Trīs sniegā iebrauktas sliedes uz ceļa.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Būtu jābūt četrām. Ko tur var darīt?

 
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Labs jautājums.Tuvākā izbraucienā un pie pacilāta (iedvesmas pilna) garastāvokļa var mēģināt braukt virsū "tam Loham".Redzēs, ko šis darīs.Jo tu tak jau pa gabalu saproti- pats viņš malā diez vai pabrauks.Pie kam, jo pretimbraucējam krutāks "džips", jo mazāk tev cerību uz viņa pieklājību.

Garākā (vai atbildīgākā) braucienā- pieņemt sev par paradumu samazināt ātrumu un pašam "uztaisīt" to ceturto sliedi.Var pat tad, ja pat "viņš" ir papi/sis malā.Vienkārši treniņa nolūkā. Ilgtrermiņā tāds ieradumparadums noteikti "atmaksāsies".

Davidich Reģ.: 13.01.2018
0 1 Atbildēt

Jāskatās kura pusē ir divas rises, tam taisnība. Es reiz izkāpu ar lāpstu, atraku viduslīniju un loham parādīju viņa vietu. Un piedāvāju izsaukt CP. Mute aizvērās un mersis izstūma sev kabatu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 3 Atbildēt

Lielisks piedāvājums, tikai tā puse parasti "staigā". Taisnā posmā lielākoties vidējā ir uz ass līnijas un līkumos novirzās uz iekšmalu. Kačāt pravas konkrētajā vietā atrokot to CHA, kurš NAV redzams vienkārši paķēri oponentu uz muļķi - nredzamam CHA nav nekāda juridiska spēka. Protams, pats fakts, ka vispār bija jāsāk kaut ko dalīt līdz rakšanai jau kaut ko liecina par abiem. Man pat ne reiz nav gadījies pretimbraucējs, kurš uzstātu, ka tā vidējā ir viņa - abi vienlīdz piebremzē, katrs paņem uz savu pusi un mierīgi izmainās.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja uz ceļa ir sniega putra un var to ceturto sliedi iebraukt, esmu tā darījis. Jo tā žļurga pa nakti var piesalt un tad uz ceļa ir trīs ledus joslas. Labāk, lai četras.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 0 Atbildēt

Man reiz naktī stiprā putenī nācās braukt pa 2 risu ceļu ko bija iebraukuši smagie. Bija jautri. Par laimi, tajā posmā nebija neviena pretīmbraucēja.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Sniegs uz tāda ceļa rada iespaidu, ka braucamā daļa ir platāka, nekā ir.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man kādus pāris gadus atpakaļ, gribot kā labāk un uz neliela grants celiņa taisot četras sliedes, tas beidzās grāvī... 😂

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

tagad jau nekas, risas mīkstas, un tās drīzumā nošķūrē, bet raibi sniegainajos deviņdesmito sākumgados gan ir bijis tā, ka no tām trīs risām reāli nevar tikt ārā ne viens, ne otrs auto. Visi draudzīgi kāpām ārā, un viglāko vāģi izšūpojām no risas, lai var izmainīties. Protams, arī riepas bija kādas nu varēja sagrabināt, un labi, ja ziemenes uz velkošās ass

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Šorīt Bauskas iela no 2 joslām pārtapa par 1,5,pēc iedejas tās pašas 3 sliedes.

0pis Reģ.: 16.02.2023
2 0 Atbildēt

Kad jāpērk malka apkurei, tad man lūdzu bez čeka. Kad uz ceļa 3 rises, tad man lūdzu arī ceturto, bet labāk notīriet ceļu!

Davidich Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Tā ir akcija - 3 desas par 2 cenu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti