Kārtot: Augošā secībā
1 2
uupis 14.07.2021 23:45

14.07.2021. datumā piesmēja vārdu BRĪVPRĀTĪGI — apsveicu – demokrātija beidzās!

Nākamais solis atlaist no darba apkopēju par to ka nobalsoja nevis par krievu partiju, bet par kaimiņu!

uupis 12.05.2021 14:37

WALA rakstīja: Redzi mani kaut kā pierādīšana absoluti nenodarbina, neuztrauc utt. Ta kā katru dienu uz darbu rita agrumā joprojām braucu ar auto, tad būs diezgan bezjēdzīgi tev zvanīt. Bet pienaks arī tavs laiks.

WALA izrādās ir melis!!!

Kas arī bija jāpierāda!

Ņehren bija Krustā sisto pusīšu apgalvojumus bārstīt!

uupis 02.05.2021 1:00

WALA rakstīja: Man pašam ir gan MTB kas atbraucis no USA unturienes veļus pavagojis 1995/96 gadā, gan arī jauns tūrisma verķis nopirkts dēlam - gan jau spēšu kaut ko braucamu atrast.

Par RWD ja kops 2010 esi iejs LV redzejis psrvietojamies sarkanu USA Ford Ranger - tas ir RWD, un tas pieder man, un ziema ir tik prikolīgi skatoties, ka rad ja Rīga tas aprāts aiziet šķēre kā citi vaditaji sāk pieklājīgas distances un intervalus ieverot.

P.S. tava stila 1,5 joslas ir posma no.Uzvaras monumenta līdz dzelzceļa muzejam - es tur ar tadu vai citu transportu esmu katru dien pie ruļļiem. Un Valdemāra iela kopā kadus gadus 20.ir bijis man pat reizēm ikdienas maršruts - nesabiedēsi.

Nu tad kad būs tas datums kad WALA veiks eksperimentu un pierādīs savu aplamo teoriju ka Valdemāra iela bez VELOjoslas ir drošāka velosipēdistam nekā Čaka iela AR velojoslu???

Es nevaru sgaidīt kad tas notiksies – it kā sniegs nokusis un mīkstmieši var sēsties uz velo – tad kad būs demonstrācija un melu parāde?

uupis 01.04.2021 11:33

Nē nē!!!

WALA teica ka Čaka iela ar velojoslu ir BĪSTAMĀKA VELOSIPĒDISTAM nekā Valdemāra iela BEZ velojaslas un apņēmās ar savu piemēru to pierādīt – minot pedāļus pa vienu un pa otru ielu.

uupis 31.03.2021 23:35

Hallo!!!

Kad WALA un msh nāks pierādīt Valdemāra ielas drošumu VELOSIPĒDISTAM un bistamību viam Čaka ielā???

Es nevaru sagaidīt šo guru paraugdemostrējumus!!!

uupis 19.03.2021 0:07

Nuss!!! Pavasaris tuvojas!!!

WALA turēs vārdu un pierādīs visiem ka Čaka iela AR VELOJOSLU ir bīstamāka velosipēdistam nekā Valdemāra iela bez velojoslas PĪĶA stundā???

uupis 18.03.2021 22:58

Apsveicu!

Man mājsēde maksā + 5 kg pusgadā...

Bet kā sāku dampēt 10 tk soļus dienā vai 30 km ar čello – svars sāk dilt!

Apsveicu vēlreiz!

uupis 18.03.2021 22:53

viencexperc rakstīja: Nē. Resnie speķi nav veseli, pat ja viņi tādi jūtas. Veselība ir nevis tas, kā jūties, bet tas, kādā stāvoklī ir iekšējie un ārējie orgāni.

Ja tu domā, ka drāzt spalvainu veča dirsu ir veselīgi, tad tas neatceļ faktu, ka tev un tavam draugam ir traucējumi dzimumdziedzeru attīstības stadijā un/vai psihiskās problēmas.

Runāsi tādus tekstus – lidosi uz krieviju mācīties noliekties pēc ziepēm!!!

Mudazvons – neieredzu šaurpierīšus, kuri iekš iAuto velk iekšā apmatojumu savas psihiskās problēmas!!!

uupis 18.03.2021 22:48

Vēl jo projām – jautājumi nav pārdomāti un ir orientēti uz bezmaksas datu ieguvi (lohu ķeršana) NEKAS NAV IZSKAIDROTS!!! nav ne mērķa nekā ir tikai TUPA DOD MAN INFO...

Pajāt meli vai patiesība – galvenais lai feikots rezultāts būtu...

Ir vēl kādi jautājumi?

uupis 27.02.2021 18:29

Disku hidraulika ir dārgs pasākums. WALA grib teikt ka šamajam braukšanas stilam un gabarītiem atbils FAT bike???

uupis 27.02.2021 18:24

Juridiski tas skaitās ka nav, jo nav skaidri saskatāmas.

Tāpat ir ar dubulto strīpu un sniega valni ziemā, ja mazs sniega valnis un dubultā ir neredzama – vari taisīt kreiso vai apgriezties bez problēmām!

uupis 27.02.2021 18:21

Latgalīte.

uupis 26.02.2021 22:22

WALA un iciks gatavojas...

Sniegs kūst un Valdemāra iela aicināt aicina lai jūs pierādītu ka VELO braukšana pa ielu BEZ velojoslas ir DROŠAKA nekā ar VELOJOSLU!!!

uupis 21.02.2021 22:11

Tests ir uz citu pusi orientēts!!!

Iesaku nevilkties uz MELIEM!!!

uupis 21.02.2021 21:35

WALA tak atceras, ko pats teica...

Būs siltāks laiks un pierādīs ka ar velo BEZ velojoslas ir DROŠĀK braukt pa Valdemāra ielu, nekā pa Čaka vai Lāčplēša ielu AR veloceliņu...

Es ar nepacietību gaidu kad WALA apgāzīs manus melus, ka velojosla ir drošāka priekš velosipēdista nekā tās neesamība!!!

uupis 21.02.2021 21:31

iciks rakstīja: Kur Rīgā ir redzama tā labākā pilsētplānošana? Tas, ka absolūtam minimumam velorastu iedod tās joslas, jo viņi skaļāk vēkšķ?

iciks ir nākamais kandidāts pēc WALA, kurš pierādīs, ka Valdemāra irela bez VELOJOSLAS ir drošāka cilvēka dzīvībai, nekā Čaka iela AR VELOJOSLU!!!

iciks piesakās – kurādatumā viņš uzkāps uz velo un nobrauks pa Valdemāra ielu pīķa stundā ar velo no traumām līdz vanšu tiltam un atpakaļ (ne reizi neuzbraucot uz trotuāra)…

Gaidu datumu – cilvēkam kurš dala cilvēkus kastās tak nebūs problēmas pierādīt ka viņš ir krutāka kasta!!!

uupis 09.01.2021 1:17

WALA rakstīja: Nesaspringsti, ja vajadzēs (lasi ja gribēšu) pierādīšu, mani vairāk intersē tas kas notiks reālā dzīvē uz Čakas ielas, jo vienīgais iemesls lai uz Čaka ielas nebūtu velo-nelaimju, ir vadītāju izteikti ( pat pārlieku) tolerantā atteiksme pret idotiem.

Aizvakar pat viens elektroskūterists bez gaismām ne vairāk kā 10 metrus priekšā trolim (kurš brauca man pretī un tajā brīdī līdz 30 metrus no manis), uzmet aci atpakaļ un velk pāri man pretim uz manu joslu, konkrēti jau nodomāju, ka šams nolēmis dzīvi beigt uz mana kapota ... , bet nē nošupojās un aizlīda kādus 3 auto aiz manis pāri uz manas puses velo ceļu un tad pēc metriem 200 -300 uz trotuāru ...

Vai tādus idotus TU - uupi aizstāvi ???

Analoģisks jautājums – vai WALA aizstāv tos, kuri brauc reibumā un neievēro likumu???

Kāpēc WALA pie tēmas, kur ir runa par VELO drošību piemin pārkāpējus??? Varbūt WALA nemāk lasīt un neredz ikdienas policijas statistiku? Negrib redzēt cik ir šoferu–likumpārkāpēju???

Tā kā WALA atteicās pierādīt savus MELUS, ka Valdemāra iela ir drošāka velosipēdistam nekā Čaka iela, tad jebkura pasaciņa no meļa ir tikai smieklu vērtībā!

uupis 09.01.2021 1:11

Nespēj!

Nu tad ko? Ar lupatu ieliesties tālākās diskusijās? Un ja vēl atceramies ka šī lupata pirms neilga laika lamājās kā pēdējais alkāns pie miskastēm?

Nav komentāru!

uupis 06.01.2021 23:38

650 rakstīja: -tak izmetiet vienureiz to neadekvātu no šejienes na/uj ! ... kur neieej,visur viņa smerdelējumi rēgojas- ko kurš kam nekam (nav) sacījis,ko kurš nobraucis,kurš kuram novēl ko nobraukt un drīz drošvien sekos arī kurš kuru izp/sis.Jā.

Pamēģini!!!

Es būšu tikai priecīgs, ka mamuti dabūs atļauju slēpt savus likumpārkāpumus!!! Priecāšos, ka mamuti taranēs tramvajus un vainīgs būs tramvajs (06.01.21. Kurzemes prospekts). Priecāšos, kad vernons tvītos un feisbukos, ka sabraukts viņam zināms cilvēks un vadītājs notinis makšķeri nesniedzot palīdzību (Lidoņu iela, kuru vernons attaisnoja) un vēl vesela virtene, kur 650 un vernons stāsta, ka Dzīvojamā zonā un stāvlaukumos (smilšu kastē) drīkst sabraukt māmiņas ar ratiņiem, vecmāmiņas (kuras nevar teleportēties), jo lūk viņām nebija atstarotāja un šie kungi uzurinē uz vadītāja pienākumiem, uzurinē uz bērnu un cilvēku dzīvībām, attaisno gājēju sabraukšanu pat stāvlaukumos!!!

Izpiļī no šī iAuto mani – tu tak esi varens (dīvāna experts) – gaidu rezultātu, meitenīt!!!

uupis 06.01.2021 23:27

darklight rakstīja: Cilvēk, vai tu jūties labi? Vesels toč neesi. Kurā brīdī te kāds kaut ko tamlīdzīgu būtu rakstījis?

vernons saka, ka CSL 19. panta izpratnē, ja gājējs iziet uz Gājēju pārejas, tad viņš apdraud satiksmes drošību, jo viņš to dara nepāliecinoties (CSN 15.), bet savikārt šoferis, kurš NESAMAZINA ātrumu pirms Gājēju pārejas, neizpilda savu PIENĀKUMU (25.3.) neapdraud satiksmes drošību.

Kurš te kaut ko tādu ir rakstīijis??? Elementāri – vernons – viņa citāts —> "Gājējs uz pārejas ir sabraucams kā spainis"!!! Kas te nav skaidrs???

uupis 06.01.2021 23:20

WALA rakstīja: Jā un ja bojāgājejs vai velosipederastz nepilda savu CSN sadaļu, tas tiek nobraukts ... katram savs ...

t.i

es gribeju teikt ka tādu piemēru ir steriem, lai ari presei baigi nesekoju, izskatas ka vismaz reizi nedēļā kāds beidz savu dzīvi tieši tā ...

Tavs viedoklis ir NULLES vērts!

Tu pats nobijies pierādīt savu teoriju praksē! No sākuma stāstīji ka Valdemāra iela ir DROŠĀKA velosipēdistiem (VISIEM satiksmes dalībniekiem) nekā Čaka iela, un pēc tam, kad piedāvāju tev video, velo un pierādīt savu sviestu praksē – nobraukt ar VELO pa Čaka ielu un pa Valdemāra ielu korķu laikā, tu nomainīji pampēru un iedevi atpakaļgaitu (man nav laika, es nevaru, esmu tikai dīvāna eksperts, utt.)…

Bāzīšu tev acīs katru reizi tavus melus, kamēr nepierādīsi pretējo!!!

uupis 05.01.2021 0:47

Jautājums Nr.2

Kurš likuma punkts nosaka, ka vadītājs drīkst pārkāpt satiksmes noteikumus un savu pienākumu (neuzmanība, reibums, narkotikas, ātrums, sarkanais)! Var palūgt likuma puktu, kurš to atļauj?

Jeb ir kaut kāda dubultmorāle – vadītājam nav pienākumu (drīkst sačakarēt bremzes, drīkst neredzēt zebru un citas zīmes), vadītājs DRĪKST radīt satiksmes DROŠĪBAI bīstamas situācijas (NEIZPILDĪT prasību DOT ceļu ir vistiešākais drauds satiksmes drošībai). vernons var pastāstīt kurā gadījumā vadītājs drīkst pasūtīt dillēs satiksmes drošību un cilvēku dzīvības?

uupis 05.01.2021 0:37

Kas notiek ar autovadītāju, ja tas nepilda savus pienākumus?

Viņam ir jāpilda savi pienākumi, vai nav?

Vienkāršs jautājums un vienkārša atbilde!

Ir jāpilda 25.3? Vai NAV jāpilda?

uupis 05.01.2021 0:35

Ha ha ha!

Tu pats nomainīji pampēru sev, kad es tev piedāvāju pierādīt tavus paša melus par to, ka Valdemāra iela ir drošāka velospēdistiem nekā Čaka iela! Kas notika? WALA nevar, WALA nav laika muļķībām, WALA nepierādīs, bet no…bīsies… Fakts paliek fakts!

WALA nezina likumus (nepilda savu pienākumu kā šoferis — CSL 19. pants), dzīvo "po paņaķijam", kur auto bleķis ir svarīgāks par cilvēka dzīvību (labāk sabraukt bērnu, kuru mamma nepieskatīja, nekā iestādīt bleķi sienā un glābt tā ķipara dzīvību)…

Kopš šī brīža mani neinteresē WALA viedoklis, jo komunikācija ar tiem kuri tikai internetos muld, bet dzīvē nespēj savus vārdus apstiprināt – neinteresē!

Ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē!

uupis 04.01.2021 19:31

WALA rakstīja: Cita cilvēka dzīvība nevar tikt vērtēta augstāk kā bleķi, ja cilvēks pats savu dzīvību nevērtē augstu.

Ja tu nelieto apgaismes ierīces uz velo diennakts tumšajā laikā, tad es momentā saprotu ka tava dzīvība nav plika graša vērta ( un to vērtējumu tu pats arī esi skaidri norādījis), tas pats ar gājējiem.

WALA beidz blamēties ar saviem SĒTAS noteikumiem un likumiem po paņaķijam!

Te tev SATVERSME!

93. Ikviena tiesības uz dzīvību aizsargā likums.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti