Benzīns vs dīzelis

anoagask Reģ.: 18.06.2019

Interesants salīdzinājums tiguan 150zs tsi vs tdi

www.zr.ru/content/articles/925802-benzin-diesel/

 
1 2 3
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Diezgan stulbi pierakstīt citam, ko viņš nav teicis , un tad svinīgi paziņot, ka viņš nezinot un lai paklusējot. Pirmkārt, es nekur neesmu uzrakstījis, ka patlaban aviācija izmanto benzīnu lielā augstumā. Bet attiecībā uz vēsturi, benzīna dzinēji aviācijā 10km augstumā tika izmantoti ilgi pirms reaktīvo dzinēju izgudrošanas. 10 km augstums lidmašīnām tika sasniegts jau 1920.gadā.

Citādi dīzeļmotorus izmantotu arī aviācijā. Bet kaut kā nav dzirdēts par "dīzeļlidmašīnām. ???

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Tev elementārā loģika ir saprotama ? ;) Ja es rakstīju, ka "nelido dīzelis" , tas nenozīmē, ka esmu rakstījis , ka "lido benzīns" ( kaut gan ir "lidojis"). Ja es teiktu, ka, piemēram tu neesi kaķis, tas nenozīmē, ka tu esi suns, tas nozīmē, ka esi jebkas , izņemot kaķi ;)

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
2 0 Atbildēt

Dīzelis ir pārāks ~90to izpildījumā, mūžīgs, jaudīgs, jo turbīna un maz ēd.

Bet mūsdienās benzīns tomēr saprātīgāka izvēle, jo zaļie fašisti ir safisuši dīzeli...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Dkurs rakstīja: Dīzelis ir pārāks ~90to izpildījumā, mūžīgs, jaudīgs, jo turbīna un maz ēd.

Bet mūsdienās benzīns tomēr saprātīgāka izvēle, jo zaļie fašisti ir safisuši dīzeli...

Nepārdzīvo, daudziem benzīniekiem arī apkarināts ar visādiem eko, ka maz neliksies ja savajadzēs servisā iegriezties.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti