Paņemiet kalkulatoru. VW golf labs piemērs, ir modelis ar benz, diz, un elektro. Galu galā par km maksasiet vienādi. Ja mašīna lēta, dārga degviela, un otrādi. Brīvpusdienu nebūs.
Biju izīrējis VW eUP uz nedēļu.
Kā auto pa Jelgavas (piemēram) izmēra pilsētu vai pa savu pagastu - ir OK.
Izmaksas ziemā tuvākas 4 EUR/100 km
Garākiem gabaliem vajag citu auto.
Piebalgas Svētku. Bet tikai pāris pudelītes.
Sāc ar to, ka starp draugiem, paziņām Atrodi meistaru vai firmu, kur auto apkopsi.
Izstāsti savu sāpi.
Salīdzini ieteikumus ar www atrodamajiem, Pārkers.co.uk kaut vai
Apdomā, cik naudas gadā vari atļauties.
Un to, ka 10 gadus vecs, lai gan (it kā) labas firmas auto sāks maitāties, un būs jāremontē.
Bet, ja nopietni, tad vajadzētu pamēģināt. Ar benzgāzētu modeli seeeeeen nav braukts. Esi rīdzinieks?
Cilvēks ir laimīgs divos gadījumos. Kad auto nopērk, un kad auto pārdod
awd sia derētu pieņemt darbā (daudz) labāku celvēku, kas atbild par spamu www plašumos:D:D:D
kas ir, no nokia vairs SMS nevar nosūtīt?
tas triks ir vecs kā Rumānijas iestāšanās ES. Viņi siro baros, vienā dienā redzēju pie Valmieras un Vecpiebalgas. Es arī parasti zvanu policijai, jo vairāk zvanīs, jo labāk viņi sapratīs, ka vajag šos patramdīt.
kāpēc? samaksāju par pakalpojumu 60 EUR, un tāds gadījums ir bijis viens! no kādiem 20 braucieniem. Mašīna man ir kārtībā, tāpēc necepos.
neiet ruņa par to ko var vai nevar uz ceļa sataisīt!
bet, ja redzi, ka vari palīdzēt - tad kāpēc nē!!!!?????
nostumt auto no krustojuma, ja tas citiem traucē,
iedot ratatslēgu
apstāties, lai paskatītos, vai mammai ar maziem bērniem viss ir OK, kad ieslīdējusi grāvmalē
utt miljons variantu, kur nav vajadzīgs zvanīt kādam mistiskam evakuātoram!
Un attopieties, Rīdzinieki, visa pasaule negriežas tikai starp Rīgu un Jūrmalu!
Ir daudz vietu, kur, jums par izbrīnu, cilvēki dzīvo, un tur nav! evakuātora. Vai varbūt ir, bet kā tu viens cilvēks vari zināt, kam zvanīt!
Man saplīsa auto Austrijā. Nu, kāds telefona numurs OADMC? velns viņu zina! Apstājās vācietis, tas arī nezināja, bet aizveda mani 4 km līdz pilsētiņai, kur pirmajā benz. tankā pārdevējs pazvanīja evakuatoram, un viss OK.
Tas ir tikai normāli palūgt palīdzību līdzpilsoņiem!
Tiešām nekā personīga, bet, kasiņ un gb, nevisi var un grib braukt ar jaunām runflat riepām, un ne visiem - ne tuvu! visiem ir kasko apdrošināšana!
Uff.
gara tirāde iznāca... piedodiet, ja varat
būs bijis pārāk stipri pievilkts. parastā nelaime mūsu 'servisos', kas reti kad pievelk diskus ar tam partedzēto spēku
nepārmetu un nelamāju
bet aicinu paskatīties plašāk, ja kāds uz ceļa lūdz palīdzību
hehe
baltas rociņas...
runflat riepiņas...
nekā personīga, bet reiz caur Siguldu bezkaunīgi pārsniedzot ātrumu un vēl pie sarkanā aiznesās kāds krievpurns ar smalku 4x4, rendžroveri laikam
Nu neko, nopurpinājām savu purpināmo par izlēcējiem, un čunčinājām tālāk, uz saviem baismīgajiem pāķiem.
Kaut kur aiz Melturiem reindžroveris taisa disko ar avārijas uguņiem, smalkā kreklā tērpies pislonis plātās ar rociņām. Nu, apstājos. Eu mužik, viņš man saka, sliš, pomeņai mņe koļeso. (eu vecīt, nomaini man riepu). Tādā tonī, ka zin, es viņam kaut kāds izkalpiņš būtu. Nu, tad atgādināju viņam, ka pie mums pie sarkanā brauc un uz 100+ caur pilsētām brauc tikai tādi... Kas zina, kā riepu nomainīt.
kasiņ, nenovēlu tev stāvēt tumsā. mežā, 150 km no mājas. Un nolauzt ratatslēgu. kam zvanīsi, lai atved jaunu? Atvestu jau, pēc 3 stundām... Bet vai ir jēga vest?
Man tā gadījās. Un milzu paldies pirmajam, kas apstājās, un iedeva atslēgu. Nu jā, laikam jau tas nebija kasinsh79...
Nu tā jau uzreiz nevar. Ja cilvēks lūdz palīdzību, tad acīmredzami tā ir vajadzīga. Visādi var būt, telefons kaut vai izlādējies.
Stulbs, vai izliecies?
vai kremļa taure...
tač paņem acis pirkstos, vienam diskam savādāks attālums starp skrūvēm.
Jeb šis ir kātrējais spama veidīgais reklāmmurgs?
bet par jautājumu par produktu - to uzdod pārdevējam.
Opelis pats jau diskus neražo, tos kāds ražo priekš Opeļa.
Vārds «replika» dažkārt tiek lietots ar nozīmi ‘kopija’. Angļu «replica» nudien nozīmē ‘kopija’, ‘reprodukcija’, tomēr latviski replika ir ‘īsa piezīme, asprātīga atbilde, iebilde, izteikums’.
ānsi, gribu teikt, ka ātrums ir subjektīvs lielums . Pisloni skrējējam parastajam šķiet, ka Dacīte nav spējīga vilkties, apdzīt tādu ir nepieciešams, jo ōpis, kas ar tādu brauc, noteikti kaut ko stulbu izveiks pa priekšu. Bet ar CV braucējs tāds nav. Tā domā vidusmēra cilvēciņš.
bet, ja par tēmu, tad iekš Latvijas to attālumu nav ne tik lielu, ne varenu, lai oficiāli paceltu ātruma limitus. Kokneses ceļš ir tam diemžēl vēl viens apliecinājums.
90 ir un basta.
PN:
vakar tajā maratoniskajā sviestā nevienu polici neredzēju
mūžīgā problēma
Ja es braucu ar Dacia Logan uz 90 kmh, tad mani grib apdzīt pat viskuslākais Golfs.
Ja es braucu ar Chrysler Voyager uz 90 kmh, neviens mani īpaši neapdzen.
vēstniecības auto - vai tas ir jaunais 'mācītājs - sieviete' variants?