Tas visu laiku jau notiek, tikai tagad sāk parādīties arī sekas.
Deks, es ar iešu, bet ne demolēt, tā teikt nav vairs tas vecums.
Ja jā tad tikai ar savu šmigu jo dropētāju jau tāpat pietiks pareizajā vecumā…
![]()
Tas visu laiku jau notiek, tikai tagad sāk parādīties arī sekas.
Deks, es ar iešu, bet ne demolēt, tā teikt nav vairs tas vecums.
Ja jā tad tikai ar savu šmigu jo dropētāju jau tāpat pietiks pareizajā vecumā…
![]()
www.financenet.lv/...
vot, ja tas kljuus taisniiba, buus ne tikai ugunskuri...
Jā jau lasīju. Un šajā sakarā interesējos par līdzekļiem, kuri iztīra izlieta piena smaku.
Pāriet, piemēram, uz divpartiju sistēmu.
Ar šo no autoritārisma tālu netiksi un ņemot vērā teritoriālo lielumu no šādas sistēmas sanāks tikai diktatūra.
3. grupa – potenciāli visbīstamākā.
Neticu ka ugunskuri atkārtosies… lai gan, viss var būt…
Bet tik un tā TP, Jaunam Laikam, Tēvzemiešiem būs PO…
No sākuma vajag aizklauvēties līdz šo kungu sirdsapziņai, lai sāk konkurēt ar kvalitāti nevis ar lētumu.
Piemērs: Šlesers un Raynair.
Sevētdiena atcelta.
Bet Rīcība aicinājumu nav noņēmusi
www.nato.lv
Tas gan.
Lai gan tajā visā nav nekā jauna. Paaudze kas izaugusi bez kara un šausmām, kā trīslitru burka uzkrāj sevī negatīvo un asinskāro (slikto) cilvēka dabu. Un tad nāk brīdis kad viss tas sāk šļakstīties pāri un nedod dies šī burka tiek apgāzta. Es jau kautkur agrāk minēju ka viena sabiedrības daļa ir sajaukusi demokrātiju ar anarhiju. Vai tas ir sekas kādiem procesiem? nezinu. Es zinu citu – agresija parada vēl lielāku agresiju. Un tāpēc jau daudzi saka ka kāds ir atraisījis maisam šņori, vai sašūpojis trīslitreni.
Nu nezinu gan, kas būs sestdien. Man jau liekas ka policijai jāstrādā tādā pašā režīmā kā NATO samita laikā, lai neļautu pūlim satrakoties.
Asinis sagribējās? Tas ir slikti.
Kā lai tagad zin vai komentāri ir kādu aizskaroši vai tomēr atbilst satversmes 100. pantam?
Kā lai zin vai deputāti nav pārkāpuši 105. pantu?
111. pants dzīvē vispār strādā?
112. pants strādā?
Retorika?
Lampiņas jau apskrūvētas?
Njā tai Skonto būves eglei pie MK jau visu laiku tāds dīvains skats. Ne tā kā raudātu, ne tā kā rasotu.
Tie kas Anglijā mācās?
Nebaidies – bankas konts nedeg – dzīvoklim sanāks.
2. kategorija vai 3. kategorija?
Nu tu taču esi provokators...
vajag materiālo un tiesisko tabildību politiķiem, tad būs kārtība, ne agrāk
Nu es jau rajkstiju par Aigara Freimaņa klasifikāciju.
Tāds skats ka es neesmu vienīgais, kurš pieder pie 2. kategorijas.
…un pencionāram penzija 75 amerikāņu naudiņas mēnesī...
36 Lati ja? Normāla penzija.
Nu bet ar savu korupcija lai viņi paši tiek galā.
Mums jātiek ar saviem korumpantiem galā – un es piederu pie otrās grupas – tikai tādā vedā var kautko panākt. Tā var atjaunot politisko un morālo atbildību nevis pastāvīgu melošanu un nolikšanu pingvīnu un bauru līmenī.
A vai nav tā ka SWF 7.5 miljardi ir paņemti lai nepstājas Šlesera lidostas projekts?
Kurš būs tas laidējs?
Cūkmens? ![]()
Un piena aromātu iznīdēt ir neiespējami. To zina tie kam automašīnas salonā ir sanākusi tāda ķibele, vai nu maini salona porolonus vai nu paciet to smaku.
Febrūārī piensaimnieki laistīs ar pienu Saeimu.
Šitas anarhijas rēgs klīst pa visu airopu jau. Rīga, Kopenhāgena, Sofija. www.apollo.lv/...
Pēc vakardienas izteikumiem var saprast tikai vienu – turpinājums būs. Jo principā izskatās tā ka šis pasākums bija paredzēts, bet iespējamās sekas nebija izvērtētas. Tagad var sagaidīt jau organizētu provokatoru (vesgastroļu vai ekstrēmistu) darbību, kura nebūs valsc struktūru kompentencē.
Paskatīsimies, kas būs Viļņā piekdien...
Mārupē arī uzbliež pagaidu skalu būdu, izrok būvbedri, nopērk X5 un lexusus un dzīvo nost.
Un ne tikai tādas lietas tur redzētas. ![]()
Sausuma dēļ Serbija samazina elektroenerģijas ražošanu, Ungārija slēgs AES, Rumānijā aptur kodolreaktorus
Nobraukums, izmaksas un baterijas ilgums – lietas, par ko visvairāk interesējas elektroauto pircēji
3
421 Zs jaudīgā hečbeka dzīves cikls noslēdzas: Mercedes-AMG izlaiž A 45 S 4-Matic+ “Final Edition” (+ FOTO)