Visādi darbi laukos un mājās.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Par siltumnīcām - kāda jau ir, kādu plānojiet, idejas ierosinājumi. Kas aug dārzā un siltumnīcā ?

Par ūdens apgādi siltumnīcai un vispār laistīšanai.

Un kā izmazgāt PVA līmi no eirokuba?

 
1 2 3
GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

man šķiet ka sķūni arī tikai līdz 25kv.m

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

dubis rakstīja: Nu stāsts garš, bet īsumā pamatmāja nodega, vajag kur uz vasaru dzīvot, un lai nebūtu nelegāla būvniecība, domāju bez projekta( bez arhitekta, bet ar savu parakstu), bet ar paziņojumu būvēt "palīgēku". Itkā pēc likuma izmaiņām sanāk ka var līdz 60m2 vienā stāvā (bēniņu platība virs 2.5m augstumam nevar pārsniegt 50% no pirmā stāva platības, šis no pasvaldības apbūves noteikumiem). Līdz ar to itkā legit varētu uzbūvēt nelielu vasaras māju, kuru jau laikā gaitā ar projektu varētu pārveidot par dzīvojamo ēku. Wnk domāju vai tiešām var būt tik vienkārši kā likumā rakstīts, parasti vienmēr kkur ir āķis.

Man pirms laiciņa bija precīzi tāda pati ideja, bet, izsverot visus plusus un mīnusus, atmetu. Pašlaik ir gandrīz pabeigts projekts normālai būvei. Man gan vecā mājele vēl stāv, līdz ar to kur palikt ir. Bet ja vajag tīri vasarai - nav izdevīgi paņemt lielo vagonu/ treileri? Tam vispār neko nevajag, neko daudz nemaksā un vēlāk varēsi atkal pārdot.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Nez treileris kaut kā galīgi neaicina, pat kā pagaidu variants. Laiks līdz vasarai nav daudz, projektu toč nespēšu izstumt cauri tik ātri, lai nedabūtu sodu par būvniecības uzsākšanu jau pavasarī...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Paskaties tiešām ko tagad pieprasa rekonstrukcija, varbūt tu vari atjaunot tev vajadzīgo daļu esošajos pamatos. un vismaz tad kad mums bij laukos aktuāli, tehniski uz mums tikai norūca par šādu "vaļību", kad "cuku" virtuvi paplašinājām ar pirti un nelielu dušas telpu ...

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Paskaties tiešām ko tagad pieprasa rekonstrukcija, varbūt tu vari atjaunot tev vajadzīgo daļu esošajos pamatos. un vismaz tad kad mums bij laukos aktuāli, tehniski uz mums tikai norūca par šādu "vaļību", kad "cuku" virtuvi paplašinājām ar pirti un nelielu dušas telpu ...

Uz degušās mājas pamatiem neko necelšu. Sievas vecāmāte nespēs pārdzīvot. Viņiem ir tāds teiciens, ka ja vienreiz dega, degs atkal. Līdz ar to rekonstrukcija uz vecās mājas pamatiem nav aktuāla.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jā, šāds ticējums ir. Manā īpašumā arī pirms vairāk kā simts gadiem nodega māja, un arī neviens neatjaunoja, bet sāka celt pavisam citā vietā. Tā tā vieta stāv tukša līdz šai dienai, tagad tur ar mašīnu brauc pāri. 600m2 pleķītī gan baigi nebūtu variantu, bet, cik esmu dzīvē novērojis, tad tādus īpašumus pēc ugunsgrēka (ja nav remontējams) parasti pārdod.

dubis Reģ.: 21.10.2019
1 0 Atbildēt

Nuu, izcili jau neveiksmīgi, bet tikai pirms diviem gadiem nopirku zemi, ēka bija bezsaimnieka un aptuveni nedēļu pēc ugunsgrēka nosledzās tiesas process, kura laikā ieguvu arī māju, tiesa, jau nodegušu... Tā kā pārdot īsti arī negribas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja tāds ir tās lietas, tad skaties vai nevar būvēt kārtās , visupirms (1. kārtā) 60 m2 kā daļu no nākotnes būves, un 2. kārtu jau tad pabiegt visu apjomu.

Tīri tā idejiski, varbūt var izplānot ka 60m2 tagad, nākotnē pārtop par garažu, vai garažu + pirti vai apkures telpu/noliktavu. Tip nākotnes garažas 'vārtu' vietā ielikt lielu stiklotu "vitrīnu" ar potenciālu izmantot to nākotnes apjomam ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka bez projekta vairs nevar neko būvēt. Vismaz Rīgā ne. Tur regulācijas nesen tika mainīta, vairs nav tādu iespēju. Līdz kautkādiem x m2 var vienkāršotu projektu, bet vienalga projektu un skaņošanu.

Resp treileris un tā attīstīšana ir labāka ideja kā mazas mājiņas būvniecība

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atkarīgs no apstākļiem, bet visumā piekrītu ...

Tiesa kā variants varbūt var atrast ka kāds tirgo nost savu "mazo pagaidu biroju" (tagad šai vietā vēl smukāks- mājīgāks kompakts namiņš stāv)

goo.gl/maps/2K8M5MmVcNpbMQ2q8

O šitas ir redzams google:

goo.gl/maps/MpkSeUCvTK1VLpph6

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Provēšu izbraukt uz jauno paziņojuma opciju, pašam sazīmēt nav problēmu, tik cik attiecīga sertifikāta nav un normālas ēkas būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildes process aizņem samērā ilgu(ilgāku kā man ir) laiku.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja tā nebija paša māja tad to māņticību var mest pie malas. Ja lauku īpašums, tad atjauno uz vecajiem pamatiem tā it kā nekas nav bijis un miers. Kurš nu tur sekos līdzi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tā jaunāregulācija neļāva arī tādus bez BIS uzstādīt. Izņēmums ir kkāds celtniecības konteineris

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Skatījos drusku citas mani intersējošas lietas un uzraku šādu info par tiem jaunajiem būvniecības noteikumiem ( arī atsauces uz likumiem satur):

aver.lv/lv/jaunumi/atvieglo-eku-atjaunosanas-un-parbuves-buvniecibas-procesu/

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

It kā no aprīļa ja māja zem 60 m2 un 1 stāva A kategorija, tad projekts vispār nav vajadzīgs. Saskaņo vienpusīga paziņojuma kārtībā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti