Taisos pirkt Sebring, atrunājiet mani! :D

darklight Reģ.: 29.10.2013

Tā kā radusies nepieciešamība ieķert lētu auto, esmu uzmetis aci uz Chrysler Sebring 2006.g. 2,7 automāts. Ar caurumiem sliekšņu apakšās, bet varētu uzlabot savas metināšanas prasmes. Par mašīnas apetīti arī esmu informēts. Kādus šausmu stāstus par šiem auto man varētu pastāstīt, lai es saprastu, ka mana doma ir stulba un jāpērk normāla Toyota Avensis?

 
1 2
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

2.7 ir slikts motors Chrysler. 2.4 bija Micuka izstrādne un tā strādāja pilnīgi bez jeb kādām problēmām. Man ģimenē tāds bija šķiet kādus gadus 7. Pilnīgi nekādas problēmas ar motoru. Bet 2.7 netālu observēts kā nepārtrauktu problēmu avots

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
2 5 Atbildēt

Bomār iemet kādas pics ar sarūsējušo sebringu. Nofocē lai fona ir tolmeta reklāma vai eco getliņi

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 2 Atbildēt

Nejēga, tomāti ko tu katru dienu ēd, ir audzēti getliņu siltumnīcās. Protams, ja tev pēc braucamsiles kredīta nomaksāšanas paliek nauda dārzeņiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Getliņu? Nu ne tak - gan jau reiz mēnesī Holandes plastmasu var atļauties.

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 4 Atbildēt

Es nezinu kas tie par tomātiem, tomātus gādā sieva, viņa zina labāk. Pasakiet vēl ka jūs lūzeri ejat veikalā paši produktus pirkt. Psc. DDD ak dievs kādi lūzeri

0pis Reģ.: 16.02.2023
7 4 Atbildēt

Viņš nemākot produktus nopirkt! Kāds memmītis, vai? Izdarbina sievu, pats nejēdz un ar to vēl lepojas! Auto pirkšanas vietā būtu noalgojis mājsaimnieci, kas iepērkas vai vismaz kā pensis pasūtījis lai furgons pieved pārtikas kasti. Tādi tie ekstravagantie ilonmaski ir - vārdos kungi, bet dzīvē  īsti gnīdas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

WALA rakstīja: Nu ko tu gribētu dzirdēt šajā kontekstā ?!? Kāds tādu perk lai stumditu laivas/kuterus, brauktu mežā vai medībās, ar ko dāča ir sliktāks iemesls ???

Nu ja, sameklēja iemeslu lai iegādātos. Dāču gan jau 10 gadus nebūvēs.

Es jau sievai arī stāstu, ka Rifteris gan mums saimniecībā noderētu. Kapitāls autiņš, visu var salikt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

ir riktīgi bail no tā 1.2 būdeļa. paziņa paņem jaunu, nu ļoti strīdīgs. pliks, galīgi nebaudāms ir. bet tas opcijas ir vnk zeltā))))

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ir riktīgi bail no tā 1.2 būdeļa. paziņa paņem jaunu, nu ļoti strīdīgs. pliks, galīgi nebaudāms ir. bet tas opcijas ir vnk zeltā))))

Aa nu jā ievēroju, ka jau kko grib labāku, tad tik maksā klāt. A ko tur baidīties? Autiņš tak saimniecībai, tad jau no zāles pļāvēja arī jābaidās un jāņem izkapti

Kaimiņam ir Rifteris. Tas man tāds paronormāls auto fans, sapircis visas iespējamos klases daiktus. Es ik pa laikam atklāju kko jaunu, ko šams atkal nopircis. Tagad ar javu, blaķeni man nesās pretī, bet viņam kolekcijā vēl ir īstais Mini, Bentley, kkāds Mersis, Audiks, Rifteris un vēl, lkm, Avensis ar Subaru. Izsekot visam nevar

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tikai nedirs, uz evakuatora var nonākt jebkuras valsts ražojums. Man pašam no vāciešiem ir bijuši Opel, VW, BMW, Audi.. uz evakuatora ir pabijis tikai opelis... pēc avārijas.

Es domāju tev stipri paveicās ar to GT BMW. Lēnām novēroju te vienu tādu pašu. Servisi, servisi, servisi. Elektriski gļuki ļoti daudz ar vecumu parādās. Un tas aparāts ir nemērā sarežģīti uzdizainēts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu nez, man vairākiem paziņām/čomiem arī tāds ir bijis, turklāt ar lielākiem nobraukumiem. Šobrīd uz sitiena nāk prātā divi tādi. Plus, viensm čomam bija septītais ap to gadu, plus divi draugi brauc ar F10. Bija, protams, ik pa laikam kāši, bet kopumā visi, kurus zinu, ar to auto brauca ilgi un bija apmierināti. Nu jā, droši vien jānoķer pareizais brīdis, kad no tā auto tikt vaļā.

Bet tas, ka viens vazājas pa servisiem, galīgi nav rādītājs. Ej nu zini, kā auto iepriekš bijis ekspluatēts un varbūt vienkārši neveiksmīgs eksemplārs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Ja BMW ir elektrības gluki, tad iesaku paskatīties, vai mitrums nav problēma, jo nu jamiem tie dažādie vadības bloki ir iebazti tādās vietās kur ūdens krājas. Piem lūkas notekām aizsērējot ir varbutība ka aizlies bagažnieka moduļus, vai kādu zem pasažiera kajam utml

. Ari no salona ventilacijas bija kaut kāds jox, kad vareja aizliet viena specifiska modeļa vadības bloku, kas škiet bija pasažierim zem kājām ....

Pa lielam BMW ar fīčām, patiešām var kļūt par nopietnu murgu ...

P.S. Bet pieskatīts BMW ir tās naudas vērts, un ja butu lieks laiks, joka pēc pirktu tos ar elektriskuem gļukiem un provetu atrast kas par nelaimi ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Gan jau tas apiets.

Cik sapratu, un arī www sarakstīts, GT atšķiras no7er ar ievērojami lielāku aizmudrīšanu. Tika ieskaitīts auto ar augstu servisa vizīšu potenciālu.  Detaļas neatceros

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

Bet gt glīts, to neatņemt. Tas gan nemaina pārliecību ka bembi vairs nevajag))

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Iautofans rakstīja: Es nezinu kas tie par tomātiem, tomātus gādā sieva, viņa zina labāk. Pasakiet vēl ka jūs lūzeri ejat veikalā paši produktus pirkt. Psc. DDD ak dievs kādi lūzeri

Nosauc jau nu tās slavenās sievietes pavāres, pirms gvelz par "viņa zina labāk". Tā jau vien būs, ka viss ko vari atļauties, ir līzings. Ēšanā jāiztiek ar omītes konserviem pēc Masiļūnes receptes.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti