14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Nu, ko, vēlēšanas un tam sekojošie "atlaist saeimu" bļāvieni nav aiz kalniem, sākam spamot. Kurš tiks, kurš netiks? Varbūt kāds grib atklāt, par ko balsos vai par ko noteikti nē.

 
1.. 3 4 5 6 7 8
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja:

Bradypus rakstīja: Vai PSRS bija stabila valdība? Ja mērķis ir stabilitāte, tad noteikti nevajag aprobežoties ar tikai trešdaļas vēlētāju balsu izmešanu miskastē un var panākt ļoti stabilu divu, vai vēl labāk - vienas partijas valdību.

jebkurā gadījumā 1 partija ir labāk, nekā 4.

bradipussi neko nesaprot ko nozīmē kompromiss un tirgus ( kad sāk tirgoties ar amatiem).

p.s.

Ar ko tad tavi progresīvie labāki par piemēram, stabilitātei? Par pēdējo arī nobalsoja 1/5 cilvēku. Abas ir sociāldemokrātiskas ( komunistiskas)

Socdemi mums ir vieni, kas pārstāvēti parlamentos - Saskaņa! Progresīvie un Stabilitātei ir Trockisti!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Kad tad būs valdība?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Kad saskaitīs patiesību par to, kas notiek ar saimniekiem.

MMX Reģ.: 03.03.2022
4 0 Atbildēt

Ir jēga vairs satraukties par valdības veidošanu?

Iekšlietu ministrijas struktūras vairs visā valstī nespēj nodrošināt savas funkcijas pilnā apjomā, medicīna principā ir maksas, izglītība vispār labu laiku maldās 4 priedēs, zinātne balstās nevis uz izpēti un risinājumu pārdošanu, bet gan ES naudas apguvi, valsts un pašvaldību iepirkumi arī strādā tikai uz ES naudām, armija praktiski palikusi bez karotājiem, vieni virsnieki sēž, valsts uzņēmumi no pamatpakalpojumu sniedzējiem kļuvuši par kaut kādām korporācijām kam pofig par klientiem un darbiniekiem.

Vidēji jebkurai problēmai jau ir vismaz 20 gadi, es neredzu kā kāds no iebalsotajiem spēkiem būtu spējīgs kaut ko fundamentāli mainīt, šeit ir tikai jautājums par esošās sistēmas dzīves paildzināšanu. Tāda paliatīvā aprūpe valsts pārvaldei, lai mirst ar mazliet mazākām sāpēm un netik ātri.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Njā. Kautkā tā izskatās

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tu pārspīlē.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Īsti nē, nepārspīlēju. Vidēji statistiski situācija ir tieši tāda. Bet ir arī pozitīvā ziņa - pat ja valsts pārvaldes sistēmai ir "system failure", tauta kā par spīti turpina izdzīvot un dzīvot. Mēs vēl neesam krievi, kas labprātīgi grimst savos sūdos. Tas norāda, ka valstij kā tādai vēl ir nākotne, bet tā nākotne noteikti būtu vieglāk sasniedzama un gaišāka, ja pārvaldes sistēma beidzot izvilktu rokas no pēcpuses.

Tā pati iekšlietu ministrija - nu tur tak ir pipec, tur nevajag jaunu ministru, tur vajag kā 90tajos sākt no nulles - pārdalīt algu fondu, pārskatīt darba laikus un amatu nepieciešamību, pārskatīt telpu fondu, utt. Pliks ministrs labākajā gadījumā iznāks priekšā un pateiks - džeki nav labi, paši saorganizējaties, jo zin ka ja viņš iejauksies par dziļi, tad ātri vien vairs nebūs ministrs (ir cilvēks, lietu piemeklēsim).

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

TV1 tagad. Vakardienas Šodienas jautājums. Atkārtojums.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Viens FSB aģents būs atsaukts atpakaļ? Nesanāca tikt Saeimā.

www.santa.lv/raksts/privatadzive/andris-lielais-atgriezies-maskava-nolemu-panemt-pauzi-54683/

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kas tā par herņu virsrakstā? Rakstā taču teikts, ka viņš ir Latvijā!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Dzeltenā prese, buržuji izklaidējas.

Arī redzēju, ka feisītī ielicis bildi no Majoru dz stacijas. Ķip viss OK, baigi aizņemts esmu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vilciens Rīga-Maskava vēl kursē?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu, vajadzētu būt.

Es tik pie Spices stāvlaukumā esmu ievērojis mikriņus Rīga - Viļņa - Minska.

Diez, tie kkādi nelegāļi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Valentīns sapinies ar kkādiem Igaunijas krieveļiem no KOOS

telesco.pe/TVFonline/4461

Tiem tur tagad vēlēšanās, tas KOOS kko uzvarējis ka tik traki bļauj? Experti zin?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tas "kopā" tagad kļūs par visu pasaules vateņu trendu...

Bet, cik dzirdēts, īpaši labi šamiem vismaz EE neveicas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka labais Kariņš nemaz negrib vadīt valdību, bet grib uz Eiropu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Grib iet Dombrovska pēdās. Bet man jau pašā sākumā bija sajūta, ka šī valdība līdz 15. vēlēšanām nedavilks... Jautājums tikai, kas nāks Kariņa vietā?

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Un kāpēc lai negribētu? Ja veselības ministre uz jautājumu kur paliek piķis nozarē atbild ar "hvz", tad es ar teiktu "nah, nah, cīnaties paši". Var protams teikt, ka ministru prezidents atbild par saviem ministriem, bet neaizmirsīsim, ka ministrus izvirza partijas, bet ja tajās palikuši vieni "spīdekļi", tad rezultāts vienalga būs pakaļā. Nav svarīgi kas ir ministru prezidents, ja partijas tev iedod lohu komandu. Kāpēc parrtijās tik mazs kadru klāsts? Jo vēlētājiem pofig, viņi uzskata, ka reizi 4 gados nobalsojot viņam tagad viss būs. Krievi vispār 30 gadus balso par krievu partijām, kas atrodas mūžīgajā opozīcijā un paši brīnās huļi nekas nemainās

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Ja inovatīvais medikaments, kuru Igaunija un Lietuva apmaksā saviem onkoloģiskajiem pacientiem maksā tik miljonus, tad tur nekā nevar optimizēt.

www.youtube.com/watch?v=Xb-Esjaej8Y

lr1.lsm.lv/lv/lr1/raidijumi/krustpunkta/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, kā jau teicu topika tēmā... www.facebook.com/EdmundsZivtins/videos/761858469290433  Atzīstaties, kurš parakstīsies?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Izskatās, ka labais Kariņš nemaz negrib vadīt valdību, bet grib uz Eiropu.

Vēl tā kā neesi aptvēris, ka amats eiropā ir "izdienas pensija", kad par EPSRS pasūtītajiem noziegumiem pret savu valsti ir jāmūk?

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti