Kas tā par resti? Ja hromēta plastmasa tad ņem kurmi(kaustiskā soda) pamērcē tajā un viss hroms noies.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kas tā par resti? Ja hromēta plastmasa tad ņem kurmi(kaustiskā soda) pamērcē tajā un viss hroms noies.
Tēma: Run flat parasto vietā
Ja viegli pārsit riepas tātad nav pietiekošs spiediens tajās. Ir pieļaujams atkāpties no ražotāja ieteikumiem kuri ir oriģinālajām riepām paredzēti. Braucu ar nosacīti zemprofila 17" riepām(kā paredzēts) gan ziemas gan vasaras kuras KASKO bedres atteicās apdrošināt un tfu-tfu nav izdevies 5 gadu laikā nevienu no komplektiem parsist kaut ne vienmēr izdodas no visām bedrēm izvairīties. Jā skrūvi vienu dabūju, bet tad automātiski ir run flat jo garām gaisu nelaiž. Bet sūknēju drusku virs rekomendēta spiediena un dilst arī labāk.
Pazīmes ir pārspiediens sistēmā un dzesēšanas šļauku piepūšanās pagāzējot. Vèl var būt arī balta eļļas emulsija dzesēšanas sistēmā. Ja rodas gaisa burbuļi sistēmā pēc atgaisošanas tad arī varētu būt pazīme. Vēl protams iespēja ka ūdenssūknis iet uz beigām. It kā radiators nomainīts tad problēmas ar radiatora korķi var izslēgt. Kāds dzesēšanas šķidrums ieliets?
Būs kāds drošinātājs jāparausta. Vispār bluetooth ir sačakarēts standarts līdz nepazīšanai problēmas garantētas.
Bija savulaik tāds brīnums kā piesprauž Macu pie tīkla ar vadu tā visiem internets pazūd bet Macam iet. Veikli tiek galā ar konkurenci.
Tēma: Lukturu pulēšana
Latvijā tādu meistaru nav. Ja plastmasas reflektors bojāts tad uz plastmasas vēlreiz virsū neko nenohromēs. Var protams nošmaukt un nokrāsot ar hroma imitāciju bet tas nav tas.
Tēma: Lukturu pulēšana
Jebkura laka tam der, tāds jau ir lakas mērķis pasargāt krāsojumu. Es tikai vēršu uzmanību, ka meklējot UV laku var tiešām tādu arī nejauši nopirkt.
Tēma: Lukturu pulēšana
UV laka ir tāda, kas cietē UV staris tad jau vēl UV lampu vajadzēs.
Nekas tur nav jāmaksā, ej uz info un tevi ielaidīs lādēties.
Un kļūdas jau neviens ar nelasa tik nodzēš. Nu labi ja aķis tukšs tad kļūdas var būt arī viltus bet vienalga.
Tas taču pežo, mistiskas problēmas ar elektrību garantētas, pilnīgi mierīgi to aķi var izēst logu pacēlājs , kas ir uz viena drošinātāja ar salona apgaismojumu vai ko nu tur vēl francūži saslēguši vienā slēgumā. Jāmeklē strāvas noplūde.
Tēma: Atgaisošanas skrūve
Līdz galam bet ar jūtām nevis pārvilktai. Pareizi athaisot ir gāzi grīdā un burbulis pats uzsūksies. Kā vispār tur tika gaiss? Līmenis ir?
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Bet jānoņem ir pirms parāds izveidojies, pēc jau līdz tikai norakstīšana.
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Cilvēcību var negaidīt, ja likumā tāda norma nav par dzēšanu tad parāds ir parāds kaut loģikas tam nav nekādas. Birokrātija ar galvu nedraudzējas.
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Pašiem vadītājiem ar nav apziņa, ka var būt arī savādāk. Žēlojas par smagiem darba apstākļiem ko paši kolektīvi ir panākuši pa solīšiem pieļaujot vienu pārkāpumu pēc otra. Principā problēma ir neesošās arodbiedrībās līdz ar to katrs raustās par sevi.
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Noņemt no uzskaites nav tas pats kas norakstīt. Kādā brīdī var arī izdomāt to nodokli piedzīt.
Tēma: Anti Vernona kampaņa.
Jā kaut kad jau bija līdzīgs sižets par Nordeka saistībā ar tualetēm autobusā vai tamlīdzīgi, toreiz ar sižetā skraidīja pa to tukšo kantoru un nevienu nevarēja saķert kādam komentāram, līda zem galda lai tik nepamana. Gluži kā RNP kam ja vienīgais kas prot lasīt un rakstīt ir "atvaļinājumā" vai "apslimis" tad nav kas aizvieto un sniedz kādu komentāru. Dīvainas iestādes.
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Csdd ir tāds interesants viedoklis, ka var arī auto bez apskates un OCTA ekspluatēt un nodoklis jāmaksā par to ka auto aizņem datubāzē vietu.
Tēma: Nostāvējis sētā auto.
Zinot LV brāzmaino likumdošanu tas nav prātīgi atstāt šo gaisā karājamies. Nodokli noraksta tikai norakstot auto, tas ka automātiski noņemas no uzskaites parādu neanulē un ej nu sazin kad tas atdpēlēsies. Piemēram man šogad diemžēl vectēvs nomira un izrādās vienu auto ko pārdevis nav pārrakstījis un otrs kurš jau sen lūžņos ar nav norakstīts plus vēl viens palika ar ko braukāja, lai gan zinot viņu un viņa rūpīgumu nevienam prātā neienāca ka nav nokārtojis attiecības ar CSDD. Tagad tik tuviniekiem klapatas.