Grīdas uzkopšanas robots- kuru?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiciens!

Grīdas uzkopšanas robots- sausā un mitrā uzkopšana, kuru?

Vairāku gadus lietoju iRobot Braava Jet240 – mazās platībās ir ok. Šobrīd ir vēlme pēc sūcēja un mazgātāja vienā rīkā(varbūt)- Xiaomi Mop2c, varbūt Roborock S7, tad vēl šis Roborock S7MaxV Ultra !!!- vai ir vērts? Platība 140m2- varbūt divus vajag- viens sausai uzkopšanai, otrs mazgātājs? Kā arī interesē viedokļi, par kurām no robotiņu fīčām ir vērts un par kurām nav vērts maksāt?, jūsuprāt- pamatīga izvēle tirgū un cenu amplitūda ar iespadīga.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Man ir pieredze ar vairāku paaudžu irobotiem, saprotu, ka nokalpojas, bet jau 2 izmesti....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Man viens iRobot eksperiments stāv plauktā - toties ikdienas ātrajai izkopšanai par labāko ir atzīts lādejamais, bet kārtīgai izkopšanai - Karcher industriālais, uz kuru par laimi neattiecas eiroidiotisms par jaudas ierobežojumiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Var teikt ka gluži mana pieredze, roboc un Karcher rokas "mazais lādējamais šrunts" ar kātu, ātrai uzsūkšanai.

No robota un tā rokas "lādējamā štrunta", kurus abus sieva uzskata par labiem, man nepatīk neviens, robots neielien visur ( vai tad bija speciāli visa mēbeles jātaisa/jāpērk spec lai tas roboc var visur tikt). Un rokas štrunc paspēj izsūkt apmēram 1/3 no platības, kad jāliek uz pilnu uzlādi.

IMO par labāku atzīts Karcher "slapjā" filtra štrunc "vada galā" ...

Un vēl garažai sausais Karcher ar ko savu kurtuvi/kamīnu arī tīru.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Sūdīgs "lādejamais mēsls" acīmredzot. Man ir Xiaomi, kam baterija ir daudz niknāka, nekā, piemēram Electrolux un piedevām maināma un atsevišķi lādejama, ja ļoti gribas. Bet tas rīks tāpat nav domāts pilnai uzkopšanai, tādēļ nav problēmu ar "visu platību". Attiecīgi patīk arī man.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Otra baterija protams man ar ir, bet tas nemaina lietas būtību, ka mani tas verķis vairāk kaitina, nekā ar to var paveikt darbu ... pa lielam uzskatu ka ar visu viltīgo "virpuļu" utml. figņu pielietošanu, jaudas trūkums man krīt uz nerva ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Nevar robota vietā kādu sīriešu bēgli paņemt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tas ar zem gultas nelien

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Gultā gan labprāt

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
2 0 Atbildēt

universālais karēivis

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

irobot ir pārcenots un diezgan liels mēsls salīdzinot ar Roborock, man jau pāris gadus ir S6 MaxV, esmu apmierināts, salīdzinot ar irobot, kas tagad stāv pažobelē un krāj putekļus

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Lietoju Dreamer 9 (laikam). Pārbrendots Xiaomi. Cena / sniegums attiecība laba, piepičkāts ar visādiem devējiem un ir gluži labu loģiku. Lupatu arī var piesiet

Mac Reģ.: 06.01.2023
1 0 Atbildēt

Labākais, ko esmu redzējis - Dreame bot l 10 s Ultra.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti