Mierīgi. Elektro variantam ir ui ui cik labāks lietderības koeficients. No naftas un oglēm arī (pagaidām) var ražot elektrību.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Ekonomiska auto izvēle
Mierīgi. Elektro variantam ir ui ui cik labāks lietderības koeficients. No naftas un oglēm arī (pagaidām) var ražot elektrību.
Tēma: Ekonomiska auto izvēle
Tie hibrīdi ir izmirstoša suga. Kolīdz baterijas sasniegs price/performance attiecību, vazāt līdzi divus motorus būs bezjēga.
2002. gada dīze;lcitroenam ar bij' sūknis bākā, nekā ekskluzīva un/vai jauna
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
dodam tāneko vēl arī tiesības braukt dzērumā, x.xx promilēs, ja var nolikt tiesības, esot alkohola ietekmē?
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
ideālai satiksmei vajag, lai visi brauc pilnīgi vienādi. Kā skudras, ejot uz pūzni. ne šām sastrēgumu, ne stresu. Bet uz ceļa ir gan 1990. gada škoda, gan vernons, gan smagais ar piena mucu, gan tāneko, gan kādreiz kāda stirna un kombains. Visi vienādi nebrauks. Drošs ātrums savukārt ir tāds, kādu atļauj ceļa un satiksmes apstākļi, bet NE LIELĀKS, KĀ ATĻAUTAIS! Ok, sabiedrībā akceptētais +10% vai kaut kā tā - tas ir ok, jo plus mīnus iekļaujas visādās kļūdās, utt. Kamēr tādi tāneko šito nesapratīs, viņi sitīsies nost uz pilnīgi taisnajām šosejām.
Jums par filmām prasa, bet atbildat par kaut kādām sezonālām parādībām.
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
Nē, dārgais kungs, zaglis esi Tu. Tu, paskrienot garām kādam lēnāk braucošam, nozodz viņam priekšā esošo distanci, nozodz vietu, un arī laiku. Analoģija ar lielveikala kasi, ja rindā kādam aizlien priekšā! PN. Daudz uz 43 kmh raucošos esi redzejis? PPN. Cik daudz dārgā laika grasies ieekonomēt, piemēram. 100 kilometos ceļa?
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
Atbildot uz jautājumu: jāsoda visi, kurus var un izdodas pieķert.
Ar kādām mašīnām šamie brauc?
Tēma: Auto iegāde
No kurienes ir sācies mīts par dīzeļu it kā dārdzību lietošanā? Esmu braucis pats un piedalījies daudzu dīzeļu braukšanā un nobraukšanā. Nu nekas tur megaslikts nav. vajag tikai papētīt potenciālā pirkšanas objekta standatvainas. Vislielākā lietošanas izmaksa ir degviela. Paskatīsim 10 000 km gadā braucamu auto, pārsvarā pa pilsētu. Benzīnnieks mazos gabalos diži mazāk par 10 litriem netērēs, tātad, nodedzinās 1000 litrus benzīna, par cenu 1.20, tas ir, 1200 eur. Dīzelis, lai kā viņu zāģētu, diži vairāk par 7 litri uz 100 netērēs. tātad, ap 700 litri, par 1.10, tas ir 770 eiro Starpība ir 430 eiro. Ja pieiet pēc mērauklas - pirkt auto par 5000 - tad ir stulbi rēķināt, ka dīzelis ir par ciktur dārgāks. pieci tūkstoši ir iztērēti, un, benzīna gadījumā, būs jātērē vēl 1200 gadā, bet dīzeļa gadījumā būs jātērē vēl 770. Tā kaut kā. PN - Manam vecajam Citroen Xsara jau 470 000 km. 2.0 HDI iet kā lops un nemaz nedomā mirt. Tikpat vecajam MB Sprinter busam 560 000 km. Arī motors iet kā traks. Kaut kas mirst pa riņķi, bet motoram nekas. Sarakstu varētu turpināt. Protams, pērkot jāskatās nobraukums un kā mašīna apkopta.
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
www.dropbox.com/s/wkq26rkl304swxa/P1010031.JPG?dl=0 2004. gadā ar tādu 7vietīgo aizbubināju līdz Gambijai. Drausmīgs pepelacs mūsdienu mēriem!
miniatūrisms lai paliek japāņiem un tiem, kam galīgi nav vietas. Nu, bet dzīvoklī... Mani spiež nost tas, ka nav sava stūrīša, viss jādala ar kādu citu.
drīkst painteresēties, kas tā par ērmīgu mājeli, kurai griestu augstums ir 2 metri? Pažobele kaut kāda?
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
Par patēriņu dīzelim piekrītu daļēji. Pa pils3tu balksoties daudz, pa šoseju mēreni kruīzējot: ap 7 litri/100 km mans patērēja.
Tēma: Gāzes apkures katls
Granulu katls ar visu uzstādīšanu izmaksās (krietni) mazāk. Ērtības (gandrīz) tās pašas. Un nav no krievu cenu cimperlības (tik lielas) atkarības.
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
Droši, ka atkarīgs no apstākļiem un nobraukto km skaita gadā. Manējam eksemplāram katru gadu no 5 gadu vecuma sākot bija vismaz viens liels remonts: 2 reizes automātiskā kārba kirdik, 1 reizi izrūsējis (!!!) karteris, kas jāmaina, 1 reizi dārgs Webasto remonts, problēmas ar trubām dzeses sistēmā - grūti tikt klāt. Zini, apnika.
Tēma: Speciāli Bradypus
Neesi pārliecināts- neapdzen. Tas viss, ko apraksti, ir no satiksmes intensitātes.
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
Atļaušos kā 3 bērnu tētis vēl kaut ko piebilst. Chrysler Voyager ar grīdā laižamajiem beņķiem ir ērts. Bet ir arī savi bet. Vidējā rindā ir 2 sēdekļi, nevis 3, līdz ar to vienam no pieciem jāsēž aizmugures rindā, līdz ar to zūd daļa no milzīgā bagāžas nodalījuma. Bet visas 7 vietas - arī tās 3 aizmugurē - ir izmantojamas it raženiem rumpīšiem. Ir braukts 7 cilvēku bariņā ar visu garai nedēļas nogalei uz upes vajadzīgo. Par to iebildumu nav, Iebildumi ir par Voyager dārdzību uzturēšanā,
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
Ar šitādu mani veda uz Kauņu un atpakaļ. Šausmīgi cieta piekare. Katru nelīdzenumu uz pakaļas izbaudīju.