Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Seat Inca čipošana...

LPG - 7Wh/l Benzīns - 9.5Wh/l Dīzelis - 10.7Wh/l Tā kā būs atšķirība.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Ķīseļa ekonomiskums balstās uz dīzeļdegvielas lielāku siltumspēju. Savukārt tas ka gāzes patēriņš ir lielāks par benzīna savukārt saistīts ar sašķidrinātās gāzes mazāku siltumspēju.

Tēma: Atgāzes, kļūdas par zondi

Kļūdas liecina ka 4 vadu zondes sildītājs nedarbojas vai ir pārrāvums vadā. Mainīt zondi pie šādām kļūdām ir nelietderīgi nenoskaidrojot vai pārrāvums ir zondē vai vadā nekontakts. Iespējams vispār kāds mānekļus uzlikts. Katalizators nestrādātu kā nākas kļūda būtu cita.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Par X6 smukāks

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Atverot piemēram rakstu uzreiz nav iespējams novērtēt komentāru tā vietā aizlec uz lapas augšu. Tas ar Android Chrome pārlūku.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Caur mobilo iauto lapas ilgi ieladējas. Tipa lasīt jau var bet rāda ka vēl lādējas, kad ieladējusies tad aizlec nez ko uz sākumu.

Tēma: Tehniskā apskate decembrī

Vienmēr var pameklēt citu pārdevēju un citu baudāmo auto.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Un to saka viensseksperts kas liek un fano par video kur ASV dīzeļmonstri pūš melnus kvēpus. Divkosis tu esi, divkosis.

Tēma: Seat Inca čipošana...

HHO jaudu tikai samazina un ir vien homeopātija jebkuram auto. Tā mode jau pārgājusi, lai gan degvielas tikai ceļas. Pie tam lietojot nerūsējošā tērauda elementus elektrolīts tajā HHO burbuļatorā piesārņojas ar sešvērtīgo hromu,kas ir kancerogēns un izliet tāpat kanalizācijā nedrīkst. Bet par gāzi nav slikta doma.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Tas kantoris saucās Ģintermuiža. Savest kārtībā galvu un domāšanas virzienu. Tā jau pārāk bieži aiz jums čipšķūneriem jāpārslēdz salona ventilācija uz iekšējo cirkulāciju te vēl viens smerdelis pieteicies. Tēmu vari slēgt bet pēc nākošās TA būsi atpakaļ raudādams ka dēļ atgāzēm nelaiž cauri

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Nē nu ja braukā ar greizu regulāciju tad protams ka gan katalizatoru gan abas zondes aizķepina. Tas gan nenozīmē ka jācīnās ar sekām un jāmaina katalizators pirms novērsti cēloņi.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Ejiet ratā čipšķūneri noladētie. Pietiktu kaut vai savest kārtībā standarta motoru, lai vismaz tas nekūp. Jā čipo tad uzdāvini pārējiem gāzmaskas.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Artimb. Tas tiešām būtu dīvaini ja Volvo vadības bloks pats regulētu maisījumu līdz tādam ciparam. Tā kā TA mēra atgāzes darbinot ar gāzi tad visticamāk gāzes iekārta ir nenoregulēta, jo lambda 0.6 kaut jābūt ap 1. Protams ka Volvo kompis rāda kļūdas jo jūk prātā un vaino visus sensorus pēc kārtas. Tās ir viltus kļūdas, kas jānodzēš kopā ar adaptāciju un jāpabraukā tikai ar benzīnu, lai adaptējas pie tā, tad veic diagnostiku vai viss normas robežās un tikai tad braukt pie gāzeniekiem(uz benzīnu).

Tēma: Tehniskā apskate decembrī

Skate ir jāiet reizi gadā, nevis pēc gada, tā kā pa lielam neko tur tāpat neiegūst. Tas tikai CSDD ieviesis, ka nākošais termiņš ir pēc gada lai tauta nešūmējās tikpat labi var arī nākošā skate būt pēc 9mēn atkarībā no TA grafika. Mazajiem cilvēciņiem vienkārši patīk iedomāties ka apčakarē sistēmu. Kā jau latvieši viens izdomā un pārējie dara pakaļ. Pie reizes sāli un griķus arī vecajā gadā vajag iepirkt.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Overengineering ir ASV auto. Motori ar lielu resursu bet mazu jaudu. Eiropiešiem ir vairāk tendence uz bad engineering jeb sarežģit vienkāršas lietas. Redz kur Vairai mersis izjucis tā kā neatmaksājas taisīt, it kā neticas bet viss iespējams.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tie visticamāk būs japāņu ražojumi, jo nav pārbazti ar elektroniku un nesatur BOSCH/Siemens dibeninženierijas detaļas. Arī motori,lai gan mazāk inovatīvi toties uzticami. Vēl ASV auto neprasīsies tik ātri uz kapitālo toties degvielas patēriņš un nodokļos samaksātais to neatsvērs.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tesla ir alumīnija. Land Rover Discovery ar savulaik bija alumīnija virsbūves detaļas.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Kāds vēl katalizators, katalizatora mērķis nav sadedzināt nesadegušo degvielu bet gan samazināt CO un NOx izmešus. Bet lai kaut ko varētu ieteikt kā minimums būtu jāzin kas tas par auto(tādu marku savs auto nezinu) un kādas paaudzes gāzes sistēma uzstādīta. Cik zema kompresija un vai visos cilindros? Vispār prasās pēc vadības bloka diagnostikas vai visi devēji ir normas robežās, tāda zondes un katalizatoru maiņa uz dullo neko labu par servisu neliecina. Kļūdas panelī neuzrāda?

Tēma: Kā dīzelim vislabāk iztīrīt sprauslas?

Nu jā dīzeļiem cits degvielas spiediens.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tam kuram ir visšvakākā komplektācija un mazākais motors. Bet jautājums bezjēdzīgs, jo ja jāmaina motors tad būtiskāk cik maksās jauns motors.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kreisā josla=princips? :D

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Skanēja klak...klak...klak kā jau visi dīzeļi. Tik dzidri kā traktors. Vienīgais Opel kas pēc kaut kā izskatās laikam ir vien Opel Speedster.

Tēma: Kā dīzelim vislabāk iztīrīt sprauslas?

Šitā tīra sprauslas - youtu.be/tUE5m_UWCz4 (RUS)

Tēma: Kaut kas nav kartiba...

Tipa esot ja sprauslas sulo tad uzsilušu grūti pielaist, jo ieplūdē satek pēc noslāpēšanas un aizlej motoru nākošreiz darbinot. Aukstam vairs netraucē laikam pagūst pirms tam iztvaikot.

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Tad jau drīz uz Tolmetu un sirds būs mierīga... Bet nu par Opeli jūsmot tur vajag pamatīgas klapes uz acīm.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti