>Par braukšanu laikposmā no 1.maija līdz 1.oktobrim ar automobili vai autobusu, kuram ir riepas ar radzēm, —
uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam trīsdesmit euro apmērā.
Brīdinājums nepienākas, bet vari cerēt uz 50% atlaidi, ja nožēlosi izdarīto un parakstīsi protokola pielikumu.
nu jau pamazām nonākam pie kopsaucēja, gunbox ar vairs neuzstāj ka vienmēr jārāda pagrieziens iebraucot aplī. Lai gan šorīt atkal braucot šo krustojumu viens buss no kreisās joslas nogriezās pa labi nerādot ne ko.
Šādiem braucējiem gan veicas un nedabū sānos, jo daudzi nezin, ka var nogriežoties pa labi braukt arī uzreiz iekšā otrajā joslā.
Nu gunbox uzskata, ka jārāda ir vienmēr tāpat kā puķes dārzā esot jālaista katru dienu pat ja līst. Tas nekas, ka CSN ir pieļautas atkāpes.
Miera ielā 131. zīme un 402. zīmes variācija, kā (56.930873,24.188236) tur tiešām noderētu, bet rādīt pagriezienu būtu maldināšana.
Eksāmenā ir cita lieta, tur ir īsā laikā jāparāda visas iemaņas, kā arī maršrutu nesastāda pats tā kā iespējams nezini kuru nobrauktuvi vajadzēs. Bet domāju, ja varēsi argumentēt kāpēc nerādīji, tad ies gan cauri.
Braukt ikdienā tāpat kā eksāmenā ir tas pats, kas mēģināt iekļauties jauna auto uzrādītajos degvielas patēriņa teorētiskajos lielumos.
Te priekš tevis krustojums, kā rīkoties, ja atrodies kreisajā joslā pie luksofora(sk zīmes) un tālāk jābrauc pa Šmerļa ielu? Rādīt pagriezienu/nerādīt?
Tu vēl izrēķini vidējo temperatūru slimnīcā un morgā. Tajās 42 stundās ir arī dienas, kur sastrēgumos sēž stundām. Un nē nopirkt auto nav visiem sapnis pat ja var to atļauties.
Novēršot sastrēgumus radīsies vēl lielāka vēlme iegādāties auto, kurus jau tā Rīgā nav kur likt. Pie pašreizējām RS un cita sab.transporta biļešu cenām ar auto pārvietoties ir izdevīgāk. Apskaties ASV pieredzi, būvē kaut 10joslu šosejas sastrēgumi ir un būs.
>Ja tik ļoti tas tracina, ka aplis ir ceļš ar krustojumiem
2.20. krustojums – vieta, kur krustojas, piekļaujas vai atzarojas ceļi vienā līmenī, kā arī vieta, kur ceļu satiksme organizēta ar 409. ceļa zīmi.[braukt pa loku]
70. ...izņemot gadījumus, ja jānogriežas, lai iebrauktu krustojumā, kurā jābrauc pa loku (409. ceļa zīme)
Te tak CSN skaidri uzrakstīts, ka tas ir krustojums nevis aplis ar krustojumiem.
Viena piezīme, viss rotācijas aplis pēc jaunākiem noteikumiem ir krustojums un gluži vairs nav teikts, ka kreisā joslā nedrīkst, jo tad arī pa to nevarētu braukt kamēr citas nav aizņemtas. Agrāk aplis nebija krustojums un daži pamanījās novietot auto tur stāvvēšanai.
Pavēro, nemaz tik ātri virzienrādītājs neizslēdzas, griešanās aplī trajektorija nav uzreiz pa kreisi, sevišķi ja griežas laideni un pēc tam nebrauc gluži joslas labā malā.
Lielā aplī arī maldina. Pat ja es tēmēju uz otro joslu un otro izbrauktuvi, bet pirmā josla ir brīva es nelaižu garām izdevību un braucu pirmajā un tad pārkārtojos. Pat vidēji lielā aplī tas pagrieziens pa labi var maldināt, jo tie kas gaida tīri psiholoģiski to virzienrādītāju pamana un var sajaukt.
Personīgi man liekas, ka virzienrādītāju intervāls ~1sek ir par ilgu, jo pats esmu novērojis, ka piemēram, ja pretī kāds griež pa kreisi un nelūri tam nepārtraukti virsū ir gadījies nepamanīt, ka šis rāda pagriezienu, jo tajā brīdī spogulī piemēram "garantēju drošību" aizmugurē esošajam. Nu jau kad kvēlspuldzes nomaina LED mierīgi varētu tas mirgošanas intervāls būt īsāks.
Nav jārāda ja maldina. Apskaties bildi ko ieliku, ka vienmēr ir arī izņēmumi. Tu esi suns Pifs vai varbūt programmētājs?
Programmētāja sieva sūta vīru uz veikalu un saka:
- Nopērc desas luņķi. Ja ir olas, paņem desmit.
Programmētājs aiziet uz veikalu un prasa:
- Jums olas ir?
- Jā!
- Tad dodiet man desmit desas luņķus.
Tās tavas atzīmes nestrādā, ja vien protams pats gliemeža gaitā nevelcies ar vairākiem telefoniem un ieslēgtu Waze. Tiek ņemta vērā tikai statistika nevis atzīmes.
No šodienas, 1.maija, ar radžotām ziemas riepām braukt vairs nedrīkst Latvijā