wilwood rakstīja: Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!
kāpēc?
_____________
Tāpēc,ka es kādreiz strādāju citā firmā un viņi mums čakarēja visu biznesu!
wilwood rakstīja: Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!
kāpēc?
_____________
Tāpēc,ka es kādreiz strādāju citā firmā un viņi mums čakarēja visu biznesu!
Jābrauc uz Biķernieku ielu 59, tur viss pieejams. Krāsu iepūtīs baloniņā kādu vajag. Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!
Tēma: Familie wagen
ņem Mazda 6. vai arii Mazda 626 ar izlaiduma gadu 2000-2002.
Vietas kaajaam ir ljoti daudz, ar manu augumu (192) aizmuguree seezhot neizjuutu ne mazaako diskomfortu.
Izskataas ariii diezgan eleganti uz ielas, ja protams ir 16-17' lietie diski