Kādu alu šķirni dzersim uz Līgo?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009

Es protams par Bauskas gaišo!Te būs viens stāsts.Te vienos jāņos izdzēris 3,5l Bauskas aliņu un krājumi beigušies,patīkama viegla šmiga,līdz veikalam tālu,saprot ka jāmet miers.Paiet kāda stunda un uzrodas ciemiņi ar Aldara gaišo,jādzer tas kas ir,pus pudeli nosūcu un mēle sāk mežģīties,kā tā var būt?

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Te ir viena nianse. Savulaik agrā jaunībā pirmais darbs paralēli LU man bija kā apsargam, strādāju kā reiz ALDARIS - toreizējais tirgus līderis. Atceros, ka fūres brauca nepārtraukti, ražoja to alu caurām diennaktīm, viss notika arī veikalos. ALDARIS bija pilnīgi pārliecināts, ka tirgus daļas saglabāsies mūžīgi, konkurentus VALMIERMUIŽA, BAUSKAS, TĒRVETES, UŽAVAS u.c., pat neuzskatot par konkurentiem. Tas bija ļoti maldīgi. Tagad veikalos uz paletēm stāv izlikti teju vai visi, IZŅEMOT kādreizējo tirgus līderi ALDARI Jo to alu pircēji vairs nepērk!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sajos Jaanjos izneemuma kaartaa nedzershu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es vēl lielāka izņēmuma kārtā laikam nesvinēšu. Man skolā kaudze ar parādiem plus diplomdarbs jāraksta, visas brīvdienas urbšos grāmatās, internetā utt.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Šogad kaut kā nav jāņošanas noskaņojuma. Bet, kāds aliņš jau būs mājās jāizdzer.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau kāds Tērvetnieks būs jāpaņem. Galu galā līdz šo rūpnīcai no mājas mazāk par 10km.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

anonimniks

Man te viens otrs tērvetnieks iečukstēja , ka vēl viens Tērvetes lielsaimnieks savu alus brūzi ceļ . Tā ir ?

Gaišie . Ja veikalā ir visi VIP ali tad pirmā izvēle bauskas senču .

Uz šiem Līgo visticamāk neko

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Veco dzirnavnieku, sliktākajā gadījumā kautko no Valmiermuižas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es pisu tas pohas nakamaja diena. pagajusogad ta panemu ka divas dienas pectam biju miris. Dzer ko gribi tapat nakama diena sacakareta. Vienalga vai aldaris vai tervetnieks. Un nevar jau 4 alus izdzert un iet guleet. Kur nu. Jamauc lidz riitam un pecak nakas to nozelot.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Shiris

Dzer ko gribi tapat nakama diena sacakareta.

....

Tā viņš ir . Lai gan man šķiet drusku vairāk nākamā diena sačakarēta ir pēc sarkanvīna .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Bauskas alum vēl viens plus ..PET pudeles ... it sevišķi ja iziet uz apjomiem .

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Plānoju apbēdināt CP. Izmantošu garās brīvdienas, lai ar ğimeni apceļotu dzimto zemi. Alu nedzeršu, tikšanās gadījumā izpildīšu tikai likumīgās prasības

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Alko nerullee! Izmantošu garās brīvdienas lai apbraukātu radus Rietumeiropa. Atvilkt pa vācu baņiem un nopeldeties Ziemeļjurā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu, alko bijis - nebijis

Sākam domāt par dzimtās zemītes izbraucienu. Ar auto.

Sagādā prieku aplauzt CP

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pohas ir tad kad neprot dzert,rij visu iekšā bez zacenes,jauc alu ar stipriem dzērieniem!Man no Bauskas alu nekad nav bijušas pohas bet gan no Aldara vai Cēsu aliem.Ja grib ko stiprāku tad jāņem viskiju,Jameson vai Tullamore,neiesaku viņus jaukt ar kolu bet labāk ar ābolu sulu 1:1.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Piebalgas Svētku. Bet tikai pāris pudelītes.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti