Numura zīmes spuldze nedeg

koolmans Reģ.: 26.03.2019

Labdien man tāda problēma, ka pēc lielā lietus spuldze vairs nedeg, ieliku jaunu, bet nekā, testēju vai voltus dod ar testeri un uzrāda, ka ir ap 15 v, bet, kad ielieku lampiņu iekšā un testēju voltus, tad uzreiz nez kāpēc man rāda pa 0, kāpēc tā? Var kāds apskaidrot man, ko darīt šajā situācījā?

Paldies

 
Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Kaut kur pazūd "masa". Pārbaudi kontaktu vados un vadiem. Varbūt iemeties "zaļais".

koolmans Reģ.: 26.03.2019
0 0 Atbildēt

neesmu spečuks pa vadiem, es jau tā arī sapratu, ka masa pazūd, tāpēc arī patīriju visu to zaļo nost cik varēju, tāpat nav

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

15V ir tā ka pa daudz tā lampa neizdeg uzreiz... ? parasti palietotam auto ir svētīgi pasūtīt jaunus lampu vāciņus un blīvītes...mūsu sāls dara savu. kāds auto lai nav jāzilē ?

koolmans Reģ.: 26.03.2019
0 0 Atbildēt

jā tur tā problēma, ka viss tur tāds papuvis izskatās un zaļš, vajadzēja man laicīgi tur pašam apstrādāt, lai mitrums netieks, bet kautkā piemirsās

bmw e46 coupe 2001 gads

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

nu nez - nemaksā tās štelle kosmosu - pasūti jaunu komplektu un vadus ja vajag vecos noknieb, pagarini/pielodē jaunus. vai aizbrauc pie elektriķa....sīks darbs

koolmans Reģ.: 26.03.2019
0 0 Atbildēt

es biju domājis nopirkt lietotu to numura zīmes komplektu ar apgaismojumu un vadu, un man pateica, ka maksā pie 70 eur, vai tiešām lietots tik dārgi maksā?

Tad jau letāk man laikam pie elektriķa aizvest un samaksāt, lai salabo vadus, lētāk iznāks tak?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Lietots būs tikpat sapuvis

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

nu kādi 70 EUR ? parasti lampiņas korpuss + blīvgumijas jaunas - 10EUR/// vads jau maksā kapeikas.. un neticu, ka tas ir nopuvis ///

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti