paklāji vannas istabai

ilita Reģ.: 21.11.2023

Sveiki, vēlamies iegādāties paklājus vannas istabai. Kādas atsauksmes? Paldies jau iepriekš.

 
Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

lidlā paklāju komplekts par 12 EUR, likās normāls 👣

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Atsauksmes par šādiem haļavas meklētājiem tikai vissliktākās. Pat neverot vaļā linku.

0pis Reģ.: 16.02.2023
3 0 Atbildēt

Konus, Ugga - jūs galīgi bērni, vai? Feikā ilita ir spammeris kas reklamē bodi. 

Ieraudzījāt niku sieviešu dzimtē un tīksmi kasot olas, sākāt drukāt atbildes, nu gatavie jampampi, nudien 😂

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Kur tu tur pamanīji, ka es olas kasu? 😅

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Labi, netaisnojies 😜 Tā jau tie eksperti iekrīt, galvenais ir atrast īsto pieeju un ne tikai paklāju ieteiks, bet arī iedos bankas konta paroli, kodus un bērna pusdienu maizītes. Internetā jābūt modriem!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Es tikai līdz galam nesaprotu vai šīs reklāmas kāds fiziski raktsa, vai, drīzāk, tās ir robotu ģenerētas? Pārāk sintētiski un vienveidīgi tie teksti viņām. Kā arī ļoti ož pēc google translate.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Man jau likās, ka pirmās divas atbildes ir ar humoru rakstītas. Tikai tāpēc arī šo mēslu neizdzēsu. Ja kas, mēs vismaz tagad zinām, kur NEVAJAG pirkt paklāju!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Priekš Kam Vannas Istabā Paklājs?

Tikai siltā grīda, 100%. Un uz grīdas nomests dvielis, jā nu tiešām gribas mīkstumu zem kājām.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lielākā daļa māju/dzīvokļu ir bez siltās grīdas. Un no zila gaisa tā tur neuzradīsies. Paklāju vari nollikt tūlīt un pa 50x+ mazāku ciparu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka to paklāju vairāk liek lai neslīdētu, nevis siltumam.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Labākais vannas istabas segums ir no fitnesa paklājiem, puzzle mat. Mīksts , silts, nepievelkas ar smiltīm kā daudzi tieši vannas istabai paredzētie, var tīrīt gan slapjā, gan sausā veidā, kalpo vismaz vairākus gadus. Pacieš arī ielas apavus, kad vajag. Var viegli mainīt bojātās plāksnes atsevišķi.

Šāds te, piem:

www.activcentrs.lv/fitness/scrab-puzzle-921023-fitnesa-paklajs-zils-4-gab-spokey

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti