Kārtot: Augošā secībā
1 2
GB12 21.01.2022 0:06

iauto.lv/zinas/latvija/40069-pirmo-reizi-latvija-jauno-automobilu-tirgu-ienak-kinas-autorazotajs-aiways-u5-elektroauto-video?cview=all#comments

Varbūt labāk Sīru apžēlot un pasaukt atpakaļ? Citādi nabags galīgi prātā sajucis, ar sevi sācis sarunāties... Žēl cilvēciņa paliek.

GB12 21.01.2022 0:03

Visi mūsdienu Disidenti vienuviet...

GB12 20.01.2022 23:56

Būsim godīgi, politiķi tie paši "mēs" jau vien esam. Nav tak no citas planētas atlidojuši.

GB12 20.01.2022 23:52

Es gan par tādām reizēm dzirdu visai bieži. Manā paziņu lokā pat viena grūtniece to šobrīd cenšas dabūt gatavu.

Bet par to atmiņu - vai nevarētu būt tā, ka tas ir kaut kas līdzīgs placebo? Noskaņo sevi negatīvi, jo negribi vakcinēties un tad nu piemeklē pēc tam visas iespējamās vainas, ko pēc tam uz poti novelt? Nesaku, ka tā ir un nesaku arī, ka pēc vakcīnām nevar rasties kādas problēmas, vnk, aizdomājos. Jo ne man, ne jebkuram manam draugam, paziņam, radam ne pēc pirmās, ne otrās, ne trešās nekas vairāk par pāris dienu temperatūru, kaulu laušanu u.c. jau zināmām un paredzamām lietām bijis nav...

GB12 20.01.2022 23:46

Citplanētiešiem, starp citu, ticēja pat Stīvens Howkinss.

GB12 20.01.2022 13:11

Nu, mums arī tautā ir idiņi, kas apzināti cenšas tos rādītājus pasliktināt.

GB12 20.01.2022 13:10

Tu jau pateici, ka tev gudrības pakāpe nav svarīga. Bet, nu, labi, atvaino.

GB12 19.01.2022 23:50

Nu nez, neesi redzējis, kā te ne viens vien ir bļaustījies (man pat šķiet, ka arī tu, bet varbūt kļūdos, ja tā, tad atvainojos), ka no tiesībām jēgas nav, jo autoskolas tāpat nerubī apmācīt un dažs labs bez tiesībām braucot labāk...

Kāpēc saucu par stulbeņiem? Pēc tā, kas ar to čehieti notika, tev vēl par to ir jautājumi? Nerunāsim par to, kādas sekas kovids var atstāt pēc pārslimošanas. Reku, piezemētāks piemērs - šodien pusdienoju ar vienu družku (tavā apmēram vecumā, BTW), kura pirms gada pārslimoja. Viņa garšu un smaržu nejūt joprojām, pa lielam pajāt, ko ēd, un nejūt arī, kad viņas sīcis piedirš pamperu.

GB12 19.01.2022 23:34

Jā, ja nebūtu autovadītāju šķirošanas pēc tiesību esamības vai neesamības, tad cilvēku, kas pērk tiesības vai brauc bez tām, nebūtu.

P.S. Neatbalstu tevis pieminēto "šķirošanu", ja nu kādam atkal gribēsies pamelot par manu nostāju kādā jautājumā.

GB12 19.01.2022 23:28

Viens ir, par otru nezinu... Kad slimoja, bija antivakseris, varbūt tagad darbs piespieda (strādā palielā ražotnē), nezinu...

GB12 19.01.2022 23:26

Tev patīk dumjas sievietes? Man gan gudrības pakāpe ir svarīga. Bet, nu, katram savs...

GB12 19.01.2022 23:21

Un tu domā, ja to auto dzītu/vestu uz Zviedriju, tas iznāktu lētāk?

GB12 19.01.2022 19:12

Šeit viens aktīvais lietotājs pirms neilga laika (turklāt tāds, kurš tagad ķipa raud par uzņēmējiem šajā krīzē) saka, ka iepriekšējā bija zašebis - mazāk sastrēgumu, varēja dzīvokļus pa lēto un tā...

GB12 19.01.2022 19:07

Jā, interesanti kā "cēlonis ar īsajiem matiem un apaļajām brillēm" piespieda vai pierunāja to čehieti līst pie kovidniekiem, lai apzināti inficētos? Un nez kāpēc lielākajai sabiedrības daļai, pat antivakseriem, ne prātā nenāk šādu sūdu darīt?

Bet vainīgi jau, protams, vienmēr ir visi citi. Arī tās čehietes gadījumā ģimene vaino citus, nevis pašas stulbumu.

GB12 19.01.2022 18:14

Kaut kad nesen bija sižets par vienu pazīstamu uzņēmumu (tikai neatceros, kurš tas bija), kurš attīstībai bija sarunājis vairāku desmitu tūkstošu aizvedumu iekš VIA SMS... sižets bijs par ko citu, tāpēc neatceros, kas par kantori un kāda summa, bet acis tajā brīdī iepletu...

GB12 19.01.2022 17:50

Vecīt, ar to nav jālielās... Ja cilvēks apzināti meklē slimot ar slimību, kura var radīt visai neforšas sekas tikai tāpēc, lai dabūtu QR kodu, atvaino, bet gudra tev tā sieva nav. Turklāt sertifikāts būs uz pusgadu. Un ko pēc tam? Atkal meklēs iespēju saslimt?

Ka nesanāk Darvina balva kā tai čehu folkloristei...

GB12 19.01.2022 13:25

Kā, nav iespējams? Katras markas dīlerserviss... (nu, labi, izņemot jau minēto Teslu). Elektroauto apkopes ir lētakas, attiecīgi, ja vari atļauties elektroauto, lielas problēmas nesagādās arī apkope. Un tas tāpat, ar visiem dīlera izcenojumiem, īpaši, ja runājam par pēcgarantijas perioda mašīnām, kur arī pie dīleriem stundas likmes ir zemākas, būs lētāk kā "Zviedrijā".

Bet ritošā daļa jau ne ar ko īpaši neatšķiras no parastajiem auto.

GB12 19.01.2022 13:22

Tev paveicās, ka lielāko teslu apoloģētu no šejienes ar sūdainu mietu padzina. Citādi uzzinātu par sevi daudz ko

GB12 19.01.2022 13:19

Volx rakstīja: Tas izklausās gana neloģiski. Ja tava imūnsistēma ir jau sastapusies ar svešinieku, tad otreiz viņa to atpazīs nesaminstinoties un saražots tās nepieciešamās antivielas.

Es to varu tikai izskaidrot, ka otreiz viņi saslima tad, kad vakcinējās. It sevišķi starposmā starp pirmo un otro poti, jo vakcīna pilnā apmērā vēl nestrādā un imūnsistēma ir novājināta. Atiecīgi pat jebkurš cits vīruss, bacilis izpaudīsies smagāk šajā starposmā.

Atgriežoties pie šīs tēmas, šodien uzzināju, ka divi frendi ir saslimuši otro reizi (abi pirmo izslimoja pavasarī). Abiem otrā reize ir smagāka. Ne stipri, bet tomēr...

GB12 19.01.2022 13:01

Nē, nu, mazliet jau velk uz to, ka neizplata. Bet tur nav ņemta vērā viena lieta, līdz kurai antivakseri laikam nespēj aizdomāties - tas, ko viņi tur saka, pa lielam ir atbilstoši tai situācijai un vīrusa paveidiem, kas dominēja tajā laikā. Janvārī (pirms gada), kad tas posts tapa, man šķiet, ka nebija pat vēl britu varianta. Turklāt janvārī vakcinēja vēl tikai mediķus un laikam penšus. Un toreiz rezultāti tiešām rādīja, ka vakcinētie neslimo un nepārnes - mediķu slimošanas krīze faktiski beidzās.

Otrs moments - visi tie lielie bļāvēji prasa uzņemties kaut kādu tur "atbildību" par pirms gada teikto, bet cik paši antivax, "kovida naU" u.c. naratīvu sludinātāji ir uzņēmušies atbildību par muļķībām, kuras šo divu gadu laikā ir izplatījuši?

GB12 18.01.2022 21:13

Atmaskotājs, jopcik Neko tu neesi atmaskojis, visa tava "atmaskošana" ir balstīta uz primitīviem meliem un izdomājumiem, ko pie manis teiktā esi piezīmējis klāt. Pat tagad tu nespēj atbildēt uz vienu elementāru jautājumu, tā vietā turpini laist pa apli veco dziesmu par diskriminācijām, totalitārisma atbalstīšanu un ko tik vēl ne.

Un ne jau es uzsprāgu. Tu pirmais sāki lamāties, apklusināt, turklāt pats atzini, ka es tavu, nabadziņa, agresiju esot "izprovocējis".

GB12 18.01.2022 21:01

Tas milzīgais vakcīnu iepirkums vēl jo vairāk šķiet bezjēdzīgs un dumjš, ņemot vērā, ka Pfizer martā solā pret omikronu efektīvu vakcīnu... Līdz ar to, Pavļuta lielīšanās TV par to, ko šoreiz nu gan par visu ir padomāts, ir, nu, kā lai pasaka...

GB12 18.01.2022 20:51

Nuuu, neko tādu globāli nepareizu jau viņa nepateica. Tāpat tas bija tāds "varbūt ir, varbūt nav" līmenis. Vai viņai to vajadzēja teikt tajā brīdī un attiecībā uz to cilvēku, tas jau ir cits stāsts. Bet tas jau kovid sākumā bija kovidskeptiķu naratīvs, ka kovids ir radīts kā bioloģiskais ierocis. Attiecīgi, tad jau tā ir, ka jebkurš tā pārnēsātājs faktiski tāds ir. Laikā, kad vakcīnu efektivitāte pret tā brīža paviediem bija pietiekami augsta, slimoja vairāk nevakcinētie, attiecīgi, bioloģiskie ieroči pārsvarā bija viņi. Tagad ar omikroniu bioloģiskie ieroči ir gan vakseri, gan antivakseri. Tikai, nu, izskatās, ka tas bioloģiskais ierocis vairs ne tuvu nav tik bīstams.

Kas attiecas uz to 80% varbūtību... nu, nez, vai tu, iedzerot tējas sēni, būtu gatavs iet bez preža paņemt kādu prostitūtu, jo pastāv taču 80% varbūtība, ka tikšu cauri sveikā.

GB12 18.01.2022 20:40

Varētu jau teikt, lai nesāc atkal muldēt, bet, nu, tu jau tāpat to darīsi. Tu man tā arī neesi parādījis teikumu, kur es kādam būtu nāvi vēlējis. Mēģināji tikai to izlobīt no kaut kā un pārvēst vēlamo par esošo, t.i., ies pateicu A, tu piedomāji klāt B. Bet tu konkrēti man vēlēji nāvi - tieši un konkrēti, sakot, lai eju nošauties, pēc tam mēģinot taisnoties, ka es jau neesot cilvēks, jo man ir citādāks viedoklis, tāpēc man drīkst. Tāpēc tiešām ir smieklīgi lasīt tavu gaušanos par nevēlamu viedokļu apklusināšanu.

Uz vēlreiz - kurā konkrēti frāzē es (vai pat Raimonda komenta pirmajā rindkopā, uz kuru es atbildēju) tur bīdīju domu par antivakseru diskriminēšanu?

Un vēlreiz, ja esi tik dumjš un nespēj saprast manis teiktā jēgu - problēma nav tajā, ka tu iejaucies, problēma nav tajā, ka tev ir cits viedoklis. Problēma ir tajā, ka tu sāki "diskusiju" ar tupu lamāšanos, mēģinājumu apklusināt mani, personīgi uzbrūkot man un pēc tam īdot, ka es it kā uzbrūkot tev un mēģinot apklusināt tevi. Man nav problēmu ar to, ka kādam ir citādāks viedoklis. Reku, ar 1984 man ir daudz atšķirīgāks viedoklis par visu šo tēmu kā ar tevi, bet ar viņu nav problēmu diskutēt un apmainīties viedokļiem pat, ja viens otram nepiekrītam. Ir tava smadzenīte spējīga uztvert atšķirību? Vēlreiz saku - ja gribi normāli padiskutēt, nav problēmu, izsaki savu atšķirīgo, pareizo vai nepareizo, whatever, viedokli, cik uziet. Bet, ja meklēsi kašķi, dabūsi pretī un tad varēsi atkal visiem čīkstēt, kā ļaunais GB12 tevi apspriež un apbižo.

GB12 18.01.2022 20:18

Tas, ka tev vairāki paziņas stāstīja par vairākām Eiropas valstīm, nenozīmē, ka tā ir vai nav visur. Kasiņ, varbūt pietiks beidzot dezinformāciju izplatīt? Šī nav pirmā reize...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti