Braucot zūd jauda.

1bocmanis Reģ.: 07.06.2018

Nissan terrano2.7td 1997g. Pielaist ir viegli. Tukšgaitā nekādu problēmu bet braucot kad dod gāzi sāk raustīties un zūd jauda. Tahometra rādījums tajā brīdī nemainās. Pēc brītiņa atkal viss ok. Reizēm tas notiek retāk bet brīžiem diezgan ilgi. Izpūtu trubas,attaisīju bāku tur viss ok. Sajūta ka trūkst degvielas vai rauj gaisu. Ber acīmredzamu bojājumu nav. Filtri jauni. Gan gaisa gan degvielas. Trūkst ideju ko vēl skatīties. Ir kāds padoms?

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Ir tāda iestāde kā Dīzeļcentrs/Turbomeistars,tur atradīsi atbildi uz visiem ar dzinēja sasāpējušiem jautājumiem.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
7 0 Atbildēt

Es teiktu, ka vecums nenāk bez sekām. Pašam jauda ar gadiem nezūd?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 0 Atbildēt

Galvenais lai [cenzēts] strādā,pārējais pofig.

dnr Reģ.: 13.08.2017
1 0 Atbildēt

Skaties gaisa masas mērītāju. Man šitādi simptomi bija M47

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ielej biodīzeli, lai iztīrās.

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

tas ir kāda "panaceja"???

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Lasot ko tādu, pirmais, kas man nāk prātā ir - ka pārāk daudz tas auto ir ieekonomējis uz kreisā dīzeļa. Ieekonomeji ( vai iepriekšējie 20 īpašnieki) tagad, kā parasti, viss ieekonomētais nāk atpakaļ.

otrais, kas nāk prātā - ir tas, ka šis auto ir vecāks par manu vectētiņu, bet pēdējais Berlīnes aizsardzības kauju laikā Fokšturma vienībām vadāja faustpatronas.

Un trešais, pats galvenais - Priekš tam ir speciali apmācīti cilvēki. Un biežāk, pie tiem aizvest sanāk pat lētāk, nekā visu pēc kārtas pašam mainīt.

Bet ja nav naudas, tad brauc ar velosipēdu

1bocmanis Reģ.: 07.06.2018
0 0 Atbildēt

dnr rakstīja: Skaties gaisa masas mērītāju. Man šitādi simptomi bija M47

Tiešām gaisa masas mērītājs pie vainas.

dnr Reģ.: 13.08.2017
2 0 Atbildēt

Ņem par labu, un lai pārgudrie servisu diagnostiķi iet dēt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti