Iekšlietu ministrija un Rīgas dome kopīgi cīnīsies pret skaļajiem motociklistiem.

imzz Reģ.: 27.02.2015

Šobrīd tiesības veikt trokšņu kontroli ir tikai Valsts policijai. Paredzēts, ka turpmāk trokšņu kontroles sistēmu nodrošinās gan Valsts policija, gan pašvaldības policija.. Rīgas mērs Mārtiņš Staķis uzskata, ka problēma ir samilzusi gadu no gada: “Skaļo transportlīdzekļu, pārsvarā motociklistu, trokšņošana īpaši traucē pilsētniekiem šajā siltajā laikā, kad daudzi logi ir atvērti.

www.tvnet.lv/7298880/iekslietu-ministrija-un-rigas-dome-kopigi-cinisies-pret-skalajiem-motociklistiem

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
10 0 Atbildēt

Pilnībā atbalstu. Nav nekas pret motociklistiem kā tādiem, bet šitos dalbajobus, kuriem par katru cenu pilsētas centrā ir jāparāda visai apkārtnei, cik skaļa ir viņu braucamo kanalizācija, vajadzētu no trases noņemt. Turklāt viņi točno nebrauc ar 50 km/h.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 1 Atbildēt

Jāatzīst, man klusie velorasti ikdienā pat vairāk traucē.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nu nu? Uz vecumu reakcija pavājinājusies vai?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Gan jau ka doma visatļautibas un stulbuma pieaugumu, bet ta nav tikai V-pedistu prerogativa ... palielinoties "kritiskajai masai" muļķība un stulbums arvien vairak lien ārā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 2 Atbildēt

Ja bez ironijas, tad tie motocikli, lai nu cik skaļi, ir kaut cik paredzami. Jā, viņi mēdz pietuvoties strauji, bet tomēr brauc pa ielu un virziens ir skaidri izprotams.

Velorasti brauc visur, kur vien iespējams braukt, nekādu likumsakarību. Ja ir velorastu celiņš ar bultu, kas norāda, ka braukt tādā virzienā, tad tur būs arī tādi, kas brauks pretēji un arī tādi, kas brauks kaut kur blakus tam celiņam. U.T.T. U.TJPR.

Domāju, nav vajadzības garākos tekstos izplūst.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Laikam jau neesi sapratis to kretīnu būtību. Man ir dziļi pajāt, ko viņi dara pa dienu, tad tiešām vairāk truacē velorasti. Bet nav skaidrs, kas darās to kretīnu galvās, kam šķiet, ka pa centru naktī ~2:00 ir jāmauc pilnā ručkā, pamodinot visu apkārtni. Un viņi to dara KATRU nakti ar apbrīnojamu uzcītību.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Dažas nedēļas atpalaļ viens drifteris sūdzējās" Bez Tabu",ka menti paņēmuši viņa behu uz trokšņu pārbaudi,un sačakarējuši motoru,30 sek turēja 3,5t apgriezienus,kamēr beham uzvārījies motors.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

tad nu gan drifteris, ja viņa auto netur realtīvi augstus apgriezienus 30 sekundes , tad arī driftā viņa darīt nebūtu ko, jo braucot sāniski vienīgais kas dzesē auto ir lieli un spēcigi ventilatori, tātad vai nu tie bija tupa jāieslēdz, vai arī džeks savu auto nav "pabiedzis būvēt" ...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nav skaidrs? Nu es gan varu iedomāties - divos naktī arī dižās pilsētas centrā mašīnu ielās praktiski nav, un bonusā cepistu iespējamība ir praktiski nulle, šī paša iemesla dēļ.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Nu nē nē. Tur jau tikai pašvērtējuma stutēšana prātā. Troksnis klusā vietā ir vienīgais ar ko viņi var padižoties. Pārējais komplekts: stulbums, gara nabadzība, naudas trūkums un lielais alus vēders neskaitas nekas kruts.

Es tik brīnos kā viņiem pašiem galva neplīst pušu.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Nu varbūt tas tā būtu tev. Es pats gan trokšņoju tāpēc ka man pašam patīk tā skaņa [vislabāk man patīk atstiept ar otro līdz sešām štukām kādā šaurākā ielā un pēc tam atmesties [virs 5k atlaižot gāzi ir tāds foršs gārdziens no izpūteja], tik, nu jā, otrajā pie sešām štukām ir 80 kmph, tāpēc parasti tik tālu negriežu...] un sajūtas brīdī kad mašīna raujas uz priekšu - mocisti vēl droši vien procesā mēdz uzraut ratā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 1 Atbildēt

mana nelaiķa ōmīte mēdza teikt - tu vēl, dēlīn, to savu bērnīna sūdu neesi izdirss!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Varbūt. To vecumu kurā ir tik ļoti pie dirsas ar ko braukt ka var braukt ar Gruppe Maksts zemākās kategorijas mašīnas izstrādājumu kas aprīkots ar nemotoru kura atsaucība uz pedāli mērāma minūtēs, es tiešām neesmu sasniedzis - iespējams kādreiz sasniegšu; mans tēvs tādu tiešām ir sasniedzis. Kaut gan diezgan no svara ir arī mašīnas īpašības; ar interesantu mašīnu ir jābrauc atbilstoši - ar audī 9 gadus atpakaļ es braucu stipri mierīgāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

P.S. atkal jau komunistiskā cīņa ar troksni ... kas par laimi neprasa problēmu uzveikt/"uzvarēt"/atrisināt ...

Tās tāpat kā policistu fizisko sgatavotību pārbauda reizi, hmm gadā, vai pat vēl retāk ???

imzz Reģ.: 27.02.2015
5 0 Atbildēt

Nu, nez vai komunistiskā. Drīzāk kapitālistiskā. Jo zema attīstības līmeņa trokšņotāji parasti ir lumpenproletārieši un tā krieviskā iedzīvotāju daļa, ko sauc par "bidlām".

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 2 Atbildēt

Es par vārdu izvēli - cīņa, ne tik ļoti par pašu trokšņošanas faktu. ;)

Komunismā "mēs" ar daudz ar ko cīnijāmies - alkoholismu, bezdarbniekiem, spekulantiem ... tikai tā cīņa neskatoties uz "upuriem" kā netika tā netika pabeigta ... uzvarēta ...utt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kapēc raksti pagātnes formā, ja reiz spēj pareizi identificēt, ka tā "cīņa" ir rakturīga komunistiskai valsts pārvaldei?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

nu kā? var tak nodibināt darba grupu, noturēt sēdes un par to smuku papildus naudiņu norakstīt algās un prēmijās, kas vēl nav skaidrs?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 6 Atbildēt

Varbūt vajag aizvākties ārā no pilsētas ja motociklisti traucē? Paga bet nē. Laukos tak odi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tādi ērmi ir arī laukos.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Labāk būtu padomājuši, kā samazināt kaiju populāciju Rīgā, tās traucē daudz vairāk nekā moči (moči man netraucē vispār). Un idiotiskā ideja par aizliegumu vispār barot putnus nav pat izskatīšanas vērta, jo neviens (gandrīz) tās kaijas speciāli nebaro.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Miskastēm vajag turēt ciet vākus.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Rīgas centra miskastēm pie pieturām, diemžēl, nekādu vāku nav un kaijas izmētā atkritumus pa visu apkārtni, bojājot ārzemnieku iespaidu par Rīgas pilsētu :-/

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 1 Atbildēt

Šonakt man traucēja 2 skaļi mopēdi. Ceru, ka tiks pieņemti mēri un es neviens gar manu logu nebraukās, lai man salds miegs allaž, kad gribēšu gulēt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es dzīvoju *ļoti* Rīgā. Močus dzirdu, operatīvo transportu ar sirēnām - izteikti. Vakarā vēlu nevar nedzirdēt arī preču vilcienu utt. Vispār dzird arī meža baložu dūdošanu piemājas kokos, reizēm uzmācīgu Jāsaka, ka pie skaņām pierod un tās var arī netraucēt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 0 Atbildēt

Ja visi pārējie trokšņi ir vai nu naturāli, vai neizbēgams blakus efekts, tad moči ar pārmontētiem izpūtējiem ir tīša ļaunprātība. Tur arī starpība.

Vilciens un ātrie klusi pārvietoties nevar, mocis var.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

darba grupas sanāksme pārtrakta trokšņojošu motociklistu dēļ

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

jā.,un Berrimors izgāja pastīties, kas tur tā trokšņo ;p

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti