Kārtot: Augošā secībā
1 2
rudens68 14.10.2021 7:54

Es vakcinēts

Pirms vakcinācijas ērā 12 radi saslima . Tai skaitā viens 87 g.v. otrs 91 g.v Visi bez slimnīcas . Visi vēlāk vakcinējās .

No radiem nevakcinējās tikkai trīs .Šajā vilnī saslima jau 5 vakcinētie , ieskaitot 80+ . Un divi nevakcinētie . Un atkal bez slimnīcas . Abas grupas slimoja dažādi , daži viegli , daži smagi . Visi seniori viegli .

Otreiz neviens nav saslimis

rudens68 12.10.2021 19:51

darklight rakstīja: Sen jau ir noskaidrots, ka antivielu daudzums ir atkarīgs no katra cilvēka organisma īpatnībām un principā neko nenozīmē. Tā ka garām.

www.tvnet.lv/7356234/ka-mediki-nosaka-ka-covid-19-sertifikats-ir-viltots

Kad grib izrrāzst tad gan nozīmē

rudens68 10.10.2021 11:23

Vakardien Akropolē liela rinda uz vakcināciju . Cik sapratu Alfā tas pats . Un tajā pat laikā saka , tauta nevakcinējas .

rudens68 10.10.2021 11:20

arba

Tagad ir pilnīgi cita situācija -neviens nepiesakās, neviens negrib pārstrādāt un neviens netaisās mainīt darba vietu

..

Man pazīstama covid nodaļas darbiniece gan grib lai nekad nebeigtos . Alga dubultā . Nemāku teikt , ko saka neatliekamās un reanimācijas darbinieki . Arī dažu poliklīniku un lielo vakcinācijas centru darbinieki ir pat ļoti apmierināti ar darba samaksu . Ir arī ģimenes ārsta medmāsa kura nekādi negrib piedalīties vakcinācijas procesā , jo ģimenes ārsts neko nemaksā ,

rudens68 02.09.2021 11:59

Jūlija dati . ķīnas virusam dati struji mainās , no veiksmes stāsta otrā grāvī

rudens68 25.08.2021 7:40

jjjj rakstīja: Kapēc saki, ka "akumulatorus neliek, ja vien nedzīvo mežā"? Es nedzīvoju mežā, bet uztaisīju autonomu 8,5 kw saules sistēmu ar 45kwh akumulātoriem. Varu pilnībā iztikt bez A/S ST 2,5 diennaktis. Bet kapēc dot tīklā un pēc tam savu saražot pirkt atpakaļ? Bet ne reizi nav dzirdēts par saules aptumsumu 2,5 diennaktis garumā. Pat caur mākoņiem viss strādā (ar apm.10% no maks. jaudas).

Arī rudenī , ziemā pietiekami ?

rudens68 05.08.2021 17:49

kasinsh79

Šobrīd tas izteiciens jau ir izsmiekls. Patiešām.

.

Arī iegansts citam zinātniekam (neērtam/neizdevīgam /nepareizajam ) aizbāzt muti un paziņot par ... nu visu ko ieskaitot antivakseri, rasistu , kartupeli , trampistu

rudens68 05.08.2021 17:41

Esmu vakcinēts . Arī gribētu ticēt , ka vakcīna pasargā no nāves un smagām sekām . Bet nākas lasīt arī nepatīkamas ziņas arī priekš vakcinētajiem

rudens68 05.08.2021 9:37

WALA

Olimpiādei sekoju maz , nemaz nezināju par karantīnas prasību . Cik nopratu tur atrasties varēja tikkai vakcinētie ..

Pašlaik mēs visi oficiāli zinam , vakcinācija nepasargā no transmisijas . Bet sanāk spēļu rīkotāji jau sen to zināja .

Šobrīd vakcinētie sargā paši sevi no nāves un smagas saslimšanas , nu vismaz tā visi runā ,bet mani sāk mākt šaubas par šo ..

Parādās šādi teksti ....vakcinētie tiešām slimo vieglāk, bet long-covid riski ļoti bieži asociēti tieši ar viegliem simptomiem.

Un vispār nu jau Deltu nomaina Lambada no D amerikas

rudens68 05.08.2021 0:23

filip rakstīja: 98% cilvēku, kuri jūnijā inficējās vai nonāca slimnīcā ar Covid-19, nav bijuši vakcinēti, liecina

@SPKCentrs apkopotie dati. No 117 jūnijā mirušajiem Covid-19 pacientiem tikai viens bija vakcinēts un ar vairākām hroniskām blakusslimībām.

t.co/ji5lvCJntp?amp=1

Pie nevakcinētajiem iemesti daļēji vakcinētie , tas ļauj uzlabot VĒLAMO statistiku . Ir pilns ar tabulām , kur sākot no 10 dienas jau ir aizsardzība , protams ne pilna , bet tāpat vairāk kā nekas . Mammai pilna astras vakcinācija aizņēma 2 mēnešus . Tikmēr Uga un Rozentāle un "zinātnē balstīts " runā par 21 dienu no kuras jau esot aizsardzība

rudens68 07.07.2021 17:53

Kanibals

Arī piekrītu ka ierobežojumi jāatceļ, jo ar vakcīnu pieejamību nav vairs problēmu,

.

Tāpat domāju .

rudens68 04.06.2021 14:32

Astrovecai ir pieslēgums Polijai ?

rudens68 04.06.2021 14:30

Bradypus

Jau aizmirsu . Somijā jau ir atomelektrostacija kuru uzbūvēja Krievija un vai viņi ir arī akcionāri ? Un cik tālu ir Somijas topošā atomelektrostacija (ar RUS līdzdalibu ) , cik sapratu zaļie neko nevar sabremzēt .

rudens68 03.06.2021 8:56
rudens68 03.06.2021 8:38

viencexperc

Visa krievu propoganda bija veltīta uz to, ka donbasā karo amerikāni, un r-eiropieši.

.

Un vietēie nacisti kuri apmāca vispasaules nacistus ,treroristus ...

Domā mūsu rečekisti vienkārši tāpat atmaskoja ukraiņu "nacistisko" bataljonu Azov . Brīnums , ka ne Pravij sektor ( varbūt tas jau sen "atmaskots")

Redzēs kā ES izspēlēs arestētā opozicionāra dalību Azovā

te Baidens NOW - Biden: “Terrorism from white supremacy is the most lethal threat to the homeland today.”

rudens68 03.06.2021 8:12

daarklight

Nē nu protams, ka neviens jau tieši nedraudēja, bet ja pilots redz, ka tuvojas iznīcinātājs, tad loģiski, ka viņš beigās pieņem lēmumu tomēr paklausīt "rekomendācijām", jo redz, ka sūdi ir.

.

Vienā pasākumā bija saruna ar pilotu . Kā parādās iznīcinātājs un dod starptautiski atrunātas zīmes ( no kuras puses u t t ) , tā uzreiz jāpaklausa viņa norādījumiem. Tur vairs nekāds paša lēmums .

rudens68 24.05.2021 11:35

Arī par virtuālo padomāju , jo pašam variators . Es virtuālos neizmantoju . Bet nu varbūt sajuaca tekstus

rudens68 24.05.2021 10:03

Atis_Jansons rakstīja: Tāda “labākā auto” nav!

Tas atgādinājums visiem, kas savas izvēles atvieglošanai gaida žūrijas balsojuma rezultātus. Piešķirts tiek tituls “Gada auto”. Proti – žūrijas 12 vērtētāju izpratnē spilgtākais, interesantākais gada jaunums. Nevis visai plašajai un raibajai publikai universāli labākais un piemērotākais. Tāda nav.

Piedevām – jau pirms vairāk kā 10 gadiem, kad titulu ieguva “Mecedes”, mēs vienojāmies, ka vairāk tā nedarīsim. Neļausimies gluži saprotamai (arī Doma laukumā redzamajai) sajūsmai par ļoti dārgas tehnikas dizaineru un inženieru meistardarbiem. Latvija nav Arābu Emirāti. Mēs esam visai trūcīgi, un tādēļ tituls jādod kādam pieticīgākam un plašākai publikai reāli pieejamam auto.

Tātad – “premium” kategorija, kurā šogad pieteikti visu trīs vācu grandu pārstāvji, cīnās par savu titulu. Galvenais tiem dots netiks. Elektriskie auto (sacensībā startē veseli septiņi) to nedabūs, jo ir pārāk dārgi un tādēļ Latvijas autoparka tik vēlamajā atjaunošanā pagaidām piedalās tikai simboliski. Un šajā konkursā saņems tikai savas papildnominācijas speciālu balvu.

Kurš var uzvarēt?

Kāds no ne visai lielajiem, “bāzes” cenā ap 20 000 eiro līmenī. No mazās (garums līdz četriem metriem) klases būtu ļoti piemērots... Kur tādi? Divi elektriskie (Honda-e un Mini SE). Vilinoši, Bet, kā jau teikts, dārgi.

Un šis. Toyota Yaris. Jau iepriekšējā versijā populārs (piektais pirktākais mazauto Eiropā). Tagad, šķiet, vēl glītāks. Un foršākais šķiet tas, ka pat viena modeļa ietvaros tiek piedāvāta plaša variāciju izvēle. Versija ar litrīgu benzīna motoru (cena ap 14 000) būs iegādē lētākā, izmešu līmenis (zaļi taču gribam būt) tikai nedaudz pārsniedz 100 g/km. Šis, ar kuru piektdien braucu, ir par veseliem astoņiem tūkstošiem dārgāks, bet degvielu tērē mazāk, CO2 izplūde iekļaujas visstingrākajās normās. Jo – šis ir hibrids. Trešdaļa no 120 ZS te elektriski. Un brauc šis viemkārši super!!! Jāatzīst – vecais rallists pat mazliet azartā iekrita. Akmens un Salu tilta pievedloki (mitri) ar trešo robu velkot, tad gāzīti atmetot, uz skaistas vadāmas slīdītes robežas, labējā joslā priekšā kādam traktoram iespraucos garšīgi, precīzi. Kaifs! Un labākais – degvielas patēriņa rādītājs, startā uz nullītēm nomests, finišā rāda 4,2/l uz 100km. Būtu braucis rātni, būtu vēl mazāk. Gada ekonomija (ar pliku benzīna motoru salīdzinot) – vairāki simti eiro.

Laikam jau šīs kombinētās piedziņas ir šī brīža labākais eko kompromiss. Dārgs? Nu krietni tomēr lētāks par EV. Šajā “Yaris” turklāt par tiem astoņiem tūkstošiem klāt pielikts ne tikai elektromotors. Te ir visai solida salona ādas apdare, te ir visi iespējamie elektroniskie palīgi un informatori. Gluži vai premium līmenī. Vārdu sakot – labs. Var uzvarēt. Ja vien tomēr pie plašuma radušajiem neliksies pārāk maziņš. Vai zems.

Tad šie dosies uz krosoveru pusi...

Jo – šis ir hibrids. Trešdaļa no 120 ZS te elektriski. Un brauc šis viemkārši super!!! Jāatzīst – vecais rallists pat mazliet azartā iekrita. Akmens un Salu tilta pievedloki (mitri) ar trešo robu velkot

.

Skatos amserv lapu , tur hibrīds vienīgi ar e-CVT . Varbūt teksts iespruka no ne hibrīd versijas ?

rudens68 31.03.2021 21:05

u iepriekš zināju, ka gripu arī iepriekš uzskaita aptuveni - pēc simptomiem, nevis analīzēm (gripas analīzes veica tikai hopsitalizācijas gadījumos).

.

Tā viņš ir ..diagnožu kodi

J11

Gripa, ja vīruss nav identificēts

Jāiekļauj:

gripa, ja specifisks vīruss nav konstatēts

vīrusgripa, ja specifisks vīruss nav konstatēts

J11.0

Gripa ar pneimoniju, ja vīruss nav identificēts

Gripas (bronho)pneimonija, ja vīruss nav identificēts

J11.1

Gripa ar cita veida elpošanas sistēmas bojājumu, ja vīruss nav identificēts

Gripa BCN

Akūta gripoza augšējo elpceļu infekcija, neprecizēta vai vīruss nav identificēts

Gripas laringīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

Gripas faringīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

Gripas pleiras, eksudāts neprecizēts vai vīruss nav identificēts

J11.8

Gripa ar citām izpausmēm, ja vīruss nav identificēts

Gripas encefalopātija, neprecizēta vai vīruss nav identificēts

Gripas gastroenterīts neprecizēts, vai vīruss nav identificēts

Gripas (akūts) miokardīts, neprecizēts vai vīruss nav identificēts

rudens68 02.12.2020 10:26

taaneko

Ir pētijumi, un statistikas dati ka smēķētāji neslimo

.

Pavasarī vīrus bija patversmēs , neatceros lielu mirstību . Kāda tur publika paši zinat .

rudens68 29.10.2020 10:51

WALA

bet ko lai tev saka Emma Maersk viens no lielākajiem (bet ne pats lielākais) konteineru kuģis patērē 6500 (ekonomiskākais rež.) līdz 14000 (pilna jauda) litru stundā. Taču gada griezumā skatoties, gan jau ka ierēķinot visas dīkstāves utml. šis verķis tuvojas tam miljonam, jo auto jau arī nebrauc visu laiku, kamēr šis pat izkraujoties - kurina ( protams izteikti mazāk, bet tomēr) ...

.

Lielais BULKER . Viens zigaspēks stumj 6 tonnas . Ir vēl kāds ekoloģiskāks transports ?

rudens68 10.07.2020 11:58

kasinsh79

Bet kā ar darba mašīnas lādēšanu privātmājā . Kā darbs kompensēs ?

rudens68 10.07.2020 9:55

kasinsh79

Vai spējat iedomāties tirgotāja ne-interesi aizūtīt piedāvājumu konkrētam EU uzņēmumam kopš mana zvana 19.06. (patlaban jau 18 darba dienas)?

.

Sanāk tomēr esi nomainījis darbu un dienesta auto iespējama Tesla 3 .

Vai ļaus darba auto lādēt no mājas rozetes ? Varbūt tieši otrādi darba devējam labi ,ja darbinieks izmanto bezakcīzes "degvielu" . Protams darba devējs kompensē .

rudens68 03.07.2020 18:21

iciks rakstīja: Ak, tas nu gan jokaini. Īpašs auto brauks mainīt? Tātad šis auto izdalīs milzīgu CO2 izmešu apjomu u.t.t. u.tjpr. Nekādas zaļās domāšanas, nekādas...

Es jau nefanoju par tā saucamo zaļo enerģiju .

ZOE baterijai ir 12 moduļi , un cik noprotams tie ir viegli izņemami .

rudens68 03.07.2020 18:15

iciks rakstīja: Ak, tas nu gan jokaini. Īpašs auto brauks mainīt? Tātad šis auto izdalīs milzīgu CO2 izmešu apjomu u.t.t. u.tjpr. Nekādas zaļās domāšanas, nekādas...

Te par motorolliem ...

Citāts

Vai es varu pats uzlādēt e-motorolleru?

Nē Jūs nevarat. SKOK servisa komanda rūpējas par mūsu e-motorolleriem. Kad akumulatora baterijas uzlādes līmenis nokrītīs zēm 20%, SKOK e-motorolleris tiks izņemts no sistēmas, kad būsiet to atgriezis. Pēc tam mūsu servisa komanda nomainīs baterijas, un e-motorolleris atkal darbosies. Tāpēc, lūdzu, pārliecinieties, vai e-motorollerim ir pietiekams uzlādes līmenis priekš Jūsu braucienam, ieskaitot atgriešanās laiku vienā no mūsu stāvvietām.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti