Kārtot: Augošā secībā
1 2
arba 23.04.2023 10:02

Pedejos auto perkot

1 testa brauciens tikai kopa ar veikala parstavi , nobraukajam gan diezgan daudz un sestdiena

2 auto uz visu nedelas nogali, piektdien panemu sestdien atdevu

3 auto ari uz nedelas nogali

Par noformesanas maksam neko neatceros

Porma iemaksa kad parakstiti visi papiri

Viena gadijuma atdevu veco auto tirgotajam, cena mani apmierinaja bija gan zem tirgus veribas apm 10%

1 auto gaidiju 3 menesus, 3x nemu no noliktavas, 1 gaidiju 8 menesus

arba 16.04.2023 12:36

Jebkurš auto ir kompromiss starp komfortu, vadamibu, ekonomiju, dinamiku

Katram savas prasibas un vajadzibas un velmes un lidz ar to katrs izvelas savu

Man kolegim f10 ar standart piekari un 17 diskiem liekas pa cietu un mazkomfortablu man vins ir liela miksta supiga govs

Suv gadijuma siekompromisi ir vel izteiktaki - miksti supigi ar vadamibu ka laivai (jeep cherok) vai cieti rati (x3 ar m paku)

Masinas kas butu gan komfortabl gan labi vadamas vienkarsi nav vai ir tikai dazas

arba 14.04.2023 21:15

Tapec ka giulia var but rwd un awd

Ja pareizi atceros, tad 280zs ir tikai awd

arba 14.04.2023 19:51

Giulia awd = stelvio = 1660 kg

arba 13.04.2023 13:19

Gadu braucu ar suv, paklavos visparejai suvizacijai un domaju japamegina.

Vienigais + salidzinot ar ieprieksejo auto, alfa romeo giulia, mazak japiedoma par parkosanos uz ietves un pret ietvi ar purnu un iz s…. Cela var braukt ar 10 km/h atrak

Viss parejais ir sliktak !

Brauc sliktak, uz cela turas sliktak, ergonomika sliktaka, iekapt grutak degvielu ed vairak utt

arba 31.10.2022 13:23

Man vienkarsi - razotas rekomende konkretas 2 ziemas riepas, ja uzliek citas - anulē garantiju !

Nav jadoma ar sipiem, bez sipiem, darga gala, leta gala

arba 27.10.2022 12:00

650 rakstīja: Riteņa pārbalansēšanas vajadzība ir dažādu "ieinteresēto" personu izpūsts fufelis.Lai Lohiem sajauktu galvu.Un lai tie stāvētu jo garākā rindā un pēc iespējas vairāk/biežāk maksātu šiem te montāžas centru ķeneriem.Lohu sūtība ir maksāt/par!

SpecĀlisti tā arī nav saņēmušies Lohiem izskaidrot nedz pielietojamo svariņu radikāli atšķirīgo kvalitāti, nedz pašu montāžas "kuļtūru" , nedz arī iespējamās problēmas ar ventīļu bojājumiem.Pārmontēt un "nobalansēt" var arī NETĪRU disku.Vai visur tos "laipni piedāvā" nomazgāt?Jā.

Disbalansa cēlonis vienkārši "vecas" riepas gadījumā varbūt ir kāds 1% no kopējo iemeslu kopskaita.Cita lieta, kad/ja "iepriekš" ticis balansēts kārtējajā (tajā pašā) širpotreb konveijera lohservisā.Pirmssezonass steigā un pa roku galam,nenotīrot iepriekš piekaltušos netīrumus un ar viszemākās/lētākās kvalitātes materiāliem.

Pavirši pielīmēti svariņi var vienkārši nokrist,disks var būt bedrē trāpot ielocīts un (90%) disbalansa iemesls var izrādīties vienkārši diska iekšpusē vai spieķu šķirbās sakrājušies piekaltušie dubļi.Jo platāks un spieķaināks ir disks, jo eksotiskākas nianses.Ieskaitot pat mašīnas sānu pastāvīgo netīrību.Katram ne-loham tas ir pašam jāizvērtē.

Vecs gumijas ventīlis var pēc 3-4-5g var vienkārši ieplaisāt un pamazām laist gaisu.Ja esi izvēlējies diskus "vairākām" sezonām un jaunas riepas- uzreiz liec nomainīt ventiļus! Daži servisi to atgādina, turpretim citi vispār pat neizskata.Turklāt (!) ne visi "piedāvātie" ventiļi ir piemēroti konkrētajam diskam- parasti tie ir standarta lohizmēra (par garu), ar sekojošu pastiprinātu locīšanos.Gribi "garantiju"- liec metāla ventiļus.Protams atkal ar niansēm, vai un kādu var tehniski ieskrūvēt attiecīgajā diskā.Un cik tas "smags" un garš.

Riepa (un pats disks) parasti nav perfekti izsvaroti un riepu uz diska var uzmaukt neierobežotā skaitā stāvokļu- atseviškos gadījumos kāds no tiem var "prasīt" 50g atsvaru, bet pagriežot riepu citādi/otrādi (iespējams) varētu iztikt arī ar 15g.Ne visos gadījumos riepai ir kādas atzīmes par "vieglāko" punktu. Tie 50g protams nav krītama kaite un neba tur ap katru riepu lieki jaaties, bet nu 120 jau varētu būt labs jautājums.Vai kāds lohserviss ar 400m rindu aiz vārtiem darīs šādu ķēpāšanos- nu prottams.

Disku ar "maz spieķiem" ir vieglāk izmazgāt no iekšpuses, taču iespējams, ka tie meesli tur iekšpusē uzkrāsies ātrāk.Smalki spieķotu disku, kurā nevar pilnvērtīgi "iebāzt" mazgātāja pistoli, ziemā lietot ir stipri problemātiski. Mazgājot disku no iekšpuses, jāņem vērā, ka steigā kāds dubļu fragments var arī neizmazgāties,īpaši tobrīd riteņa "augšpusē" esošais.Ar šo ĻOTI grēko tieši dažādu ne-pašapkalpošanās mazgātuvju gudrinieki.

Lohiem, Lohu, Lohiem, lohservisā, ne-loham, lohizmēra, lohserviss

nav par daudz vienā postā ?

arba 19.09.2022 22:06

Slinkums meklet, bet domaju, ka Lux auto skaits uz 1000 oedz ir 2 x lielaks ka Latvija

Videjais eu 400 auto uz 1000, Latvija 280 uz 1000 iedzivotajiem

arba 19.09.2022 20:59

Mulkis vai izliecies ?

Luksemburga uz 1 km2 dzivo 6 x vairak cilveku ka Latvijā !!!

Un ikp ir 2,5 reiz lielaks uz cilveku !

Tas nozime ka uz 1 km2 ir 12 x vairak naudas, 6x vairak brauceju un mašīnu !!!!

arba 19.09.2022 17:00

Polijai ir samerojams ikp ar mums, bet ir viens milzigs bet !!!!

Uz 1 km2 tur dzivo 4 x vairak cilveku !!!! Un tas nozime ka uz 1 km 2 Polijas teritorijas ir 4 x vairak naudas 4x vairak brauceju 4x vairak automašinu !!!

arba 14.09.2022 22:44

Manam pašreizējam auto nevar ieslēgt rokas režīmu ar ātrum pārslēdzēja kloķi, ir lāpstiņas pie stūres, ja kādu no viņām nospiež auto aiziet rokas režīmā, ja 30sek neko ar roku nedara aiziet atpakaļ automātiskā man šāds variants ļoti patīk, tieši tā pat bija zf8 automātam uz giulias

3 dienas esmu braucis ar seat, kas tā nedarija, es ar viņu tikai rokas režīmā braucu, jo man ļoti nepatikā kā viņš strādā

arba 14.09.2022 19:09

Mierigi braucot atlaizot gazes pedali vai pat tikai samazinot ta nospiediena limeni auto iemet maksimali augstakaja parnesuma, ko saja atruma var. Atlaizot pilnigi var pat ielikt N, ja ir ieslegt ekonomiskais rezims !!! Modernie tomati standart rezima un eko rezima ir uzstaditi maksimali taupit degvielu. Un ta dara ari dubult sajugu karbas !

arba 14.09.2022 9:15

pirksti sapinās meistarībā

otra situācija - pēc gāzes atlaišanas auto slēdz uz augšu, bet man vajag uz leju, lai paātrinātos, sanāk 4-5-3 ! laika zudums ir štrunts, bet sajūta nepatīkama.

Abas šīs situācijas risinas ar rokas režīma pārslēgšanos !

arba 14.09.2022 8:46

6 gadus braucu ar zf8 gan uz f10, gan giulia. Izcilas karbas !

Katra masina vinas stradaja nedaudz savadak un ari dzineji bija atskirigi. Ja loti piekasities , tad 2 situacijas kad es iejaucos ar rokas parslegasanos - pie loti maziem atrumiem - parkojoties, izbraucot no garazas vins sledzas 1-2 un atkal 1, dazreiz pat paspeja lidz 3

arba 12.09.2022 15:07

Ja masinai ir katalizators, ella izputeja var ari neparadities !

Man poeredze par ellas paterinu - auto lex 2,5 v6 benzins, nobraukums apm 100 000, saka ka traks est ellu, apm 2 l uz tukstot, paradijas pavasari pec mierigas ziemas brauksanas.

Lex servisa motoristi - jataisa vala dzinejs , bet pameginiet 1000 km nobraukt agresivi, lai dzinejs griezas lidz max, lai kartigi uzsilst utt

Nobraucu tada veida vienu 1000, paterins nevis 2 bet tikai 1 , - nobrauciet vel vienu 1000 - paterins apm 500 gr vel pec 1000 - 0 !

Kops ta laika visas visas masinas regulari apzinati darbinu visos apgriezienos un dodu tam ,,izdir…..,,

Jaunam masinam ar automatiem to nemaz nav viegli izdarit jo pie ildienas plusmas tās nemaz negriezas vairak par 3000 !

arba 05.08.2022 9:49

lietoju wv produktu ar divsajūgu kārbu, pēc sajūtām viņš atļauj tā darīt

pirms tam bija auto ar zf automātu arī tas tā ļāva darīt

bezšaubām ripošanas ātrums jau ir tuvu 0

arba 21.07.2022 11:52

šā gada sākumā pirku jaunu, apskatījos viņu piedāvājumu tagad, bāzes cena palielinājusies par 3%

domāju, ka tas uz energoresursu cenas pieauguma ir štrunts

arba 28.05.2022 8:18

Pedejiem auto ko esmu lietojis, automatiski tikai start-stop

Viss parejais ka ir uzstadits ta ari strada !

arba 29.04.2022 11:26

Iemeslu vienmer var atrast

Tagad tas viss pirmkart iet uz Ukrainu

arba 29.04.2022 10:48

Medicinā sikam ikdienas lietam - cimdi, sprices, sistemas, katetri, plaksteri, parsienamie materiali, maskas - cenas ir kapusas no 3 lidz pat 20 x !!!!

Un regulari kaut kas vispar nav noperkams !!!

arba 21.03.2022 17:41

Pieci gadi nobraukti ar giulia, šaja laika bez teh apkopem

- pirmaja gada 2 x dzineja kludas

- ari pirmaja gada nomainits durvju aizsledzeja poga

Vairak garantijas remontu nebija

Šogad - bremzu kluči un el. rokas bremzei vadi

Viss.

Kamer nekas nesaplisa auto atrada jaunu saimnieku !

Lai turpina tik pat labi kalpot !

Paliek jautajums vai pirktu otreiz tadu pašu ? Pirktu. Bet ta ka tads jau ir bijis, tad tagad izvele krita uz citu razotaju, citu auto klasi.

arba 02.01.2022 0:19

Lūdzu citātu, kur kāds infektologs vai vakcinācijas speciālists saka - vakcīna samazina inficēšanās un saslimšanas iespēju ?

arba 01.01.2022 21:56

Kaut kads murgs

Vai kads kaut kur ir teicis, ka vakcinacija samazina inficesanos? Vakcinacija samazina smagu slimibas gaitu !

Danijas statistika pirms vakcinacijas diena maksimums saslima 4000 mira 40, tagad diena inficejas 22000 nomirst 14

Izcils rezultats !!!!

arba 06.12.2021 20:50

Ir divi dokumenti - ar vienu neko nevar izdarit, tikai paradit policistam , ar otru visu, abi vienada lieluma

Var man kads paskaidrot kapec tiesibas butu javada lidzi ?

Man vinas, kops ieviesta id karte, stav plaukta un makā ir id

arba 06.12.2021 18:14

Ne parak sekoju Alda aktivitatem - vins bez d….. ir ari kaut ko dzive izdarijis labu ?

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti