Visādi darbi laukos un mājās.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Par siltumnīcām - kāda jau ir, kādu plānojiet, idejas ierosinājumi. Kas aug dārzā un siltumnīcā ?

Par ūdens apgādi siltumnīcai un vispār laistīšanai.

Un kā izmazgāt PVA līmi no eirokuba?

 
1 2 3
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Daba ir dīvaina un spēcīga Tu kaut ko čubini, dari, kop. Lāgā nekas nesanāk. Pamet, izmet komposta kaudzē, nebaro...Viss pats notiek un ar ļoti labām sekmēm

Piemēram, zāle ceļa malā. Brauc pāri ar dažādām tehnikām pie dažādiem laika apstāķļiem, šķūrē līdzina, tagad pat jau frēzē, ber sāli utt. Skat cik ātri un kupli aug

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Ja neauga tur kur čubinaji, bet aug komposta kaudzē, tas nozīmē ka komposta ir vajadzīgās barības vielas, bet tava čubinātajā vietā tā trūka, vai vēl varbūt "dienasgaismas režīms" pamanījies uz labvēlīgāku, un vēl arī iespējams ka mitrums.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Tā viš i. Pirms gadiem vasarnīcā likvidēju mūžvecu pojeņu dobi, kur neviena sen vairs neziedēja. Dažus stādus atstāju pārstādīt, vairumu vienkārši sametu aizbēršanai paredzētā grāvī. Nākamajā vasarā grāvis ziedos, bet no maniem cītīgi stādītajiem stādiem laikam viens tik uzziedēja. Ar rabarberu arī ir bijis līdzīgi.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
4 0 Atbildēt

Tavā grāvī bija tik daudz barības vielu, ka "Veceņu puķes" no priekiem palecās!

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Vernons rakstīja: Tavā grāvī bija tik daudz barības vielu, ka "Veceņu puķes" no priekiem palecās!

Te var būt arī joks, ka konkrētā vietā jau visas kas bija augšanai derīgs bija "norīts" vai arī reizēm pie pārapdzīvotības ar tā notiek, tikko kā ieliek drusku labākā vietā tā aug griezdamas. Ir atsevišķi augi kurus obligāti jaretina.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var ieteikt normālu veikalu, kur nopirkt plēvi siltumnīcai. Šobrīd būvēju jaunu, apmēram 60m2. Pēdējā plēve (pirkta centrāltirgū) nokalpoja 5 gadus. Arī tagad gribētu stabilizēto, ar UV aizsardzību, lai nebūtu gluži pēc pāris gadiem jāatgriežās pie šī jautājuma. Jau iepriekš pateicos par ieteikumiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pamēģini šitiem uzprasīt, šogada gan pilnīgi no 0 pie viņiem plēves siltumnīcu komplektā paņēmu, tā ka nezinu vai ilgdzīvotāja, bet UV aizsardzība ir:

www.ralfhouse.lv/

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Plēve.lv

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Paldies, brīvā brīdī papētīšu sīkāk. 10 sezonu plēve - izklausās ļoti labi.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Polikarbonāts neder? 6mm sola 10g garantiju

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Polikarbonātu nevēlos. Tur būs problēmas ar putnu knābājumiem un sūnu iekšpusē. Plēve tādā ziņā stipri prastāka un tādēļ pateicīgāka. Man koka karkass. Pašam savs mežs un paštaisīts lentzāģis. Hobijs, vienvārdsakot. Lētāk būtu nopirkt gatavu

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Vernons rakstīja: Tavā grāvī bija tik daudz barības vielu, ka "Veceņu puķes" no priekiem palecās!

Ja zinātu cik maksā atsevišķas ,,Veceņu puķes,, saknes, būtu uz pakaļas

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Šonedēļ testēju šo ezi. Vajadzētu samzināt sūnu un dod vietu jaunai zālei.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tādu var kaut kur iznomāt? Iegādes cipars neuzrunā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai derēs :

www.ss.com/msg/lv/construction/garden-technics/aerators/bohlix.html

=>

223.lv/index.php?route=product/category&path=64

Es sev šogada laidu pāri ar rokas stumjamo ar rotējošiem nažiem, tip virpusi domāts ka "nokasa", fizisko gan "uzkačāju"

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pladies, ideāli, derēs. Rokas stumjamais īsti neinteresē pāris ha teritorijai, kurai aktuāli.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 0 Atbildēt

vai ta šogad lielā talka nebūs? visi grāvji pilni ar pudelēm, bundžām un plastmasas maisiņiem

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Vai derēs :

www.ss.com/msg/lv/construction/garden-technics/aerators/bohlix.html

=>

223.lv/index.php?route=product/category&path=64

Es sev šogada laidu pāri ar rokas stumjamo ar rotējošiem nažiem, tip virpusi domāts ka "nokasa", fizisko gan "uzkačāju"

Un kādi rezultāti?

Pāris gadus pavingrinājos, rezultāti nebija spīdoši. Atmetu ar roku - glīta sūna arī jauka.

Pāris gadus atpakaļ sapratu, ka sūna precīzi kopē ēnu. T.i. sūnas likvidācijai vispirms jānojauc māja un jāizcērt koki

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par rezultātiem grūti šobrīd spriest, jo problēma nebija būtiska, taču man ir kas spēj pamanīt. Un lai dzīve vienkāršāka "uzdāvināju" Fiskars speciālo grābeklim šādam nolūkam... jo dēļ "feel good" pasākuma es varu ari pie stieņa pavingrot, nav tādēl jāīrē smags verķis ko "staipīt apkārt"...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Paskaties kā "Avārijas Brigādes" džeki tika galā ar sēnēm. Gan jau sūnām tas arī līdz.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Jautājums - ābelei apmēram 10 gadi, nekad vēl nav ziedējusi. Ir jēga vispār ko tālāk gaidīt, vai zāģēt naher nost un likt ko jēdzīgāku vietā? Koks veselīgs, vainagu izdevies labi izveidot, tik ražas nav. Vai sapotēt citas šķirnes virsū? Tam gan jau laikam šogad par vēlu...

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Kas par ābeļu šķirni, jo ir vismaz viena zināma šķirne, kurai nepieciešami pat 15 gadi pirms tā sasniedz savu "briedumu" un sāk parādīt pirmos ziedus. ?

P.S. zāģēt un stādīt tās vietā citu nenoskaidrojot kapēc ši nezied - toč nav vērts, ja defekts rodas piem. augsnes dēļ - tad ar lielu varbūtību neziedēs arī cita ābele.

P.P.S. es gan pats iekš LV visur kur ir stādītas - tās ir normāli sākušas ziedēt 1,5-5 gadu laikā no iestādīšanas.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Tādēļ jau tieši bolu acis jau kādu trešo pavasari - būs vai nebūs. Jo viss pārējais dārzs zied, gan jaunās, gan vecākas, arī bumbieri, plūmes un ķirši. Šī viena klusē. Nebūtu saveidots teju perfekts kronis, zāģētu bez žēlastības. Šķirni momentā nepateikšu, tādas lietas man galvā diži neglabājas, jāmeklē pieraksti vai jāprasa famīlijai.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Hmm, klau a tās kroņa veidošanas gaitā, nav tā kā "liels kritušo" skaits - daži augļu kociņi (arī ābeles) uz šo mēdz būt baigi cimperlīgi !?!?! Lasīts, ka reizēm pat 2 gadus saimniekam mēdzot "fakuci" rādīt par šitādu "dzīves telpas ierobežošanu".

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nezinu gan, esmu zāģējis ārā arī visnotaļ drastiski, lai gan nekad vairāk par 30-40% no vainaga. No tās dzīves telpas jau nav nekādas jēgas, ja koks pats sevi noēno - viņam jāļauj gan elpot, gan sauļoties. Es gan reti kad uz šito lietu iespringstu tieši pavasarī, veidoju vasarā, vasaras beigās, tad sanāk nomierināt, nevis izdzīt lielo biomasu bez jēgas. Par kritušajiem (tas ir kā, pēc veidošanas nokalst?) vai ka divus gadus rāda fakuci - pirmā dzirdēšana. Ka izdzen nejēgā ūdenszarus nepareizas kopšanas rezultātā - ierasta lieta. Ja grib atjaunot tādu divdesmitgadīgu koku, tas ir variants, bet ne jau ja ir iespēja darīt normāli jau no starta.

P.S personīgais viedoklis, oficiāli mācījies neko neesmu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē es "tēlaini" - acīmredzot neveiksmīgi - to domāju par izgrieztajiem zariem, ja daudz izgriež tad koks nosacīti "apvainojas" ( "rāda fakuci" aka "saka", ka figu - neziedēšu), un mēgina atkal mēģināt uzdzīt biomasu.

Es ar neesmu mācīts, vienkārši ir nācies kopš skolas gadiem savu baru augļu koku stādīt gan man nosacīti atvēlētā dārzā, gan ģimenes talkās.

Pašam gan neziedēšanu dēļ apgrieztiem ūdenszariem nav nācies pieredzēt, bet lasīts ka tā varot gadīties ja liels izgriezto zaru apjoms.

Bet nu idejiski - visprims jautājums kas par škirni, un pēc cik ilga laika ir normāli sākt ziedēt, tad jautājums par to vai vainaga veidošana neatstāj efektu, tad jautājums par lokāciju un barības vielu struktūru.

Vēl kaut kur esmu sagrābstījies, ka ja koks nedabū salt, jamam varot "gadalaiki" aiziet sviestā, bet nu neesmu es piedzīvojis tādu ābeli kura neziedētu ( ja vien nenokalst, bet āri tādas škiet ka man nav pieredzē), tādēļ ši tāda zīlēšana kafijas biezumos, nu gluži kā virtuāla auto diagnostika ...

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Kā man teica dāma ar izglītību šajos jautājumos - ozolu nevar šņikāt, bet ābeli var un visai labi var, pat vajag. Pie tam kaut cik saprātīgi to darot, rezultātam būtu jābūt labākam, tā ka teorija "apgriezi - sūdu vien dabūsi" visdrīzāk nebūs patiesa.

Kā izteicās - kaimiņš palūdzis apstrādāt savus kokus un viņa to arī sirsnīgi izdarījusi. Gadu kaimiņš ar viņu neesot runājis, cik ļoti "sabojāti" esot bijuši koki, bet bet kad sagaidījis tīri labu ražu, tad nācis atvainoties

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu, es tak arī neteicu ,ka sūdu vien dabūsi - varbūt ne visai veiksmīgi izteicos, bet doma bija ka ja daudz apgriež, var sanākt kā nakāmais gads būs bez ziediem, bet nu tas tiešām ir tāds ekstrēms gadījums, ar kuru pats neesmu sastapies ;)

Par pārējo - jā loģiski, ka laist augļu kokus kļūt par mežoni - nu tikai tad ja negrasies ražu no jamās vākt ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Ābelei ir kaut kāds savs funktieris par enerģijas tērēšanu vai netērēšanu ziedēšanai.

Salasījos par ražas normēšanu. Tas ir, ņem un ziedus vai aizmetušos āboļus vienkārši pusi ņem un aizvāc. Tad nu tāda ābele katru gadu zied, nevis vienu gadu pilna zeme ar pusgataviem vai puvekļiem un citu gadu nekā.

Un tiem apakšējiem zariem, protams, tiek klāt un tai galotnei ne un nākošgad tā ābele zina, ka šitajos zaros tas ziedēšanas potenciāls tika iztērēts, bet šajos gan ne. Kaut kāds funktieris tur ir.

Liec tai ābelei mieru kādus 3 vai 5 gadus.

www.la.lv/abeles-ir-sakuplojusas-bet-auglu-nav-meklejam-iemeslus

villalux.polrestrojakpus.com/lv/prichiny-pochemu-yablonya-ne-tsvetet/

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

5min iegūglējot izrādās ka ir ne viena vien šķirne, kam gaidīt 10 gadus ir pat ļoti normāli. Lai aug.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ābele zied un ražo katru gadu, ja ziedi neuzraujas uz salnu. Pārbaudīts. Nav ābelei nekāda funktiera. Viss ir gamblings uz salnu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Nejauc ziedēšanu konkrētajā sezonā ar salnu ziedēšanas laikā un ziedu nosalšanu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Mazliet lauksmainiecības fun - kārtīgs lauku gāžamais ZIL:

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Senos laikos šādā biju beļa dīzeli ielicis. Nekāda vaina. Ātrums gan mah 70kmh bet malku no meža pa skaisto vest. Pirmais robs uz maziem apgriezieniem rāpoja kā pazeminātais. Griezes moments un buksēt mazāk gribēja... Ja kas daudzi šitos atkal ceļ augšā, jo palīgdarbiem lēts dzelzgabals...

Rocks4liv Reģ.: 31.01.2023
0 1 Atbildēt

Labs vakars. Man ir jautājums. Vai varat ieteikt sildītāju terasei? Mēs apsveram, vai izvēlēties sildītāju, kas ir elektriskais sienas sildītājs, vai brīvstāvošu sildītāju, kas ir pildīts ar gāzi. Kādus āra sildītājus izmantojat? Esam apskatījuši gan sienas, gan grīdas sildītājus vietnē tonro.lv/, un cenas šķiet diezgan pievilcīgas.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Paskaties uz termo kabeli! Jutūbē atradīsi skaidrojumu. 2 reiz ekonomiskāka apsilde par jebkuru veikalā nopērkamo!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Var meklēt tos, kas to siltumu staro.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
7 0 Atbildēt

Litri 1, līmenis 1.

Reģistrācija tajā pašā dienā kad iedirsts komentārs.

Komentārā saite uz reklamējamo bodi.

Un tomēr atrodās lohi, kas uzķerās.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Kā, vai tad varēja nepirkt?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Feja Kurmja vietā.

Visbiežāk aizsērējošā mājas kanalizācijas sistēma ir virtuves izlietnes līkums jeb sifons. Ja negrib bakstīties, vēl trakāk, jaukt laukā un tīrīt vai arī izmantot kodīgos Kurmja tipa līdzekļus, tad mums visiem pie rokas ir saudzīgais tauku šķīdinātājs Fairy. Metode sekojoša: ielej Fairy izlietnē, bet daudz, 150 ml apm. lai aiztek uz līkumu un tur paliek. Pēc 10 min aiztaisa izlietni ar aizbāzni, piepilda ar karsto ūdeni, izrauj aizbāzni un aizskalo Fairy un taukus.

Neesmu pats to izdomājis, tas ir no Youtube, bet es to pārbaudīju praksē, kad bija vajadzība, un varu teikt, ka strādā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 1 Atbildēt

Ko var darīt ar eirokubu PVA līmes?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Tev tas kubs jau ir?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Līmēt skaidu plāksnes, pa skaidiņai vien, pa skaidiņai vien ...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

lynx85 rakstīja: Polikarbonātu nevēlos. Tur būs problēmas ar putnu knābājumiem un sūnu iekšpusē. Plēve tādā ziņā stipri prastāka un tādēļ pateicīgāka. Man koka karkass. Pašam savs mežs un paštaisīts lentzāģis. Hobijs, vienvārdsakot. Lētāk būtu nopirkt gatavu

Tjošas siltumnīcai(arkveida) jau kādi 5 gadi,ne putni ko nodarījuši ne sūna iekšpusē.Arī esmu redzējis sūnu polikorbonātā bet tas ir izteikt horizontālām nojumēm,vējš visādus sūdus sapūš iekšā.Vispār galiem ir speciāls profils bet kāpēc viņš jāpērk ja var nopist feniņus un pēc tam sūdzēties par sūnu.Pišana neattiecas tieši uz tevi bet visumā.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

polikarbonāts jau vairāk kā 10 gadu - siltumnīca 2 reiz pārvietota izjaucot / saliekot, nekādu problēmu ar putniem un sūnām

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

lynx85 rakstīja: Litri 1, līmenis 1.

Reģistrācija tajā pašā dienā kad iedirsts komentārs.

Komentārā saite uz reklamējamo bodi.

Un tomēr atrodās lohi, kas uzķerās.

Es tik nesaprotu kur iedirsts?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Feja Kurmja vietā.

Visbiežāk aizsērējošā mājas kanalizācijas sistēma ir virtuves izlietnes līkums jeb sifons. Ja negrib bakstīties, vēl trakāk, jaukt laukā un tīrīt vai arī izmantot kodīgos Kurmja tipa līdzekļus, tad mums visiem pie rokas ir saudzīgais tauku šķīdinātājs Fairy. Metode sekojoša: ielej Fairy izlietnē, bet daudz, 150 ml apm. lai aiztek uz līkumu un tur paliek. Pēc 10 min aiztaisa izlietni ar aizbāzni, piepilda ar karsto ūdeni, izrauj aizbāzni un aizskalo Fairy un taukus.

Neesmu pats to izdomājis, tas ir no Youtube, bet es to pārbaudīju praksē, kad bija vajadzība, un varu teikt, ka strādā.

Vispār kurmis un visi pārējie analogi taisa vēl lielākus sūdus,līkums iztīrās bet tālāk trubā tas kristalizējās.Vispār Fairy arī nav nekas labs bet par kurmi labāks.Labākais protams ir baktērijas.

Par Fairy runājot.Es arī traukus mazgāju,agrāk biežāk to darīju jo mazāk dzēru,tagad iniciatīvu pārņēma sieva jo esmu katru dienu pipelē.

Kad es mazgāju tad paņemu lielu bļodu,sataisu fairy ūdeni un visu traukus nomazgāju,tad izleju bļodu un visu traukus skaloju,manā laikā izlietne strādā perfekti.

Sievas tehnoloģija,paņem švammi,uzpilina uz viņas Fairy i mazgā un vienlaicīgi skalo.Kamēr es dzeru mans dzird kā viņa pisās ar izlietni jo ir aizsērējusi,ņem to gumija pumpi un pumpē bet pie manis nenāk sūdzēdzēties kad ūdens neiet prom.Noteikti pati saprot kāpēc tā bet mazgāšanas paradumu nemaina,kaut gan viņa ir redzējusi kā es mazgāju.Par jeb kādu sīkumu mani sauc palīga tikai ne par virtuves izlietni.Viņas māte tāda pate,var redzēt pēc glāzēm ko mēs pagājušās brīvdienās dzērām un viņai arī izlietne aizaugusi ar visu jauno kanalizāciju.

Pēc vienas manas mazgāšanas aiz sievas izlietne sāk atjēgties,žēl kad tikai uz vienu dienu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Feja Kurmja vietā.

Visbiežāk aizsērējošā mājas kanalizācijas sistēma ir virtuves izlietnes līkums jeb sifons. Ja negrib bakstīties, vēl trakāk, jaukt laukā un tīrīt vai arī izmantot kodīgos Kurmja tipa līdzekļus, tad mums visiem pie rokas ir saudzīgais tauku šķīdinātājs Fairy. Metode sekojoša: ielej Fairy izlietnē, bet daudz, 150 ml apm. lai aiztek uz līkumu un tur paliek. Pēc 10 min aiztaisa izlietni ar aizbāzni, piepilda ar karsto ūdeni, izrauj aizbāzni un aizskalo Fairy un taukus.

Neesmu pats to izdomājis, tas ir no Youtube, bet es to pārbaudīju praksē, kad bija vajadzība, un varu teikt, ka strādā.

reizi piecos gados var arī iztīrīt izjaucot. Man nav problēmu, bet rada gabalam, kas mērkaķojas ar visādiem kurmjiem, to problēmu aizskalo līdz nākošajam līkumam - kur trosi jau grūti iebāzt - tad var pačakarēties gan.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

to problēmu aizskalo līdz nākošajam līkumam - kur trosi jau grūti iebāzt - tad var pačakarēties gan.

Slikts dizains trubai. Līkumam nav jābūt asam, bet, ja ir, jāliek pirms līkuma trubas gabals ar atzarojumu, pa kuru iebāzt trosi. _/_

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Bija pienācis laiks nomainīt dušas kabīni(slēgto),noskatīju,bez ne kādiem tur radio un masāžas sprauslām.Atradu par 323 eur Prof.lv bet gribās redzēt dzīvē,ir arī Citā Santehnikā tikai par 340 eur.Pagāšsestdien aizbraucām ar sievu uz to veikalu,apskatījām un sieva izdomāja pirkt tur bet viņas nebija uz vietas,bija jāgaida dažas dienas un piegāde 30 eur.Nu i labi kad nebija,nopirkām Profā un piegāde 15 eur.Piektdien mums viņu atveda un redzu kad uz kastēm rakstīts-izplatītājs SIA Cita Santehnika.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jā, šitādi joki ir diezgan bieži. Pirms dažiem gadiem nopirku interneta veikalā PAA vannu par krietni zemāku cenu nekā PAA salonā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Labs vannas istabas paklājs: Tradicionāli tam paredzētie pievelkas ar netīrumiem, un tos vislabāk būtu tīrīt mājas pagalmā ar augstspiediena mazgātāju. Diemžēl, šī metode nav lietojama tiem, kuri dzīvo dzīvokļos.

Es sev izmantoju vannas istabas paklāju no tiem, kuri domāti jogai vai fitnesam, tikai ne sarullējamais, bet sastādāmais no plāksnēm, t.s. puzzle mat. Tas ir mīksts, silts, viegli tīrāms gan ar putekļu sūcēju, gan slapjā veidā, ātri izžūst, jo nepievelkas ar mitrumu.

Es to izmantoju nevis kā paklāju, bet kā segumu visai vannas istabas grīdai, bet tikai uzliekamu, ne pielīmētu. Vannas kājām paredzētās vietas putu plāksnē viegli izgriezt ar nazi. Bojātu plāksni viegli nomainīt pret rezerves.

Šāda tipa:

1veikals.lv/index.php?route=product/product&product_id=3775343

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Šis kad slapjš, nav slidens ?

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Nē, nav. Varbūt tikai, ja salej ar ziepjūdeni ;)

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Krotow rakstīja: Ko var darīt ar eirokubu PVA līmes?

Tagad tikai pieleca ka tas ir kā komentārs uz tēmas sākumu, raimja tekstu. Bremze es, ko lai saka.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tomātus un gurķus jau sasējāt?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vēl jau agrs. Kur tad liks tos stādus, kad maijā būs -5 un snigs?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tā jau ir. Pats sēju kaut ko eksotisku un diezgan vēlu, ar tiem izstīdzējušiem stādiem tur ņemties un siltumnīcu sildīt, labāk lai ir vēlāk. Tirgus stādi tam pamata sortimentam.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Ir te kāds ko mēģinājis būvēt ar būvniecības paziņojumu? Tas ir bez projekta, bez paskaidrojuma, wnk ar skici uz robežplāna?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kā tu to domā "mēģinājis"? Šķūnīti vari šādi uzbliezt. Vari arī māju, bet tad rēķinies ar nelegālo būvniecību un visām izrietošajām sekām.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Nu stāsts garš, bet īsumā pamatmāja nodega, vajag kur uz vasaru dzīvot, un lai nebūtu nelegāla būvniecība, domāju bez projekta( bez arhitekta, bet ar savu parakstu), bet ar paziņojumu būvēt "palīgēku". Itkā pēc likuma izmaiņām sanāk ka var līdz 60m2 vienā stāvā (bēniņu platība virs 2.5m augstumam nevar pārsniegt 50% no pirmā stāva platības, šis no pasvaldības apbūves noteikumiem). Līdz ar to itkā legit varētu uzbūvēt nelielu vasaras māju, kuru jau laikā gaitā ar projektu varētu pārveidot par dzīvojamo ēku. Wnk domāju vai tiešām var būt tik vienkārši kā likumā rakstīts, parasti vienmēr kkur ir āķis.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Un kāpēc nevar uzreiz paņemt projektu? To tāpat vajadzēs, lai nodotu ekspluatācijā. Būvatļauju uz cik gadiem dod? Ja tas "laika gaitā pārveidot" iekļaujas būvatļaujas termiņos, tad neredzu iemeslu, ja neskaita ka tā šodien un tagad var kādu naudiņu ietaupīt. Ilgtermiņā tāpat būs visus papīrus jāvāc un jāmaksā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Labāk izplāno tā ka tu būvē "pa kārtām" , un ja labi "juridiski piestrādā", tad var "rekonstruēt" to savu nodegušo māju, un pasludināt ka būvniecība norisināsies kārtās, attiecīgi pirmo kārtu savus 60m2, un otro kārtu visu atlikušo apjomu. Alternatīvi eksistē pārvietojamie risinājumi ar kuriem var tehniski izdarīties kā gribi, un pat ja prasīs "nojaukt" tad tie ir tādās pat daļās noceļami no teiksim skrūvpāļiem un aizvedami prom ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas tur ir ar tiem 25m² un betona pamatiem, kuri ir vai nav un vēl, kas ir pārvietojama būve uz riteņiem.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti