas jādara. LAPK nekas nav minēts par to kā ziņas var tikt ievāktas.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
2 0 Atbildēt

sačakarēs statistiku, nedabūs prēmiju...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Lai tas kalpo citiem par brīdinājumu

Nupat pastkastītē saņēmu Igaunijas FR soda kvīti ar vienu lpp.aprakstu igauniski, klāt esot arī nevainojamam skaidrojumam latviski

Visvairāk izbrīna pamatojums - "Brīdinājuma soda nauda, kas noteikta par administratīvo pārkāpumu Tallinn - Parnu - Ikla mantee 111,3km, Igaunijas Republika: 57km/h +/- 4km/h, atļautais ātrums pārsniegts vismaz par 3km/h" - 9,00 eur"

Tātad, Igaunijā ne tikai brīdinājums = arī soda nauda, bet arī FR soda par tik simbolisku ātruma pārkāpumu. Skaidri atceros, braucu aiz fūres un pat nemanīju FR, lai arī Waze tas bija atspoguļots. Secinājums - Baltijas FR soda rēķinus mums atsūtīs noteikti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Lietuvas vēl gada laikā nav atsūtīts. Nez Latvija arī citiem piesūta FR? Kam sūta, ja braukā ar ārvalstīs reģistrētu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 3 Atbildēt

Leišu CP teica, ka saņemam visi visu savstarpēji beidzot

No Igaunijas rēķins atnāca nedēļas (!) laikā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Man šodien nebija laika nekur lasīt, bet dzirdēju ka Lietuvā esot ieviesti riktīgi sodi par rupjībām kā piem nepārtrauktās līnijas pārkāpums 1200 eur atkarībā no smaguma utt.Interesanti ,ka cikreiz esmu kur pieminējis nupat pāris gadu jauno to viņu modi ar 10 km garu dubultlīniju un platu sarkanu rievotu vagu, bet liekas ka neviens cits LV braucējs, izņemot mani ,nezkapēc par to neuztraucas. Līdzbraucēji bieži vien pieprasa, lai uz viņas ponta pēc uzbrauc, tā ka jāskatās pēc finansiālajām iespējām;D

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Te arī es sabijos. Jo, ir gadījies kādu lēno apdzīt pāri tādai resnajai sarkanajai "līnijai", pat ne reizi vien...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es arī pa ausu galam SWH autoziņās dzirdēju. Plus vēl tiem 4ciparu sodiem, tiesības nost līdz 5 gadiem, tāpat, atkarībā no pārkāpuma smaguma. Tā kā tur būs tagad jādomā, kā braukt.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Jā, vo, lūk, te nu ir "Tēma" ko parunāt. Kamēr mums apspriešanas kārtībā ir pirmajā lapā visādas RU video/situācijas, tamēr izrādās ka pa kluso tepat tuvākajā aizrobežā mūs var izģērbt un pat atnjemt tiesības un vēl varam štuku nolikt par neparko un lidz Polijai ar tukšu maku vispaar varam pat neaizbraukt...

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār par to tiesību liegumu - kaimiņvalsts to var?

Mums te viens mudaks, autiņam nopelnija 160eur sodu iekš DE, braucot ar +49km/h tur kur 80km/h. + 1 mēnesi liegums tiesībām. Radās jautājums, vai citas valstis var uzlikt liegumu tiesībām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Kaut kur dzirdēju, tas nestrādā.

Uzreiz ierodos CSDD un saņemu jaunu apliecību It kā nozaudētās vietā (veco uzreiz anulē)

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Vai ta šie netiek kopējai db kaut kādai klāt?

Fiksēts ar radaru, sods auto īpašniekam, jo ar braucēju tik bilde ir.

Mošk tik standarta frāzes iztulkotas ko vietējiem sūta. Hvz.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti