Labrītt! Labrītt!Labrītt!
Ar vienu reizi nepietiek, ar vienu reizi nepietiek....
Ar divām vienmēr būs par daudz!!!
![]()
Labrītt! Labrītt!Labrītt!
Ar vienu reizi nepietiek, ar vienu reizi nepietiek....
Ar divām vienmēr būs par daudz!!!
![]()
Naf par ko. Pienāc biežāk. ![]()
a tauta tik dzied, un balso...
un pokuj par ko, jo galvenais tak ir smuki padziedaat un asariņu Karoga stuuri noslauciit..
es vēll saprastu, ja tam šovam būtu izteikta kādas partijas slēpta, vai neslēpta reklāma apakšā, apkārt vai pa virsu...
tad es saprastu Tavu nepatiku...
bet nekā tāda toč tur nebija...
tāpēc pēc šitiem Taviem izteikumiem toč škiet, ka esi sagājis sviestā...
( ne manī protams )
kā kāds uzdzied a citi aplaudē, tā Tu paliec pikts, un Tev sāk škists ka visi tūlīt piecelsies un pateicībā par koncertu ies balsot par andri vai aināru
![]()
a tauta tik dzied, un balso...
un pokuj par ko, jo galvenais tak ir smuki padziedaat un asariņu Karoga stuuri noslauciit..
a pričom vispār tu te aināru un andri iepin
Kas, viņi rīko to koncertu
Čo ta nesaprotu...
es runāju par Ģimeņu dziedāšanas šovu, a Tu par vēlēšanām un politiku.....
P.S.
Ja visu laiku malsi vienu un to pašu, toč nojūgsies
pat neatkarīgi no situācijas valstī!
![]()
nu kaut kā tā.....
duraks
nevis tautai vajag, bet kaadam citam, lai tauta pauujinaatu, pakokleetu un buutu tikpat trula un inerta kaa liidz šim...
jā, jā...tieši tā..
Tavuprāt mums napig nevaig nekādus koncertus, šovus, kino...
visiem jārukā visu dienu, a vakarā jāsēž un jāraud, vai arī jākož .....
vēlams mājās vai pagrabā!
nu esdiemžēl pass..
man jau viss saplānots, soma jāpērk, pie daktera jāiet, un frizieris 20.00 sarunāts, tak rīt pirmais Septembris, uz skolu jāiet.... viss vēll šovakar jāpaspēj....
vajadzēja tak drusku ātrāk painformēt....
![]()
jamais tak puskurls, un muuzikas taktis jamais nojauš peec kruušu pliivošanas!
Tur tak mans Elks Zūrijā sēž, kā lai neskatos
Es tad, kad dzied, nogriežu skaņu
, ieslēdzu tik tad, kad Pauls runā.
Bet ja nopietni, tad naf jau nemaz tik slikts pasākums, manuprāt samēra augstā līmenī,kudī labāks par tiem samākslotiem "dziedi ar Zvaigzni" un t.t., par visādām talantu fabrikām vispār nerunājot,
vismaz kaut kas, tiešām Mūsu, kur, ja neskaita to praiderus no Rīgas, pārējie dziedāja Latviski un Mūsu Dziesmas. a beigās, kad kopā dziedāja "Atmostas Baltija" un zālē ienesa karogus, vispār gandrīz vai apraudājos
... pareizi jau Rieniks tur teica, ka pašlaik, dižķibeles apstakļos, Tautai kā nekad vaig šādus svētkus, lai kaut uz brīdi beigtu gausties, cik viss ir slikti un būtu vienoti dziesmā.
nu kaut kā tā.....
Labrītt!
Gaviļniekam Pendeles, pārējiem nekas.
P.S.
Ah jā, Centi, nu tak pastāsti ko tuvāk, kā Tev tur iet pa to ģimeņu ttallināšanas šovu
Kā gāja atlasē
Kā pašā koncertā
Vai Tevi, pirms uzstāšānās, grimmēja arī, vai laidā pa taisno, no traktora izkāpušu, uz skatuves
![]()
Šitie nu gan sābus negribēs, pārāk daudz pogas Saabam salonā, nesapratīs, kas jāspiež..
audī ņems, reņus un fiatus, kā tiks no krātiņa ārā.
![]()
Izrādās to Kirovecus no papīra taisīja..
laikam tad sanāk ka tas ir Fiata priekštecis.
![]()
Netirz, 34. gadā kiroveca nebija. Būs pirdis viņš spannī.
Nu un kas ka nebija? Katrs normāls tālaika komunists jau zināja ka būs. Pārliks 27 gadus vecam traktoram apaļāku stūri,uztaisīs lielāku kabīni un pārsauks par Kirovec. Pat bērniem tas jau toreiz bija skaidrs,kur nu vēl ne Panamarjovam?
Tas bija stāsts par sābu. Par kiroveciem tas neder-uzliks lielāku kabīni un stūri... tas sābam tā ir, ka var uzlikt kaut kam kabīni, stūri un nosaukt par sābu. Piemēram, vecai vannai. [/c]
Labāk braukt ar vecu vannu, nekā ar jaunu Fiatu, kuram izkrīt motors un pazūd.....
![]()
Pirmīt tak to vēl sauca par Novusa Spēli, nu jau par Pulēšanu? Būsim konsekventi, ja?
Neko Tu nesaproti. Es, kā Sviestneša advokāts, Tev izskaidrošu.
Novuss ir tas, kad spēlē divatā, ar kontaktu.
a pulēšana ir bezkontaktu sports.
Pieleca
Sibīrija.Bija barga 1934 gada ziema.. pa piesnigušu meža pļavu brida Ponamarjovs ar bisi rokās. Pie jostas tam bija piesieta metāla krūzīte, bet pār plecu, lencītē, karājas termoss.
Palēnām sāka tumst un putināt.
Ponamarjovs sāka justies nelāgi, ceļš vēl tāls, bet kabatas lukturītis nav līdz...
un tad Viņš atceejās vasaru, kā krustēvs Stjopa viņu vizināja pa margrietiņu lauku ar Kirovecu, Maladjecu un arī ar pusautomātisko veļas mašinu Maša Rasputjina III ( jau aprīkotu ar sāna roktura plastmasa apvalku, kurš nebija iepriekšējam modelim MR II )
Vislapāk Panomarjovam tomēr no visas šis tehnikas patika Kirovec, jo tam bija lielāka kabine un tājā Onkulis atļāva pirst.
Ir vai nav saistība ar Sviestu ?
Konservēta Bulciņa
Un skatījies no malas, kā tas izskatās ????
ĀRPRĀTS, lops.
Vis bija pavisam savādāk...
Gāju es pa mežu, lasīju Visbulītes, dzirdu....
kāds atraugājas aiz krūma...
piegāju tuvāk....
a tur.....
Ursis spēlē novusu...
![]()
Kas kaiteja nedzīvot
Muižas kunga kučieram:
Dienu jāja kunga zirgus,
Nakti kunga preilenites.
Bet pa starpai, pievakarē..
sit kulakā, trallinot!!
Un skatījies no malas, kā tas izskatās ????
ĀRPRĀTS, lops.
Vis bija pavisam savādāk...
Gāju es pa mežu, lasīju Visbulītes, dzirdu....
kāds atraugājas aiz krūma...
piegāju tuvāk....
a tur.....
![]()
Nāc pie manis, Rudacīte, es Tev trīs dēlus došu, es Tev trīsdēlus došu.... brašus! Labrītt!
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Ir kaudzīte ar lietotām 195/65 R15 gan vasara gan ziema,kopā divi kompletki savāksies, braukt vēll var, T.A. gan iziet nevar, atdošu visas par kādi 10-15 Ls kopā.Pašam tik jāizved no Juglas. Intresentiem telefonizēt pa 29-61-34-66.
Cienītais, cik tad jums gadu?
65!
Un ko tad jūs gribējāt dzirdēt - aplausus, vai?
Gribi lai mēs tev palīdzam atrast trešo fāzi?
Dragreiss tak...
riepas svilst, Zaķi minjikos dejo un māj ar karodziņiem, muzons skan... un vidū Centis, savā Bemberī, uz starta taisnes, viss baltā un klanās, klanās, klanās!!!
Reģistrācijas kārtība treniņam, kā arī iespēja nemaksāt dalības maksu Ls 6 joprojām paliek bez izmaiņām. Tev tikai jāpiesaka sava dalība treniņā www.sabi.lv jaunumu sadaļā atrodamajā pieteikuma anketā līdz piektdienas, 28. augusta plkst. 12:00, kad pieteikšanās noslēdzas un vakarā pie reģistrācijas tikai jānosauc savs vārds un uzvārds (lūgums visus laukus aizpildīt precīzi, pretējā gadījumā SABI patur tiesības neapstiprināt pieteikumu).
piektdienu un sestdienu naktīs tak var rumbulā tusēties...
starta egles nav
laika ņemšanas nav
STIKLA TARU VAR NEST, VAR DAUZĪT utt
DALīBAS MAKSA NEVIENAM NAV, skaties pa velti
pn - bankas smagie aizvākti, tātad sarga būdiņā neiebrauksi
tak tur, rumbulā atbrauks 3 mašinas...
samazgāšu jūs divos setos un viss...
naf nekāda ekšena...
a biķerniekos būs daudz citu braucēju, būs karsējpublika nu ekšens, vienvārdsakot....
un braucējiem Biķerniekos NAV JĀmaksā, Tev nav pofig, ka tie, kas skatīsies, dos to rubli
![]()
Izliek trīsstūri un ķer uz ātrumu: Rīgā policisti noliek netrafarēto auto zem tilta, lai pieķertu ātrumpārkāpējus (+ FOTO)
22
Nepilni 15 000 EUR: Dacia paplašina elektrificēto modeļu klāstu un laiž klajā Sandero un Sandero Stepway full hybrid
3
Rīgas svētku laikā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā un Vecrīgā; veidojas sastrēgumi (+ FOTO)
10
“Red Bull Showrun Village” aicina iepazīt gaidāmā šova tehniku, sacensties F-1 pitstopa izaicinājumā un citās aktivitātēs visai ģimenei
Nepilni 15 000 EUR: Dacia paplašina elektrificēto modeļu klāstu un laiž klajā Sandero un Sandero Stepway full hybrid
3