Mazu kaķu īpašniekiem

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

Esam ar sievu izlēmuši, ka mājā nepieciešams kaķis (meita galīgi traka uz kaķiem). Mans bērnības sapņu kaķis ir meinkūns, sieva piekrita, līdz ar to vajag attiecīgu auto, jo esošajā mašīnā varbūt varēs ielikt tikai kaķa 1/5 daļu. Respektīvi vajadzīgs universāls vai SUV, V70 būtu o.k. pēc izmēriem, bet man personīgi liekas vecmodīgs. Gads varētu būt sākot ar 2005. Ir kādi viedokļi?

 
1 2 3
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
45 1 Atbildēt

ir svarīgs jautājums - kā vislabāk pārvadāt kaķi?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
45 1 Atbildēt

spainis Reģ.: 27.04.2006
14 0 Atbildēt

Tevi ir reāli piečakarējuši, šitas nav meikūns! Cik samaksāji?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
9 0 Atbildēt

Kaķi vislabāk pārvadāt vannā, pildītā ar ūdeni. Vajadzīgs vismaz Sprinter buss. Labāk elektriskais.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 5 Atbildēt

Meinkūns nav mazs. Priekš meinkūna vajag kaut ko lielāku, piemēram RAM pikapu, vai F150.

Apmēram tādā veidā:

Attēlā pērtiķis, bet kaķim derēs kaut kas līdzīgs, tikai lai būtu jumts virs galvas, mazākas restes ( jo var gadīties, ka kaķu māte pēkšņi dzemdē, un mazie izkritīs pa spraugām) kā arī, vanniņa smiltīm un koks - nagu asināšanai ( lai kaķis nesaskrāpē mašīnu)

msh Reģ.: 16.04.2007
5 0 Atbildēt

Vienkārši nopirkt cita mēroga mašīnu - esošā laikam ir 1/10 no reālās, nopērc tādu kas ir 1/4 vai 1/3 un kaķis tur ielīdīs...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nē, vislabāk tādā piekabē, kā zirgus... tikai visi caurumi jāaizsit ciet, jo kaķi ir vēl lielāki brīvības bērni kā Gobzema elektorāts.

650 Reģ.: 25.01.2017
12 5 Atbildēt

Tak ņem to pašu xc70, tur vēl papildus Zirgu varēs ielikt. meinkūn k-gam lai jautrāk.

darklight Reģ.: 29.10.2013
34 1 Atbildēt

Nesaprotu, kā var kaķi turēt dzīvoklī, atrautu no dabiskās vides? Un tad brīnās, ka viss piedirsts, ņaud caurām dienām, traucē kaimiņus. Bērni vairs nevar normāli ārā iziet - tūlīt kāds kaķis metās klāt, sāk glausties gar kājām, pārnēsājot parazītus, trakumsērgu un kovidu!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Es kaķi turu istabā. Labprāt pat izvestu šad tad ārā, bet šamai tādas paniskas bailes no ielas trokšņiem, ka bļauj kā aizkauts, kad vedu pie vetārsta.

Un man nekas nav piedirsts, iet tikai uz kasti, "caurām dienām neņaud", pat naktīs ļauj gulēt un nesāk rosīties, kamēr no guļamistabas nelienu ārā, tobiš, netraucē pat mani, kur nu vēl kaimiņus.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 8 Atbildēt

Reiz redzēju, kā viens kaķu bars uzklupa un saplosīja vārnu.

Bet, kas būtu, ja tur būtu patrāpījies, teiksim, bērns? Vai pensionārs?

Kaķus nedrīkst laist ārā. Un vispār, arī dzīvoklī tiem nav vietas.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
29 1 Atbildēt

Visu laiku labākā kaķu transportēšanas iekārta.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
33 1 Atbildēt

šausmas, cilvēks gribēja padomu, bet jūs visi viņu apceļat

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Velkam tu īautō komjunitī!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
35 0 Atbildēt

smukas astes

darklight Reģ.: 29.10.2013
32 0 Atbildēt

Šitādiem mans krancis iet ar līkumu. Zin, ka nebūs labi, ja kas . Bet, kas tādi bailīgi izskatās, tos gan dzenā.

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
8 0 Atbildēt

Skaistulīši

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
40 1 Atbildēt

kad braucu ar auto, mana kaķene interesanti uzvedas. viņa uzrāpjas man uz pleca un skatās uz priekšu, kur braucam. un ik pa laikam pārvietojas no kreisā pleca uz labo un otrādi

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

Tie kaķi var uzvesties dažādi. No savas pieredzes, vēl tad kad visās malās nebija dzīvnieku transportējamie boksi, man vajadzēja palīdzēt pārvākties. Un tas miermīlīgais dzīvokļa mincis, kad bija automobīlī un uzsākot kustību, sāka nenormāli panikā riņķot pa salonu...Tajā brīdī arī man iestājās tāda nosacīta panika

Ieteiku parvietot boksā, vai kādā kartona kastē ar perforācijām. Dzīvniekam mazāks stress un tev drošāk vadīt auto Arī ja vajadzēs ekstrēmi bremzēt tas dzīvnieciņš neaizlidos tur kur pa salonu un netaumēsies.

Citādi kā taj anekdotē kur zaz ieskrien 600mb aizmugurē un cilvēciņš izlec ārā un šokā kliedz ka nositīšu tevi...Vīri melnās jakās no mb nesaprot ka ne jau uz viņiem tas attiecas bet gan uz pūdelīti, kurš palīdis zem bremžu pedāļa pie saimnieka kājām

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Kaķi diezvai vispār var redzēt, kas uz ceļa notiek. Kaķiem ir laba periferiālā redze: 200 grādu, lai pamanītu grauzējus, bet redzes asums kaķiem ir tikai kādi 6 metri tālu. Tātad, visticamāk, tā kaķene skatās, kā tu grozi stūri ;)

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
35 2 Atbildēt

man blakus sēdošais cilvēks teica, ka kaķene neskatās uz stūri, bet gan taisni uz priekšu, pa logu ārā, tā ka diez vai viņai ir tāda tipa redze, kā nupat aprakstīji

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
35 1 Atbildēt

apmēram tā, protams, ka tas neesmu es un tas nav mans kaķis, vienkārši kā piemērs

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
36 1 Atbildēt

vēl viens piemērs

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Kaķi diezvai vispār var redzēt, kas uz ceļa notiek. Kaķiem ir laba periferiālā redze: 200 grādu, lai pamanītu grauzējus, bet redzes asums kaķiem ir tikai kādi 6 metri tālu. Tātad, visticamāk, tā kaķene skatās, kā tu grozi stūri ;)

Kaķim laikam bilde nekrāsaina bija? un kaut kādi atšķirīgi spektri? Bet par tām dzīvnieku redzēm runājot, vienmēr esmu domājis, kā var tik pārliecināts būt par to ko viņi tur kā tieši konkrēti redz, Suņa ožas maņas joprojām nevar tehniski aizstāt ar jebkādu tur smaržu datorizētu analizātoru...tā lūk. Tur vismaz saožams testa salīdzinājums, bet redzei kā to noteikt?

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Te ir vizuālas bildes, kā kaķis redzot pasauli. Izrādās , labāk, nekā biju domājis.

www.businessinsider.com/pictures-of-how-cats-see-the-world-2013-10

Par dzīvnieku redzes asumu varam būt diezgan pārliecināti, nav tak problēmu preparētai acij saskaitīt "sensora pikseļus", mazāk par spektru.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Pieņemu, ka jūs rēķinaties ar to, kas notiks, ja blakus notaurēsies fūre? Sejas un salona skrandas būs vienā lielā čupā. Esmu redzējis kā kaķis spolē pa salonu. Par laimi cilvēki iekšā nebija. Bet salonu jaunu vajadzēja

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Es esmu redzējis, kā liels suns spolē. Tas ir p****c! Bija pajauns čeroks, pēc tās spolēšanas un ārdīšanās, salons viss, ieskaitot stūri, bija driskās!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Nesaprotu, kā var kaķi turēt dzīvoklī, atrautu no dabiskās vides? Un tad brīnās, ka viss piedirsts, ņaud caurām dienām, traucē kaimiņus. Bērni vairs nevar normāli ārā iziet - tūlīt kāds kaķis metās klāt, sāk glausties gar kājām, pārnēsājot parazītus, trakumsērgu un kovidu!

Kaķis pretēji sunim, kurš jāskolo un jāaudzina kā mazs bērns - raksturs ir tīri atkarīgs no vides un attieksmes. Ja darīsi kaut ko tādu, kas viņam nepatīk, tad kaķis būs regulāri dusmīgs vai bailīgs. Ir seriāls - My Cat from Hell. Jebkuram kaķa īpašniekam būtu šis jānoskatās. Tiem, kuriem antipātija pret kaķiem un nejēdz sakopt pat aiz sevis, labāk nemaz kaķi neizvēlēties - tiem parasti arī piečurā čības. Tā teikt, kādu vidi radīsi, tāda attieksme būs pretī.

Kaķim nav nepieciešama dabiskā vide. Tas nav suns, kuram vajadzīga brīvība, lai var izskrieties. Bet katrā ziņā normāls kaķis būs tikai tad, kad būs nomedījis sev iztiku un 16h diennaktī izgulējies.

darklight Reģ.: 29.10.2013
32 0 Atbildēt

Beidz, viss mans posts tak ir ākstīšanās, tāpat kā šis topiks kopumā!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
34 0 Atbildēt

labi, ka pie mums LV ir tikai mazi kaķi, nez ko tie šoferi āfrikā dara, kad brauc pa šitādu ceļu?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
34 1 Atbildēt

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Man vienreiz pirms Blīdenes šitā gulēja labajā pusē lielais kaukāzietis, nācās apstāties un "palūgt" paiet nost, nebija

garantījas par fūristiem.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
25 1 Atbildēt

arī kaķi vajag izvest ārā pa sniegu padaudzīties

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
8 0 Atbildēt

Tretjaks?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti