Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

ibumetiins Reģ.: 29.11.2019

Sveiki, māsa ir jauna auto meklējumos, viņas principā vienīgās prasības ir - uzticams auto lai nav pus alga servisā jāatstāj, universālis un zem 8 tūkstošiem eiro. Likās ka varbūt kaut kāds A4 B7 ar 1.9 vai 2.0 dīzelīti būtu labs variants, bet daļa slavē šo auto un cita daļa saka ka kapsēta. Un tā ir principā katrs auto par kuru mēģinu atrast kaut kādu info. Tad nu vēršos pie Jums, varbūt ar kādu auto ieteikumu, un vēlams konkrētu dzinēju.

Kā jau minēju, zem 8000 eiro, universālis, jaudai nav nozīme, un tāds kuram servisā nebūtu milzīgs žūksnis jāatstāj.

 
1 2
Volx Reģ.: 22.11.2018
1 6 Atbildēt

Vo. vells, nav mazgājis!

Bet tas iepriekšejais Akords izskatās sists, jo tur visādas baigās atstarpes. Iespējams kkas mainīts, krāsots, bet nu tad baigi nekvalitatīvi un rezultāta rūsa lien ārā.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Tā nemazgāšanas ietekme liekas smieklīga, eku

www.youtube.com/watch?v=tnG3oKllXh8

Cik bieži vidējam auto tiek mazgāta bagažnieka grīda lai izvairītos no šāda scenārija?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vēl tas Akords varētu būt krietnu laiku pavadījis zem ūdens. Tur tak pat glāzes jau sarūsējušas bija.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Kāpēc tev šķiet ka lai sarūsētu glāzes, mašīnu jānogremdē? Uz cik ilgu laiku šo jāgremdē lai metāls pagūtu sarūsēt bet tomēr vēl būtu vērts mašīnu celt?

Tas ir vienkārši 12 gadus vecs japāņu mašīnas izstrādājums kas ticis lietots latvijā, un tas arī viss. Hondām pūšana ir dabisks stāvoklis; 15 gadīgām var atrast caurumus tādās vietās, kur citām mašīnām nevarētu, teiksim, ir gadījies redzēt hondu ar cauru lūku...

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Te par nelaimi jāsaka - ka tā var būt , viss atkarīgs no valsts kurā konkrēts auto ir ticis salikts kopā. Ar tieši Japānā ( Honda, Toyota man šķeit bija indeksi JH un JT un vēl pārītis kas sākas J*) ražotiem - man ir aizrādījumi, bet pārsvarā problēmu ir mazāk kā eiropiešiem ar ko bijusi darīšana.

Japānas ražojumi man ir bijuši ar 20+ gadu "stāžu" bez problēmām, jā Latvijas ceļu brīnumi izskatās ka piebiedz tos auto ātrāk ar rūsēšanu, bet nu principā nekad neesmu varējis sūdzēties par veciem japāņiem.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 1 Atbildēt

Neticu ka var nopirkt audi. Es droši vien izvētētos šajā budžetā golf 7 vai octavia 3 ar dīzeli ar iespējami mazu nobraukumu un attiecīgi pieticīgāku komplektācju. Ļoti populāri auto un vajadzētu būt mazāk problēmu atrast servisu, kas tos māk saremontēt. protams jebkurš lietots auto ir loterija un katram ir sava veiksme.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par VW - mans exboss pēc svaiga VW Passat CC lietošanas (Braukāja tad jau ar BMW, iepriekš Lexus, Volvo utml.) teica -nekad vairs VAG grupas auto - rūsē kā pēdējie mēsli.

P.S. par ko nopirku - par to pārdodu.

mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

Šobrīd arī sāku apdomāt variantus universāla iegādei līdzīgā budžetā (protams jo mazāk jo labāk), aizspriedumu pret nevienu ražotāju nav, bet no šeit pieminētos Volvo v50 un Honda Accord gan uzreiz atmetu dēļ to nelieliem bagāžnieku izmēriem (neredzu jēgas no universāla, kura bagāžnieka izmērs ir mazāks esošajam auto, kurš nav universālis).

Vairāk tēmēju uz tā teikt labākais pirkums par šo cenu kritērij, (kas gan katram arī subjektīvs) un apskatoties piedāvājumu virspusēji visvairāk acīs iekrita:

- Opes Atra J Sports Tourer (2009-2015), kura bagāžnieks esot lielāks kā Insignia. Izskatās diezgan praktisks un akurāts aparāts ar salīdzinoši zemām apkopes izmaksām (piemēram www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/astra/fkjjl.html);

- Renault Megane III (2009-2016), kuram gan ir diezgan ierobežots piedāvājums it īpaši aprātiem ar 2.0 dci dzinējiem (cik ātri papētīju daudzi uzskata, ka tas gandrīz vai ir labākais no mūsdienu dīzeļa dzinējiem, t.i tam ir mazāk klasisko dīzeļa problēmu kā konkurentiem). It kā šai paaudzei arī vairs nav īpašu slimību un auto nav neuzticamāks, kā pārējo šo gadu ražojumi. Man protams ir daži paziņas kas franču auto par vispār par auto neuzskata, bet nevienam no viņiem un arī man tāds nekad nav bijis (piemērs ar 1.5 dci dzinēju www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/megane/ffjpe.html) šim protams ir mīnuss, ka nākotnē iespējams būs grūtāk pārdod.

Piekrītu, ka pirmkārt jācenšas atrast dzīvu auto un arī tad tā būs loterija, bet varbūt kādam tomēr ir kādi ieteikumi/komentāri par šiem auto.

P.S. Renault tirgo kaut kāds mega starptautisks uzņēmums, kurš garantē patiesu nobraukumu un auto vēsturi un pat dod 3 mēn/3000 km garantiju saviem auto. Varbūt kādam ir pieredze ar šo kantori? Vismaz no Astra piedāvājuma var spriest ka tie nāk no uzņēmumu autoparkiem. Lielākais daļai Astru 21 gadsimtā ir ar manuāli atverami aizmugurējie stikli Manā gadījumā aizmugurē brauc sīcis, tā ka šāda antīka extra man neder.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Konkrētajā sludinājumā ir attēls ar vadīāja durvīm un 4 stikla pacēlājiem, kā arī to visu atslēgšanas poga. Tā kā tā nav bēda.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Accord universāla bagāžnieks un mazs?

Ford S-max-daudz auto par nelielu naudu, piecvietīgā versijā bagāžnieks milzonīgs, patēriņš kā parastam vidējās klases universālim, visas citas izmaksas arī. Brauc labi, sēdēt ērti.

Renim divlitru motors ir labs bet var gadīties problēmas ar elektrības gļukiem, divu litru motoru drīzāk jāmeklē laguna virsbūvē.

Astrai bagažnieks tomēr ir kapeiku mazāks par insignia un sajūtās starpība starp abiem auto ir pamatīga. Ar Astra j lietus laikā braucot blakus smagajam bija sajūta ka kāds logs palicis vaļā ????

Oktāvija ir salīdzinoši ietilpīga bet tie saloni ne pārāk pilnās versijās ir pagalam skumīgi. Draugs nobrauca ar 06 gada 1,9ydi oktāviju 350k pa Latviju 10 gados motoram nedarīja neko, virsbūve sarūsēja... arī 8 gadīgam Latvijas golfam visās malās sāka mesties rūsas burbuļi. Tā ka lv mašīnas šajā cenu kategorijā var diezgan droši atmest.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

mh4 rakstīja: Šobrīd arī sāku apdomāt variantus universāla iegādei līdzīgā budžetā (protams jo mazāk jo labāk), aizspriedumu pret nevienu ražotāju nav, bet no šeit pieminētos Volvo v50 un Honda Accord gan uzreiz atmetu dēļ to nelieliem bagāžnieku izmēriem (neredzu jēgas no universāla, kura bagāžnieka izmērs ir mazāks esošajam auto, kurš nav universālis).

Vairāk tēmēju uz tā teikt labākais pirkums par šo cenu kritērij, (kas gan katram arī subjektīvs) un apskatoties piedāvājumu virspusēji visvairāk acīs iekrita:

- Opes Atra J Sports Tourer (2009-2015), kura bagāžnieks esot lielāks kā Insignia. Izskatās diezgan praktisks un akurāts aparāts ar salīdzinoši zemām apkopes izmaksām (piemēram www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/astra/fkjjl.html);

- Renault Megane III (2009-2016), kuram gan ir diezgan ierobežots piedāvājums it īpaši aprātiem ar 2.0 dci dzinējiem (cik ātri papētīju daudzi uzskata, ka tas gandrīz vai ir labākais no mūsdienu dīzeļa dzinējiem, t.i tam ir mazāk klasisko dīzeļa problēmu kā konkurentiem). It kā šai paaudzei arī vairs nav īpašu slimību un auto nav neuzticamāks, kā pārējo šo gadu ražojumi. Man protams ir daži paziņas kas franču auto par vispār par auto neuzskata, bet nevienam no viņiem un arī man tāds nekad nav bijis (piemērs ar 1.5 dci dzinēju www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/megane/ffjpe.html) šim protams ir mīnuss, ka nākotnē iespējams būs grūtāk pārdod.

Piekrītu, ka pirmkārt jācenšas atrast dzīvu auto un arī tad tā būs loterija, bet varbūt kādam tomēr ir kādi ieteikumi/komentāri par šiem auto.

P.S. Renault tirgo kaut kāds mega starptautisks uzņēmums, kurš garantē patiesu nobraukumu un auto vēsturi un pat dod 3 mēn/3000 km garantiju saviem auto. Varbūt kādam ir pieredze ar šo kantori? Vismaz no Astra piedāvājuma var spriest ka tie nāk no uzņēmumu autoparkiem. Lielākais daļai Astru 21 gadsimtā ir ar manuāli atverami aizmugurējie stikli Manā gadījumā aizmugurē brauc sīcis, tā ka šāda antīka extra man neder.

Accorda bagāžnieka izmērs iekabina jebkuram no šī saraksta. Principā Accord un Volvo V70/XC90 ir vienādas ietilpības grabažnieks.

Insignijas bagāžniekā ir iestumta Corsa - analoģiska ietilpība (un kā kko šādu var uzkonturēt?).

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 2 Atbildēt

pat nezinu ko ieteikt..braucu ar Fronteru 15 gadus...gadā ap 65-100 eiro remontos uz TEH skati...remontēju pats.(cenas bez servisa pakalpojuma)

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Ei nu, cik tad ir nobraukts tajos 15 gados?

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 0 Atbildēt

150tkm

Agaga Reģ.: 25.07.2007
1 2 Atbildēt

Bišķiņ par daudz gvelz, riepas vien 240 tādām 16niekam maksā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Riepas jau neskaitās pie remonta izmaksām, kā arī katru gadu nemaz nav jāpērk. Bet nu baigais traktors tā Frontera, diez vai tas ir tas, ko topika autors vēlas.

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 2 Atbildēt

Es riepas katru gadu nepērku..un nav jau 240 tas sāpīgais variants,totties daži labi nevar ar JAUNIEM auto tālāk par rīgas robežu aizbraukt..nu tas tā..kam māte,kam meita;)

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Šī nav pirmā reize, kad ar lepnumu tiek piesaukta izbraukšana aiz robežas un man nav saprotams lepnums par šo. Makšķernieks, kas nevar savu teltiņu līdz upes krastam aiznest? Slinks sēņotājs? Neuzturētas (ceļa uzturēšana) viensētas saimnieks? Es zinu tieši vienu ceļu, kuru man šad un tad interesē izbraukt un šad un tad tas ir šaubīgi izbraucams ar sedanu. Noracies neesmu ne reizi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Man arī ir vecs amerikāņu Rangers - kas gadā moš kādu 1000 km noskrien, no tā auto aboslūti nav nekādas jēgas, bet man patīk par reizei iebraukt pļavās paārdīties ( da i pa reizie ir gan kravas vestas, gan uz jumta kāpjot ar trepēm šo to var vairāk aizsniegt gan ābolus lasot, gan vēl šādus tādus darbus darot). Ja nevar atļauties sev "Ņivas" analogu tā ir viena lieta, ja vari - kāpēc stumt savu CR-V tur kur "Ņiva" būs piemērotāka !

Un nah tev teltiņa ja tev jau ir Frontera.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Grētai būtu iebildumi pret šo visu

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

- Grēta - man interesanto cilvēku top 1000 tuvākajā 20 gadē noteikti neiekļūs, tikko kā pazudīs no avīžu virsrakstiem visticamāk man jau būs jāpārprasa - a kas tā tāda, par ko te runājat ...

Frontera Reģ.: 12.12.2019
1 2 Atbildēt

Nu..katrs taču pats izvēlas ar ko pārvietoties un..nav jāpēr taziks lai patiktu citam,bet lai patiktu sev,vai ne..

mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

Vairāki te norāda, ka Honda Accord esot milzīgs bagāžnieks. Kad rakstiju, ka tas esot mazs biju domājis 2007–2015 modeli (kas vairāk atbilst topika autora cenu kategorijai www.car.info/en-se/honda/accord/accord-tourer-2010-73394/specs) jo tā bagāžnieka tilpums ir ~ 400 litri nevis > 600 litri kā iepriekšējai paaudzei, t.i. tikai nedaudz vairāk kā hečbeka golfam. Tas ir par stipri mazāk nekā esošai Škoda Octavia liftbek izpidlījumā un vsimaz es no šāda universāla jēgu neredzu.

Augstāk vairāki rekomendēja izskatīt jaunāku Octavia modeli un jāsaka, ka šī auto praktiskums man ļoti patīk. Bet esošo plānoju manīt tieši dēļ jau pieminētām VW rūsēšanas īpatnībām. Savam autiņam vairāk neredzu jēgu ar to cīnīties (2005. gada izlaiduma auto bija jauns iegādāts Latvijā), tā kā ir neliela skepse attiecībā uz šo, jo vismaz es tīri psiholoģiski vairāk esmu gatavs atlocīt kāpostu par tehnisku ķibeļu novēršanu nevis par ikgadēju piekrāsošanu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti