Kārtot: Augošā secībā
1 2
rudens68 07.07.2021 17:53

Kanibals

Arī piekrītu ka ierobežojumi jāatceļ, jo ar vakcīnu pieejamību nav vairs problēmu,

.

Tāpat domāju .

rudens68 04.06.2021 14:32

Astrovecai ir pieslēgums Polijai ?

rudens68 04.06.2021 14:30

Bradypus

Jau aizmirsu . Somijā jau ir atomelektrostacija kuru uzbūvēja Krievija un vai viņi ir arī akcionāri ? Un cik tālu ir Somijas topošā atomelektrostacija (ar RUS līdzdalibu ) , cik sapratu zaļie neko nevar sabremzēt .

rudens68 03.06.2021 8:56
rudens68 03.06.2021 8:38

viencexperc

Visa krievu propoganda bija veltīta uz to, ka donbasā karo amerikāni, un r-eiropieši.

.

Un vietēie nacisti kuri apmāca vispasaules nacistus ,treroristus ...

Domā mūsu rečekisti vienkārši tāpat atmaskoja ukraiņu "nacistisko" bataljonu Azov . Brīnums , ka ne Pravij sektor ( varbūt tas jau sen "atmaskots")

Redzēs kā ES izspēlēs arestētā opozicionāra dalību Azovā

te Baidens NOW - Biden: “Terrorism from white supremacy is the most lethal threat to the homeland today.”

rudens68 03.06.2021 8:12

daarklight

Nē nu protams, ka neviens jau tieši nedraudēja, bet ja pilots redz, ka tuvojas iznīcinātājs, tad loģiski, ka viņš beigās pieņem lēmumu tomēr paklausīt "rekomendācijām", jo redz, ka sūdi ir.

.

Vienā pasākumā bija saruna ar pilotu . Kā parādās iznīcinātājs un dod starptautiski atrunātas zīmes ( no kuras puses u t t ) , tā uzreiz jāpaklausa viņa norādījumiem. Tur vairs nekāds paša lēmums .

rudens68 24.05.2021 11:35

Arī par virtuālo padomāju , jo pašam variators . Es virtuālos neizmantoju . Bet nu varbūt sajuaca tekstus

rudens68 24.05.2021 10:03

Atis_Jansons rakstīja: Tāda “labākā auto” nav!

Tas atgādinājums visiem, kas savas izvēles atvieglošanai gaida žūrijas balsojuma rezultātus. Piešķirts tiek tituls “Gada auto”. Proti – žūrijas 12 vērtētāju izpratnē spilgtākais, interesantākais gada jaunums. Nevis visai plašajai un raibajai publikai universāli labākais un piemērotākais. Tāda nav.

Piedevām – jau pirms vairāk kā 10 gadiem, kad titulu ieguva “Mecedes”, mēs vienojāmies, ka vairāk tā nedarīsim. Neļausimies gluži saprotamai (arī Doma laukumā redzamajai) sajūsmai par ļoti dārgas tehnikas dizaineru un inženieru meistardarbiem. Latvija nav Arābu Emirāti. Mēs esam visai trūcīgi, un tādēļ tituls jādod kādam pieticīgākam un plašākai publikai reāli pieejamam auto.

Tātad – “premium” kategorija, kurā šogad pieteikti visu trīs vācu grandu pārstāvji, cīnās par savu titulu. Galvenais tiem dots netiks. Elektriskie auto (sacensībā startē veseli septiņi) to nedabūs, jo ir pārāk dārgi un tādēļ Latvijas autoparka tik vēlamajā atjaunošanā pagaidām piedalās tikai simboliski. Un šajā konkursā saņems tikai savas papildnominācijas speciālu balvu.

Kurš var uzvarēt?

Kāds no ne visai lielajiem, “bāzes” cenā ap 20 000 eiro līmenī. No mazās (garums līdz četriem metriem) klases būtu ļoti piemērots... Kur tādi? Divi elektriskie (Honda-e un Mini SE). Vilinoši, Bet, kā jau teikts, dārgi.

Un šis. Toyota Yaris. Jau iepriekšējā versijā populārs (piektais pirktākais mazauto Eiropā). Tagad, šķiet, vēl glītāks. Un foršākais šķiet tas, ka pat viena modeļa ietvaros tiek piedāvāta plaša variāciju izvēle. Versija ar litrīgu benzīna motoru (cena ap 14 000) būs iegādē lētākā, izmešu līmenis (zaļi taču gribam būt) tikai nedaudz pārsniedz 100 g/km. Šis, ar kuru piektdien braucu, ir par veseliem astoņiem tūkstošiem dārgāks, bet degvielu tērē mazāk, CO2 izplūde iekļaujas visstingrākajās normās. Jo – šis ir hibrids. Trešdaļa no 120 ZS te elektriski. Un brauc šis viemkārši super!!! Jāatzīst – vecais rallists pat mazliet azartā iekrita. Akmens un Salu tilta pievedloki (mitri) ar trešo robu velkot, tad gāzīti atmetot, uz skaistas vadāmas slīdītes robežas, labējā joslā priekšā kādam traktoram iespraucos garšīgi, precīzi. Kaifs! Un labākais – degvielas patēriņa rādītājs, startā uz nullītēm nomests, finišā rāda 4,2/l uz 100km. Būtu braucis rātni, būtu vēl mazāk. Gada ekonomija (ar pliku benzīna motoru salīdzinot) – vairāki simti eiro.

Laikam jau šīs kombinētās piedziņas ir šī brīža labākais eko kompromiss. Dārgs? Nu krietni tomēr lētāks par EV. Šajā “Yaris” turklāt par tiem astoņiem tūkstošiem klāt pielikts ne tikai elektromotors. Te ir visai solida salona ādas apdare, te ir visi iespējamie elektroniskie palīgi un informatori. Gluži vai premium līmenī. Vārdu sakot – labs. Var uzvarēt. Ja vien tomēr pie plašuma radušajiem neliksies pārāk maziņš. Vai zems.

Tad šie dosies uz krosoveru pusi...

Jo – šis ir hibrids. Trešdaļa no 120 ZS te elektriski. Un brauc šis viemkārši super!!! Jāatzīst – vecais rallists pat mazliet azartā iekrita. Akmens un Salu tilta pievedloki (mitri) ar trešo robu velkot

.

Skatos amserv lapu , tur hibrīds vienīgi ar e-CVT . Varbūt teksts iespruka no ne hibrīd versijas ?

rudens68 31.03.2021 21:05

u iepriekš zināju, ka gripu arī iepriekš uzskaita aptuveni - pēc simptomiem, nevis analīzēm (gripas analīzes veica tikai hopsitalizācijas gadījumos).

.

Tā viņš ir ..diagnožu kodi

J11

Gripa, ja vīruss nav identificēts

Jāiekļauj:

gripa, ja specifisks vīruss nav konstatēts

vīrusgripa, ja specifisks vīruss nav konstatēts

J11.0

Gripa ar pneimoniju, ja vīruss nav identificēts

Gripas (bronho)pneimonija, ja vīruss nav identificēts

J11.1

Gripa ar cita veida elpošanas sistēmas bojājumu, ja vīruss nav identificēts

Gripa BCN

Akūta gripoza augšējo elpceļu infekcija, neprecizēta vai vīruss nav identificēts

Gripas laringīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

Gripas faringīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

Gripas pleiras, eksudāts neprecizēts vai vīruss nav identificēts

J11.8

Gripa ar citām izpausmēm, ja vīruss nav identificēts

Gripas encefalopātija, neprecizēta vai vīruss nav identificēts

Gripas gastroenterīts neprecizēts, vai vīruss nav identificēts

Gripas (akūts) miokardīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

rudens68 02.12.2020 10:26

taaneko

Ir pētijumi, un statistikas dati ka smēķētāji neslimo

.

Pavasarī vīrus bija patversmēs , neatceros lielu mirstību . Kāda tur publika paši zinat .

rudens68 29.10.2020 10:51

WALA

bet ko lai tev saka Emma Maersk viens no lielākajiem (bet ne pats lielākais) konteineru kuģis patērē 6500 (ekonomiskākais rež.) līdz 14000 (pilna jauda) litru stundā. Taču gada griezumā skatoties, gan jau ka ierēķinot visas dīkstāves utml. šis verķis tuvojas tam miljonam, jo auto jau arī nebrauc visu laiku, kamēr šis pat izkraujoties - kurina ( protams izteikti mazāk, bet tomēr) ...

.

Lielais BULKER . Viens zigaspēks stumj 6 tonnas . Ir vēl kāds ekoloģiskāks transports ?

rudens68 10.07.2020 11:58

kasinsh79

Bet kā ar darba mašīnas lādēšanu privātmājā . Kā darbs kompensēs ?

rudens68 10.07.2020 9:55

kasinsh79

Vai spējat iedomāties tirgotāja ne-interesi aizūtīt piedāvājumu konkrētam EU uzņēmumam kopš mana zvana 19.06. (patlaban jau 18 darba dienas)?

.

Sanāk tomēr esi nomainījis darbu un dienesta auto iespējama Tesla 3 .

Vai ļaus darba auto lādēt no mājas rozetes ? Varbūt tieši otrādi darba devējam labi ,ja darbinieks izmanto bezakcīzes "degvielu" . Protams darba devējs kompensē .

rudens68 03.07.2020 18:21

iciks rakstīja: Ak, tas nu gan jokaini. Īpašs auto brauks mainīt? Tātad šis auto izdalīs milzīgu CO2 izmešu apjomu u.t.t. u.tjpr. Nekādas zaļās domāšanas, nekādas...

Es jau nefanoju par tā saucamo zaļo enerģiju .

ZOE baterijai ir 12 moduļi , un cik noprotams tie ir viegli izņemami .

rudens68 03.07.2020 18:15

iciks rakstīja: Ak, tas nu gan jokaini. Īpašs auto brauks mainīt? Tātad šis auto izdalīs milzīgu CO2 izmešu apjomu u.t.t. u.tjpr. Nekādas zaļās domāšanas, nekādas...

Te par motorolliem ...

Citāts

Vai es varu pats uzlādēt e-motorolleru?

Nē Jūs nevarat. SKOK servisa komanda rūpējas par mūsu e-motorolleriem. Kad akumulatora baterijas uzlādes līmenis nokrītīs zēm 20%, SKOK e-motorolleris tiks izņemts no sistēmas, kad būsiet to atgriezis. Pēc tam mūsu servisa komanda nomainīs baterijas, un e-motorolleris atkal darbosies. Tāpēc, lūdzu, pārliecinieties, vai e-motorollerim ir pietiekams uzlādes līmenis priekš Jūsu braucienam, ieskaitot atgriešanās laiku vienā no mūsu stāvvietām.

rudens68 03.07.2020 9:35

Uggga rakstīja: Interesanti, kā fiziski tiks nodrošināta uzlāde? Nav jau samokati, ko sasviež mašīnā un aizved uzlādēt www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/latvijas-uznemums-izveidojis-lielako-koplietosanas-elektroauto-parku-baltija.d?id=52266975

Tik minējums ,bet sapratu maināmas baterijas , kā līmenis zem cik tur ,tā servisa auto klāt .

rudens68 28.06.2020 11:13

WALA

Nav krieviem nekāds naids pret ASV, ja nu vienigi sētas sīņu līmenī,

.

Mans subjektīvais viedoklis . Viņiem pret ASV ir naids /skaudība un vēl velns viņu zin kāds psihiatijas novirziens .Un daudz lielāks kā pret labusiem , dagiem . Kā izrunā vārdu PINDOSI , ar vienu vārdu viss pateikts

rudens68 19.06.2020 8:07

kasinsh79 rakstīja: Kāds pasaules viedais reiz teicis - sapņiem būt tādiem, no kuriem nobīsies. Ja nav bail, tie nav sapņi, bet gan realitāte. Tad nu sapņoju par Tesla jau tuvākajos gados.

Tev ģimenē divi auto un abi darba . Un vēl personīgo auto ?

rudens68 18.06.2020 9:42

AD666

Ja tiek runāts par degvielas patēriņu tad iauto vairums par bākas metodi nerunā . Man paziņam bija darba prius . Pēc viņa vārdiem viņš dīlerim solījis kasti apreibinošu dzērienu ja viņi iekļusies normās . Vienai attālai paziņai darba hibrīds ar benzīna limitu, pēc oficiāliem datiem . Viņa dabūja piemaksāt , jo nekad neiekļāvās .

Pašam divas tojotas abām uz ODO un pēc bākas stipri atšķiras .

rudens68 23.05.2020 9:55

Vācija ar Fortum palīdzību būvēs jauno akmeņogļu TEC . Ko ta vēja propelerus negrib ??

Un ogeles no kuzbasa ..

rudens68 23.05.2020 7:57

Man vienam paziņam arī Leaf un elektro izmaksas tieš tādas pat . Privātmāja pierīgā ,darbs Rīgā

rudens68 22.05.2020 10:03

boliks

PS.Hibrīdauto lietoju jau 12 gadus, tiesa gan PRIUS. Tagad tas palicis kā otrais auto, jo paliku elektrificēts.

.

Elektro jauns /lietots ,kāds modelis .

Pamatā lādē privātmājā ? ( ja tāda ir )

Cik Tev izmaksā 1 km tīri elektrība .

rudens68 17.05.2020 18:51

eidis

Akcijas, III stāvs mājai, jauns hobijs, ceļojumi, piemineklis sev Rīgas centrā......

.

Cik sapratu ar akcijām amatiera līmenī . Biji gatavs šim pavasarim ? Paspēji noreaģēt ?

rudens68 17.05.2020 18:33

Vēl ekoskolas JAUNĀ KLIMATA BALSS....https://www.delfi.lv/news/national/klimata-balss/jauna-klimata-balss-ka-reindzeri-un-ekoskolas-palidz-rupeties-par-vidi.d?id=52121211

rudens68 16.05.2020 8:26

kasinsh79

Kad Tev laiks mainīt darba auto ?

Paziņam šogad , viņš jau sāka komplektēt , bet tagad uz pauzes .

1 2