Par drošību visapkārt

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Uzdūros ziņās šim

www.delfi.lv/news/arzemes/jaunzelandes-savejs-pirms-slaktina-dalijies-ar-latvijas-dziesmu-svetku-video.d?id=50919171

Ceru ka pasaules ierēdniecība šajā sakarā reaģēs mūsu CP un CSDD stilāun aizliegs šo pasākumu nafig. Vai vismaz ierobežos dziedātāju skaitu līdz max. 50.

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Varbūt padomāsim, ko vēl varētu aizliegt?

Lūk daži piemēri:

1. Santa Klausam baltu bārdu.

2. Ceļu krustojumus, jo tie provocē uz naidu cilvēkus, kuri nav kristieši.

3. aizliegt diskridēt melnas krāsas rotaļlietas!!!

Lūk melnie Bruder firmas cilvēciņi - lētāki par baltajiem

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

Cik es esmu ievērojis- neviens slepkavnieks nav pavilcies krustojumu vai bārdas dēļ. Bet te-konkrēts piemērs dziemu svētku bīstamībai globālā mērogā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tā ir novirze - tie svētki

divas nedēļas visi trako

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Ja pa nopietnam... It kā jau baigā traģēdija - apšauti cilvēki, kas aizgājuši dievu lūgt. Bet johaidī - kaut kā nespēju atrast sevī ne kripatiņas līdzjūtības pēc visa, ko musulmaņi Eiropā sastrādājuši.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

bet ja es tā pa nopietni, tad es teikšu tā - nekāda tā traģēdija nav - 50 cilvēki.

Kaut kāds marasms. Katru dienu mirst vēl vairāk. Dienā MIRST 156 000 cilvēku. No, tajā dienā - 156 050.

Jā, varbūt nav ētiski vienam aiziet nolaist no kātiem naida kūdītājus, potenciālos bandītus un citu kultūru necienītājus, bet to saukt par traģēdiju var tikai slims cilvēks. Ja viņš testu katru dienu pa 50 cilvēkiem, 10 gadu garumā, tad jā. Varētu pat pieminekli uzcelt. Bet te - kaut kāda lokāla mēroga apšaude.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Zini?! Es Tev piekrītu un nekādi nesaprotu kapēc Lukstiņš & Co apelējot uz dabisko atlasi neizturējušo rēķina cenšas aizliegt un ierobežot. Vai reāli domājošajiem to vajadzētu uztvert nopietni?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Starp citu Katalonijas himna arī izklausās kaut kur dzirdēta....

Un arī latvieši vainīgi...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti