andzha rakstīja: Iesaki turpināt kā ir?? Tad kāpēc gan mēs šeit rakstām n-tās lapas ar savām žēlabām par RIGIBOR`iem, devalvāciju un kredītmaksājumu pieaugumiem??
Par sevis piemērotību tajā amatā neesmu īsti pārliecināts, manuprāt, vajadzētu cilvēku, kurā tauta ieklausītos, līderi, kas ar savu un līdzstrādnieku rīcību (vismaz) mēģinātu kko darīt lietas labā, kā arī iedvesmot "pūli" piedomāt par katra rīcības ietekmi uz kopējo ekonomisko situāciju
Musolīni un Hitlers tā arī sāka...
Nu tjipa tiek uzskatīts, ka riepas derīguma termiņš ir 5 gadi no izgatavošanas datumu. Ir dzirdēts, ka Vācijas CP par šito nopietni ņem priekšā un liek sodus, ja tiek jūzētas riepas older par 5 gadiem. Tā kā iemesls kaut kāds tam ir, ka riepa ar laiku zaudē savu gumijas kondīciju un nav vairs droša braukšanai.
divi vienā ir tikai Dosja Maximā...
Jā, Noranzas ražo Nokian rūpnīcā Somijā.
Po...par skaņu, safety first 
Pirksti līki. Pats sevi iecitēju...
[c]TDI rakstīja:
un ja buus sliktas atsauksmes , tad ko- atsauksi pasuutiijumu ??
Kāda lieka atsauksme jau par ļaunu nenāks.
Riepas pasūtītas ir, bet neprasīja neko neiemaksāt, tā kā varu arī nepirkt, tjipa pateikt, ka auto dead un sadauzīts stāv Tolmetā
Kādas atsauksmes par Bridgestone Noranza 1 šipenēm ?
Uz ziemu tādas tikko pasūtīju, jo cik lasīju testos - normāli sabalansēta riepa dažādiem apstākļiem (ledus, sniegs, asfalts) ar labiem rādītajiem attiecībā uz slapju sniega šluru, kas braukājot pa Rīgu ziemā ir svarīgi. Klusa arī.
It kā jau pārsvarā braukāšu pa Rīgu, tomēr šipenes pasūtīju, jo tās reizes, kad vajadzēs maukt uz kalniem vai kad Rīgā ir ledi krustojumos, gribu justies drošāk, jo jāvadā ģimene 