Žiguļa otrā elpa "VAZ-21011" jeb "LADA 1300", 1979. gada modernizācijas projekts

Šodien no Čehijas atbrauca ilgi gaidītā mašīnīte. Šajā tēmā Es parādīšu kā Mēs dodam tai otro elpu visos sīkumos ,tiks veikta pilna tehnoskā apkope ar uzlabojumiem un šis auto būss kā Show Car ,budžets neierobežots.

< 1 2 3

Klau bet pilot sūdu , sevi cienoš….

Piedod par skarbumu. 15 cipars tak saproti ko nozīmē.

Beidz.

Miskvicam derēs. Bet ne itāļu atdarinājumam.

Tur tā lieta,Es jau tik ieraudziju tagat kāda elļa iekšā😊

Pabrauc, teiksim 5000km. Paskaties vai ēd eļļu, tad jāmaina vārstu blīvslēgi( perfekti der no vag grupas)

Būs ok.

P.S. tēvs 2101 eļļu mainīja ik pa 5000, padumjo laiku. Nobrauca laikam 300.000( ap). Kuzovs nosprāga. Motors transmisija perfekti. Bija paštaisītā elektroniskā aizdedze, bet caur kontaktiem.

< 1 2 3

Lasītākie raksti

Jaunie raksti