Kārtot: Augošā secībā
lagger 22.04.2013 21:13

M77 rakstīja: Man cita starpā ir bijušas divas Pannonias, vēl Kovrovec 175, IŽ49, Planeta Sport krosinieks un Jawa 634. Nav tur nekāda kosmosa zinātne, bet ir jāsaprot elektrība, jāsaprot, kā tā dzirkstele tur rodas, tad pietiek ar voltmetru un ommetru, un posmu pa posmam pārbaudot var nonākt līdz problēmas iemeslam. Nu tur, piemēram, jāpārbauda tinumu pretestības, kondensātora derīgums utt, kas pirmkārt arī šķiet varētu būt pie vainas, bet sāc ar vienkāršāko = nomaini sveci un svečvadu/pīpīti uz jaunām, tad skaties tos tinumus, kas aizdedzē rada dzirksteli, kondensātoram arī ir būtiska loma, pārbaudi, vai tam ir paredzētā ietilpība.

ok. bet piem. kā var pārbaudīt vai kondencātors vispār ir derīgs???

lagger 22.04.2013 20:33

M77 rakstīja: Objekts Nr 15 ir minētā indukcijas spole jeb augstsprieguma transformātors, pannai tas vienkārši ir integrēts aizdedzes blokā. skinonsan.users.photofile.ru/...

Tas gan neizslēdz iespēju, ka ar to varētu būt problēmas - kādi vijumi ir uz īso un netiek saražots pietiekams augstspriegums, nu vai arī svečvadi, svece ir kaput utt.

Lasi grāmatas.

protams paldies par noderīgo linku, bet es vairāk cerēju dzirdēt kāda cilvēka viedokli kas ir šim visam kādreiz gājis cauri.

lagger 22.04.2013 20:17

M77 rakstīja:

lagger rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Elektronikas tur nav. Visticamāk indukcijas spoles problēma. Skaties kontaktus arī, atstarpi un pašu sveci.

Pirmkārt šim mocim indukcijas spoles vispār nav un otrkārt pārējās vainas jau ir vairākākas reizes pārbaudītas.

Ja tev liekas, ka nav indukcijas spoles un tā tam jābūt, tad varbūt tev vēl par agru to moci kustināt!

ar to ka viņam nav indukcījas spoles es domāju to ka tā nav maināma un atsevišķa kā, piem. ižiem minskām jawām un citiem tā laika močiem, jo tā ir kopā ar aizdedzes tinumiem.

lagger 22.04.2013 19:47

Ko nozīmē pietiekoši spēcīgu? Tā vai nu ir, vai nu nav.

ps

bākā benzīns ir? varbūt ir ielieta soļarka?

dzirkstele ir tāda ka pieliekot roku pie svečvada to mazliet kutina nevis sit tā ka nevar noturēt roku (kā tam vajadzētu būt) un uz sveces vispār nekāda dzīvība nav ieraugāma.

un par to soļarku c,mon tik jau stulbs es neesu.

lagger 22.04.2013 19:01

DekstersFF rakstīja: Elektronikas tur nav. Visticamāk indukcijas spoles problēma. Skaties kontaktus arī, atstarpi un pašu sveci.

Pirmkārt šim mocim indukcijas spoles vispār nav un otrkārt pārējās vainas jau ir vairākākas reizes pārbaudītas.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti