Kārtot: Augošā secībā
zirgs 01.03.2008 9:37

kolumbs - es pajautāšu kādā valodā, ko leiši saprot

zirgs 18.09.2007 22:07

Salasījos visādus riepu testus, ekspertu viedokļus, lasītāju viedokļus un šķiet palikšu pie brenda riepām. Negribās tomēr riskēt un mēģināt ne tik slavenu ražotāju produktus, jo tie pārdesmit lati par riepu neveiksmes gadījumā izmaksās daudz dārgāk. Ir labas cenas piedāvājums uz bezšipu Continentālu un to tad arī ņemšu.

Turklāt arī paša pieredze liecina, ka zīmols riepu jomā ir vērā ņemams pamatlielums, nevis tikai pārmaksa par vārdu. Ļoti labas atmiņas par Michelin un Dunlop ziemas riepām, vīlies esmu par Barum (sākumā it kā OK, bet nu nodila nejēgā ātri un attiecīgi braukšanas īpašības kritās ar katru dienu), traģiskas atmiņas par Matadoru (skaļas, klab, nevar nobalansēt). Pārsteidzoši, bet visnotaļ pozitīvi atceros noname atjaunotās ziemenes, tomēr domāju, ka tas vairāk līdzinās loterijai, kur pilnā loze negadās katru dienu...

zirgs 17.09.2007 21:02

endr4 - es gribu pirkt jaunas riepas, par to vispār nevar būt ne runas. Vienīgi interesē vai zināmie zīmoli ir tik ļoti pārāki par ne tik populāriem, piem., Yokohama?

zirgs 03.07.2007 20:32

Nafigator - īsti nesaprotu, kur tu manā tekstā saskatīji aklu pielūgsmi škodai, bet ja tev tik aktuāla ir pašapmierināšanās - neliecies traucēts.

Kindzulis - labi teikts

zirgs 03.07.2007 20:22

Nezinu kāda cienījamiem komentētājiem ir pieredze ar Octavia 4x4 pirmo paaudzi, bet es varu rekomendēt šo auto kā ļoti labu un uzticamu. Nobraucu ar 2003.gada Octavia 4x4 vairāk nekā pusotru gadu un varu droši apgalvot, ka tehniski autiņš ir ļoti ok - vienīgie remonti bija eļļas maiņa, filtru maiņa, bremžu kluču maiņa! 4x4 sniegos un dubļos sevi parādīja ļoti labi! arī grants segumam nav nevainas - auto ir stabils un ātrs (man bija 1.8 turbo benzīns). Kā minusu pieminētu vienīgi zemo klīrensu, bet citādi auto uz goda!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti