VWfans un Volvo XC90

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Atcerieties, savā laikā bija tāds raidījums "BB Brokastis" un tur bija tāda rubrika - Melnā humora top daudz" ar ideju - ir tēma un jāizdomā smieklīgas atbildes... tā kā tauta šeit apgrozās visnotaļ asprātīga, tad ienāca prātā, ka līdzīgi varētu izvērst iauto sabiedrībā aktuālu... nu, par problēmu es to nesauktu, drīzāk - tēmu "VWfans un Volvo XC90". Šo attīstīt mani iedvesmoja VWfana pastāvīgi izteiktā sāpe uz minēto zviedru koncerna izstrādājumu, kā arī forumā izskanējusi tēze, ka lielākais sods minētajam varonim varētu būt nedēļa pie XC90 stūres...

Cera, ka galvenajam varonim piemīt laba humora izjūta un viņš sapratīs, ka tēmas mērķis nav kaut kā pazemot, personīgi aizvainot un tamlīdzīgi... ja nu VWfans tomēr jutīsies pazemots, personīgi aizskarts u.tml., droši var to uzrakstīt šeit un es palūgšu iauto tēvu šo visu izdzēst ārā.

 
1.. 5 6 7 8 9 10
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Diviem - abi bija pirmās paaudzes hujdaja tukšoni. Pirmais bija ar četrciparu nobraukumu, desmit gadus atpakaļ, otrais, praktiski tāds pats, tik ar melniem buferiem un gāzes plīti, pirms gada. Abos abos gadījumos radās vienādas sajūtas - sēdi uz virtuves taburetes kastē, kas zvārojas kā otrais golfs ar mīkstām pederēm un sūdīgiem amartiem. Pēdējoreiz gan pieredzes dēļ uzķēru niansi - pēc tā kā piekare uzņem sīkas bedres, palika skaidrs ka tā tur ir ļoti cieta, un man golfā ar tādu grabētu zobi, un visa tā zvārošanās ir dēļ elementāriem fizikas likumiem - normāla augstuma riepas + augsta augsti esoša kulba.

Protams, es ļoti labi zinu ka prēmiuma šķērsotājiem mēdz šo to sapist - piemēram tam pašam XC90 mēdz likt koka ratu riteņus, lai tā kaste uzvestos uz ceļa trešā golfa līmenī, apmaiņā pret to ka JJJ piesauktajās ceļu darbu zonās nākas no savas augstās taburetes noskatīties kā divdesmitgadīgi golfi un audī cēli iet garām - nu un vēl daži krutāki ražotāji pasākuši likt amartus ar kosmosa tehnoloģijām, kas pirmajiem diviem kastes braucējiem dod iespēju pabraukt ar bik stabilāku kasti - tālāk gan čābiski...

Viens pazīstams cilvēks kādu laiciņu atpakaļ nopirka trīs gadus vecu XC60; kad nākamreiz gadīsies viņu apciemot mājās, būs prikola pēc jāpaprasa lai iedod izbraukt, gribas paprovēt kā uz ceļa uzvedas wannabeprēmiuma wannabedžips - vietējie ceļi satur gan granti, gan šausmīgu asfaltu, cerams ka durvīs neietriekšos...

Klaunāde, tukša runa. Bet tik tiešām besij ārā kad tie 80 audiki vai 2.golfi cēli dūmodami brauc pa priekšu ar ziliem dūmiem vai smirdošu gāzi. Salīdzināji te vecu bobiku ar normālu autiņu. Un zini, laivas mūsdienās arī ir visai labas un taisa no gumijas, var pat jūrā iebraukt.. Jā, ir hyndai tucson arī brauc kā uz baloniem, bet iekāp piemēram rav4 un pabrauc, un tad parunā par baloniem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Varbūt kāds aizdomājies, ka lielos XC-90 cilvēki pērk, domājot arī par savu un savas ģimenes drošību?

www.delfi.lv/auto/zinas/volvo-xc90-visdrosakais-auto-lielbritanija-jeb-neviena-bojagajusa-kops-2002-gada.d?id=49945851 °

1.. 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti