Kaut kas nav kartiba...

Skofilds Reģ.: 05.09.2017

Sveiki!

Toyota Avensis d4d, 2003. gada.

Mašīna daudz maz lec normāli, kad uzsilst motors sāk niķoties, pazūd jauda gaze izspiesta lidz galam, bet masina drusku raustas un iet ka gliemezis uz priekšu, uzsakot jauzdod konkreti lai nenoslaptu, bet gad noslapst gruti pielaist...(kadas 10s tad pielec). Dūmo. Domaju sprauslu vaina, bet ta nebija, jo restaureju...

Varbut kads ir saskaries ar kko lidzigu vai ir nojausma kas varētu būt pie vainas???

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
8 3 Atbildēt

Iesaku aizvest uz bērnudārzu. Pastāsti bērniem kas par vainu, viņi pateiks. Vari pa ielu pastaigāt un paprasīt.

Būs vēl lētāk. seit, rakstot, tu tērē datu apjomu, elektrību. Bet paprasot uz ielas sanāks vēl lētāk.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 2 Atbildēt

Sprauslas pats restaurē un vēl pēc padoma nāk.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nav jau raķeszinātne. Lai motors darbotos vajag divas lietas degvielu un gaisu tā ka variantu nav daudz

Kļūdas neizlec?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pēc apraksta rodas iespaids, ka automātika "nesaprot" , ka motors jau uzsilis un padod joprojām tādu maisījumu kā aukstam motoram, t.i. par treknu. Es pārbaudītu termodevējus un visu, kas ar to saistīts.

Ono777 Reģ.: 17.09.2017
0 0 Atbildēt

Nu man ar ir tada problema tikai neraustas masina! Bet ar siltu nevar pielaist un ka pieedusies iet! Vajag izgazet un tad aiziet kadu laicinu! Un dumo ar baigi! Nu man jau te teica ka jasakot ar sprauslam!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tipa esot ja sprauslas sulo tad uzsilušu grūti pielaist, jo ieplūdē satek pēc noslāpēšanas un aizlej motoru nākošreiz darbinot. Aukstam vairs netraucē laikam pagūst pirms tam iztvaikot.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti