Visādi darbi laukos un mājās.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Par siltumnīcām - kāda jau ir, kādu plānojiet, idejas ierosinājumi. Kas aug dārzā un siltumnīcā ?

Par ūdens apgādi siltumnīcai un vispār laistīšanai.

Un kā izmazgāt PVA līmi no eirokuba?

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Daba ir dīvaina un spēcīga Tu kaut ko čubini, dari, kop. Lāgā nekas nesanāk. Pamet, izmet komposta kaudzē, nebaro...Viss pats notiek un ar ļoti labām sekmēm

Piemēram, zāle ceļa malā. Brauc pāri ar dažādām tehnikām pie dažādiem laika apstāķļiem, šķūrē līdzina, tagad pat jau frēzē, ber sāli utt. Skat cik ātri un kupli aug

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja neauga tur kur čubinaji, bet aug komposta kaudzē, tas nozīmē ka komposta ir vajadzīgās barības vielas, bet tava čubinātajā vietā tā trūka, vai vēl varbūt "dienasgaismas režīms" pamanījies uz labvēlīgāku, un vēl arī iespējams ka mitrums.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tā viš i. Pirms gadiem vasarnīcā likvidēju mūžvecu pojeņu dobi, kur neviena sen vairs neziedēja. Dažus stādus atstāju pārstādīt, vairumu vienkārši sametu aizbēršanai paredzētā grāvī. Nākamajā vasarā grāvis ziedos, bet no maniem cītīgi stādītajiem stādiem laikam viens tik uzziedēja. Ar rabarberu arī ir bijis līdzīgi.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 0 Atbildēt

Tavā grāvī bija tik daudz barības vielu, ka "Veceņu puķes" no priekiem palecās!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vernons rakstīja: Tavā grāvī bija tik daudz barības vielu, ka "Veceņu puķes" no priekiem palecās!

Te var būt arī joks, ka konkrētā vietā jau visas kas bija augšanai derīgs bija "norīts" vai arī reizēm pie pārapdzīvotības ar tā notiek, tikko kā ieliek drusku labākā vietā tā aug griezdamas. Ir atsevišķi augi kurus obligāti jaretina.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti