Mazu kaķu īpašniekiem

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

Esam ar sievu izlēmuši, ka mājā nepieciešams kaķis (meita galīgi traka uz kaķiem). Mans bērnības sapņu kaķis ir meinkūns, sieva piekrita, līdz ar to vajag attiecīgu auto, jo esošajā mašīnā varbūt varēs ielikt tikai kaķa 1/5 daļu. Respektīvi vajadzīgs universāls vai SUV, V70 būtu o.k. pēc izmēriem, bet man personīgi liekas vecmodīgs. Gads varētu būt sākot ar 2005. Ir kādi viedokļi?

 
1 2 3
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
19 2 Atbildēt

eidis rakstīja: Nav taisnība. Šiem cilvēkiem ir nepilnvērtīgs enzīmu komplekts un attiecīgi daļa uzturvielu netiek sašķeltas un secīgi arī uzņemtas. Rezultātā šāds cilvēks ir kalsns un vienlaicīgi neveselīgs - jo kāda uzturviela no komplekta trūkst.

Šīs vielas neuzņemšana agri vai vēlu atriebjas ar kādu neārstējamu kaiti.

Resp veseli cilvēki garšīgas un neierobežoti pieejamas partikas rezultātā garantēti paliek resni. Vienīgā izeja - neēst. kur ir divi risinājumi: 1. daudz kustēties un būt tālu no ledusskapja; 2. Pirkt negaršīgu (bet ne neveselīgu) pārtiku

GB12 rakstīja:

Es šitā savu kaķeni spīdzinu. Speciāli turu viņai ne pārāk garšīgu ēdamo, lai pieiet pie trauka un apēd kaut ko tikai tad, kad patiešām vajag...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
19 1 Atbildēt

un kāda ir jūsu pieredze pareizā kaķu barošanā?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
19 1 Atbildēt

mans ēd whiskas felix, purina, vistas fileju

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
8 0 Atbildēt

Mans rij visu,ko noķer,nosper un izdiedelē.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Mana pieredze - nebarot kaķus. Nekad un nekur. Darbojas lieliski - miskastnieki varojas lēnāk

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
4 0 Atbildēt

Laikam nezini, kādas tagad cenas vet klīnikās.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
8 0 Atbildēt

LOL. Hint - māsa kaķa zobu labošanai tur uz sitiena atstāja 300€. Citām lietām arī cenas ir apmēram tās pašas kā cilvēkiem. Tikai veselības apdrošināšans lopiņiem nav ;)

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
2 1 Atbildēt

Interesanti, kā GB12 zina kura barība ir garšīga, kura nē, kaķis pateica?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
18 2 Atbildēt

vispār, ja ir laba dzirde un kaķis ir ņaudīgs, var pēc ņaudiena intonācijas pateikt, vai garšoja cienasts

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
21 1 Atbildēt

vot japāna ir kaķu cienītājlielvalsts! kaķu kafejnīcas, pieminekļi kaķiem, pat kaķu sala! nupat apskatījos vienu dokumentālo filmu par kaķiem

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
14 1 Atbildēt

- Kā pa gabalu atšķirt izgludinātas veļas kaudzi no neizgludinātas veļas kaudzes?

- Uz izgludinātās guļ kaķis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Manējais nesmādē arī neizgludinātu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: vot japāna ir kaķu cienītājlielvalsts! kaķu kafejnīcas, pieminekļi kaķiem, pat kaķu sala! nupat apskatījos vienu dokumentālo filmu par kaķiem

Lietuvā arī bija kafenīca... nezinu, vai vēl tagad ir.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 0 Atbildēt

pārdaugavā bja un daugavpilī bija - tagad laikam ciet

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 0 Atbildēt

neatstājiet savus kaķus ieslēgtus auto salonos, kamēr ķemmējiet veikalus

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Jautājums, kā panākt, lai kaimiņu kaķi nenāktu manā dārzā *irst. Priekšlikums par suni īsti nederēs, jo tad sūdi būs vēl vairāk. Man patīk dzīvnieki un negribu viņiem darīt pāri, bet negribu vākt viņu sūdus. Ir idejas, kā aizbiedēt kaimiņu kaķus, lai viņiem nebūtu vēlme atgriezties manā dārzā?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

NU principā mēs mazliet tās "ūsainās puķes" palaistam pa reizei "lai nenovīst" - tad nu šamiem ir drusku lielāks respekts pret mums un uz terases gulēt krēslos vairs īsti nenāk, un par savu mājvietu ar vairs neuzskata, tiesa mācību ik pa laikam jāatkārto ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Depo kautkādi baloniņi šim tirgojās

Krotow Reģ.: 09.09.2008
13 0 Atbildēt

Ievies savu kaķi.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Šaut viņus ar gaiseni. Es pavasarī vienu laiku ar tādu izpriecu nodarbojos, jo apriebās ka kaimiņu kaķi nāk un apmīž visas malas - viņu dēļ nedrīkst garāžai durvis atstāt vaļā - nu sūds par durvīm, pacietības mērs izbeidzās pēc tam kad es vienu vakaru nesteidzīgi vienam busam liku centrālo atslēgu, durvis vaļā [jo durvīs arī vadi jāsaliek], pats te pie busa, te garāžā, te mājā - un beigās kaut kāds sasodīts kaķis bija atlīdis, un , nē, viņam nederēja apmīzt busa ārpusi - šis ielīda busā iekšā un tur kaut ko apmīza... Nu neko, gaisene un plakanās lodītes [lai garantētu ka lodīte kaķī neiedurtos], vismaz radās kaut kāda cieņa; nezinu pat vai kaut reizi kādam kaķim trāpīju, jo kaķis ir slikts mērķis, nedod laiku notēmēt...

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

NU laukos tik rupji kaķus dzenāt ar man negribētos, tomēr peles un žurku populāciju diezgan labi regulē. Arī man Mārupē tie kaimiņu kaķi uztur zināmu kārtību ( ir redzētas gan peles, gan pat ūdensžurkas zobos), tādēļ par klātbūtni pārlieku nesūdzamies, bet nu terases mēbelēs gan īpaši redzēt negribam, tad nu tādiem kaķiem kas "aizmirstas" - piedāvājumā "bemaksas duša"... ne terases mēbelēm kāda skāde, ne arī kaķim ...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
5 0 Atbildēt

Krotow rakstīja: Ievies savu kaķi.

Lai iet kaimiņu dārzā atriebties

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 3 Atbildēt

re kā, Austrālijā pirms laba laika bija baigā kampaņa, par katru nošautu kaķi maksāja 5 dolārus, a tagad peļu invāzija, pat cietumniekus atbrīvo no cietumiem, jo no pelēm nav glābiņa. morāle: tev nebūs šaut kaķus....

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Problēma jau nav kaķos kā tādos, "dižie kaķu mīļi" bieži aizmirst kaķēnu jūrakolas jautājumu, vai arī uzskata ka visiem kaķiem jaturpina dzimta. Kad dzīvoju Rīgā Valdemāra ielas daudzstavenēs, tad kronis visam bija vecu krieveņu zivju galvas kas tika padotas pa taisno no 3 stāva logiem, kaķīšiem pie kāpņutelpas durvīm, un tad nu "zivtiņu lidojuma" sekas reizēm bija redzamas uz maniem istabas logiem ...

Katrs ka nu māk tā izprot " labturības" jautājumus ...

P.S. es neesmu sevišķi humans šāfas lietas, bet nu win-win situācijā negrasos dzīvniekus arī nevajadzīgi tramdīt ...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
8 1 Atbildēt

nu kur pazudis Rūdis no Rīgas Zoo?

Izsludināts meklēšanā! Zoodārzā pazudis kaķis

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 1 Atbildēt

- Kā sauc tavu kaķi?

- Pa dienu vai naktī?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Chalenger rakstīja: - Kā sauc tavu kaķi?

- Pa dienu vai naktī?

Pa nakti droši vien tāpat kā vieglas uzvedības sievieti krievu valodā. Man gan šajā ziņā ir ļoti paveicies - manējais zvērs naktī ir pavisam kluss. 3 gadu laikā, kopš man ir kaķis, naktī no viņas radītā trokšņa esmu pamodies laikam kādas 2-3 reizes.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

naktī no viņas radītā trokšņa esmu pamodies laikam kādas 2-3 reizes.

Nu, tas par nakti. Bet kaķi jau saimniekus parasti modina no rītiem, lecot guļošajiem virsū, jo kaķim brokastu laiks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

www.facebook.com/vakcinrealitate/videos/4268096139934311

"Pie potētājiem cilvēkiem vairs nespēj dzīvot arī dzīvnieki..." Ak kungs!! Tas laikam izskaidro, kāpēc mans kaķis raujas ārā, kad es viņu paņemu rokās...

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu dzeivs pierādījums, ka vakcīnas ir kaut kas slikts, skaties šitā kļūsi par to mītisko kadru kuram vakcina visu dzivi sačakarējusi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nākamais trends droši vien būs, ka vakcinēto klātbūtnē automašīnām apgriezieni sāk lēkāt.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 0 Atbildēt

Ventspils koncertzāles direktors rīta radio intervijā teica ka nevakcinētie esot tie pēdējie dzīvei cilvēki. Nuja, ilgi vairs nedzīvos, ja vakcinēto plastmasas cilvēku nekļūs vairāk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja: naktī no viņas radītā trokšņa esmu pamodies laikam kādas 2-3 reizes.

Nu, tas par nakti. Bet kaķi jau saimniekus parasti modina no rītiem, lecot guļošajiem virsū, jo kaķim brokastu laiks.

Es savējo guļamistabā naktīs nelaižu. Durvis ir ciet, sorry! Divas reizes atļāvu, bet tas beidzās ar to, ka šamā palīda zem gultas un sāka kaut ko skaļi skrapstināt. Izmetu ārā...

Bet par rītiem tas pats. Kamēr guļu, ir klusums (man miegs ir trausls). Bet viņa kaut kā jūt, ka esmu pamodies, tad gan ir klāt un ņaud aiz durvīm. Bet arī, ja nereaģēju, pēc pāris minūtēm liekas mierā. Tādā ziņā man tiešām ir zelta kaķis...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
7 0 Atbildēt

Tev viņš vēl tikai ņaud? Manējais iemācījās attaisīt durvis un koda degunā un kāju pirkstos. Par to bija perfekts modinātājs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Te bija runa par kaķu barošanu... Mani fascinē kaimiņu kaķu nekaunība - ja radīsies kaut kādas durvis vaļā, tad līdis iekšā ēst. Kā reiz tikko bija forša situācija - attaisu koridora logu lai ielaistu mūsu kaķeni iekšā lai tā paēd, un atstāju logu vaļā lai viņa pēc tam izlec. Paiet kādas 15 minūtes, lejā atkal sāk grabēt barība šķīvītī, domāju, wtf, kas tie par brīnumiem, divreiz ēd? Noeju lejā, nekā virtuvē nav, bet kaķene laukā zem ābeles guļ, neba pa galvu pa kaklu tur aizmuka - mhm, vienā pirmā stāva istabā radās kaimiņu kaķis... Aiztaisīju durvis, viegli viņu iekaustīju ar nūju un ļāvu viņam piecas minūtes lēkāt gar logu un mēģināt pa durvju šķirbām izlīst, pēc tam izlaidu - varbūt būs mācība, bet diez vai. Labi ka sadzirdēju, vismaz nepaguva neko apmīzt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

A ko tu gaidīji? Ka viņš uzkāps pie tevis "augšā" un pieklājīgi palūgs? Tas ir kaķis un viņš uzskata, ka tu esi svētīts ar to, ka tev ir iespēja viņu pabarot.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es gaidīju ka sveši kaķi svešā mājā nelīdīs

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 1 Atbildēt

Viņi ne tikai atļaujas ielīst svešā mājā, bet reizēm arī tur bez atļaujas nosprāgst.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau, viņuprāt svešā mājā atrodies tu.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Vajadzēja ar gaiseni iešaut, vismaz parādītu kurš istabā ir saimnieks.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
6 0 Atbildēt

Priecājies ka šis lēkājot vēl neaptaisījās. Vispār kaimiņu kaķis pie tava galda nav nekas dīvains. Vienreiz mums laukos iespērās kaimiņu suns un ēda pa tiešo no pusdienu šķīvja uz galda. Skats bija amizants - pat nezināju vai uzbļaut vai smieties. Pēdējā laikā sāk arī lapsas piestaigāt. Skatoties ziņas domāju ka pēc dažiem gadiem varam sagaidīt arī kādu lāci.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 1 Atbildēt

kaķīšiem tagad grūti.... sniegs uzsnidzis, bet sētnieki guļ - pavasaris jau atnāks, protams, bet vai tas dod tiesības trīs mēnešus netīrīt sniegu?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
6 2 Atbildēt

Guļ kaķis uz paklāja, garām iet saimniece un saka:

– Pastaigājies, paēdi, pagulēji

– būtu man tāda dzīve….

Kaķis nodomā:

– bērnus manus noslīcināji, sievu sterilizēji,

mani izkastrēji

– Kaut tev būtu tāda dzīve……

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Kaķis nemīž savās smiltīs, bet blakus zemē. Ko darīt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kaut kas viņam nepatīk tajās smiltīs. Sākumā nomaini... varbūt pat pamēģini visu kasti nomainīt. Nu, ja nepalīdz, tad pie vetārsta.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tev cik vecs tas mīzējs? Ja seniora gados, tad tas liecina par veselības problēmu. Kaķa, protams.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti