Kārtot: Augošā secībā
MarinZaris 24.09.2019 15:03

Ranault Clio - vienkārš auto ar maksimālo aprīkojumu par patīkamu cenu. Pats auto priekš manis maliet par mazu. Izbraucot ~10km, nevarēja īsti izbaudīt tā iespējas, tāpēc šis nebija man favorīts.

MarinZaris 23.09.2019 12:02

Labdien!

Nedaudz no Gada auto 2020 Rudens testa brauciena.

Neesmu auto eksperts, bet pāris vārdos par labi pavādīto dienu!

No mazās klases man patika Hyundai i30 Fastback N ar 275 lopiņiem zem motora pārsega. Šis bija vienīgais auto ar mehānisko ātrumkārbu - mans favorīts. Auto mazs, bet pārsteidzoši ietilpīgs. Esmu 1,9m garš un parasti mazās klases auto pasažierim aiz manis vienmēr ir ĻOOOTI šauri, jo priekšējais krēsla ir atbīdīts līdz galam. Ar to visu, aizmugurē sēdošie pasažieri nesūdzējās par to, ka nav kur likt kājas.

Tieši to pašu varētu teikt arī par mažas klases auto KIA Proceed. Kādā no iepriekšējiem rakstiem izlasīju, ka šo auto saucot par mazo Panameru! Ieraugot šo auto, tieši tā arī tas izskatās - ļoti līdzīgs Porshe Panamera. Braucot ar šo auto, sajūta bija tāda, ka esi kādā bagijā - mazi lodziņi, zema sēdvieta. Pieklājīgs sporta auto ar 205 lopiņiem zem pārsega. Augstāk minētie auto ideāli, lai paspēlētos kaut kur trasē, bet, manuprāt, pa Rīgas ielām īsti šie auto nav piemēroti. Jauda, tas ir Forši, bet vai pie mūsu satiksmes Rīgā, stāvot korķos, tas tiešām ir vajadzīgs?

Nākamies bija Passat. Passat kā jau passat - liels, ērts biznesa klases auto. Īpaši par šo auto nav nekā jauna ko pateikt. Nebija nekas tāds, kas mani pārsteigtu.

No krosoveriem mani patika Citroen C5 Aircross - ļoti ērts, glauda gaita, bet padārgs. Kā jau vienmēr, Citroen kā parasti atšķiras ar savu izskatu gan interjerā gan eksterjerā.

Pēc dizaina, protams, vislabāk iekrita acīs BMW X5 30d, bet tā kā šī mašīna mums iekrita pirmā, tad tā īsti nepaspēju ar BMW iepazīties.

Hyundai Santa Fe arī patīkami pārsteidza ar savu gaitu un ietilpību. Šis noteikti var būt kā ģimenes auto.

No interjera skatu punkta, protams, vienaldzīgu neatstāja Porshe Macan S. Viss savās vietās - nekas pa maz, nekas par daudz.

Gribējās tikt pie stūres arī Cupra Ateca, bet šoreiz nekā.

Šajā izbraucienā Mitsubishi ASX atcerēsies ikviens. Kas un kāpēc, to gan jau pastāstīs kāds cits Gada auto 2020 Rudens brauciena dalībnieks!

Nu kaut kā tā - divos vārdos.

MarinZaris 20.09.2019 16:11

Pateicos par iespēju piedalīties "Latvijas Gada auto 2020" Rudens testa braucienā!!!

MarinZaris 19.09.2019 9:23

Es piesakos uz 21.09. testa braucieniem.

Izskatās būs atbilstošs laiks apvidus auto testa braucieniem!

????

P.S. Mana draudzene arī vēlās man doties līdzi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti