Kārtot: Augošā secībā
1 2
uupis 30.11.2022 14:07

Es tā saprotu ka džeks ir atstāts bez biksēm.

www.tvnet.lv/7659890/limbazu-novada-aptur-soferi-kurs-kravas-auto-vada-teju-tris-promilu-reibuma

šamajam būs jānopērk valstij fūre.

uupis 08.07.2022 22:12

bradypuss vēl jo prjām aizstāv krievu fašistus un mierīgo iedzīvotāju (sieviešu, bērnu un vecu cilvēku slepkavības)?

Man šim kretīnām ir piedāvājums – čemodāns stacija un mīlētā fašistu zeme!

uupis 13.03.2022 0:27

Bradypus rakstīja: Varbūt tapēc, ka jau toreiz tajā piemineklī izdevās iekodēt to, ka tā ir piemiņas zīme upuriem, nevis uzvaras simbols? Kur esi vēl redzējis pieminekli, kurā padomju zvaigznes ir ar melnām apmalēm?

Bet ar tevi viss skaidrs - tev ir jāiznīcina viss, kas atgādina par to, ko aiz sevis nes komunisma uzvara.

Kādi upuri 1985. gada piemineklī?

Tu esi pie pilna rubļa?

uupis 13.03.2022 0:22

Bradypus rakstīja: Ar ko beidzās nacionalizācija, Lielajā tēvijas karā cīnoties pret Hitleru, tev ir zināms? Ja nav, aizstagā līdz piemineklim, kuru grib nojaukt, lai vēl mazāk cilvēki atcerētos pie kā noved šāds "risinājums", kuru piedāvā.

NAV lielā tēvijas kara! Tās ir krievu fašistu pasakas par karu!

Reāls ir tikai Otais Pasaules Karš, kurā krievi ir agresori un kara uzsācēji! Piemineklis ir uzbūvēts kurā gadā? Pēc uzvaras pār Berlīni? Ak nē tas ir būvēts 1985. gadā! Kāda uzvara 1985. gadā? Ak tu neraža un mani vecāki vēl par to sūdu maksāja rubuli mēnesī un atņēma man saldējumu vairāku gadu garumā – un bradypuss (fašistu advokāts) tagad saka ka tas pieminiklis ir simbols, bet mana nauda tajā ir nekas!

uupis 08.03.2022 22:19

Nu bet tad nahuj to sūdu – sazāģēt un sakrāmte vagonā – 2 toč saies un prom uz krieviju to pieminekli!

uupis 08.03.2022 21:08

Bradypus rakstīja: Ar ko beidzās nacionalizācija, Lielajā tēvijas karā cīnoties pret Hitleru, tev ir zināms? Ja nav, aizstagā līdz piemineklim, kuru grib nojaukt, lai vēl mazāk cilvēki atcerētos pie kā noved šāds "risinājums", kuru piedāvā.

Beidz dirst!

Nav tāda lielā tēvijas kara – tā ir vēstures sagrozīšana! PASAKAS! Ir Otrais Pasaules Karš! Pierādījums Nr1 ka tu esi melis!

Otrkārt – uzvara ir psrs svētki (nevis Latvijas), krievija ir psrs mantiniece, Latvija nav! Tad kāpēc viņi mums uzspiež savus svētkus un pieminekļus? Ir kaut kādi argumenti?

Treškārt – krievs ir piedzīvojis VISAS KARA ŠAUSMAS – kāpēc viņš to turpina darīt Ukrainā? It kā bija jākļūst gudrākam un nedrīkst bombardēt mierīgos iedzīvotājus! Bet bradypuss jau atbalsta bērnu un sieviešu nogalināšanu!

uupis 06.03.2022 23:44

Bradypus rakstīja: Tevi nekas nepārliecinās - esi tāds pats, kā tie Krievijas propagandas izskalotie, kas Putinu atbalsta. Tu tak pat neaptver, ka tev tīkamā vara ASV tika pie teikšanas, tikai biedējot ar Putinu. Bez Putina viņiem ir bēdīgas izredzes.

Kur var būt tāds idiots kā bradypuss?

No sākuma saka ka krievi ir miermīlīgi, bet rietumiem ir histērija – ha-ha-ha neiebruka tajā dienā kad teicāt! Pēc tam sāk vervelēt, ka viņš tak ir pret karu un nekad nav atbalstījis to, bet krievija drīkst karot un Baidens visu pasauli baida ar putlera iebrukumu jo putlers nav iebrucis bet tā ir tikai speciāla operācija Ukrainas tautas iznīcināšanai…

Da dalbajobs ir bradypuss – fašists, jo aizstāv cilvēku nonāvēšanu!

uupis 06.03.2022 15:01

Bradypus rakstīja: Negaisos tavas iedomas kaut kur bāzt. Tev ar tām jādzīvo, ne man.

Tev gan - tev ir jādzīvo ar saviem meliem par divpolu pasauli, un citām reptiloīdu sazvērestības teorijām!

uupis 04.03.2022 20:44

Kurā caurumā tu iebāzīsi to ka neticēji krievu iebrukumam! Vēlreiz tev nocitēt?

Baidena prignozētais iebrukums.... — tak tavs teksts un kontekstā tas skan tāpat kā tavas pasakas par Budapeštas memorandu kur itkā ir ierakstītas tavas un citu propogandistu fantāzijas!

uupis 04.03.2022 13:48

Nesanāks tev attaisnot slepkavas, lai arī kādu demagoģiju un gebelsa runas neizdomātu!

Rusofīls, kurš vēlas citu tautu iznīcību!

uupis 04.03.2022 13:47

Bradypus rakstīja: Budapeštas memorands tika norauts podā Maidanā ar ASV dienestu un Baidena līdzdalību. Minskas vienošanās jau nebija pa prātam nevienam un faktiski bija domāta, kā īstermiņa pamiers, lai risinātu situāciju, bet risināšana neveicās, tapēc situāciju vajadzēja eskalēt. Tālākais ir sekas. Nestāstīšu neko, bet izskatās, ka būs interesanti - Krievija savu pirmo kārti tikko ir izspēlējusi un pavisam interesantā kārtā tas nemaz nav Baidena solītais iebrukums - bet gan tieši tas, ko varēja gaidīt, ja akli netic propagandai. Gaidam nākamo gājienu izspēlē - prognozējami no Baidena.

Un prognozēju endgame - ES robežu izmaiņas. Makronu var apčurāt, ja gribas - Francija neko labu pasaulē tāpat nekad nav nesusi - lielākais ieguldījums ir revolucionārā komunisma idejas, kuras nes arī tagad.

Bet rusofīls esmu tikai tavā slimajā rosofobijas apsēstajā prātiņā, kurā neierakstās nekas cits, kā radikāli ekstrēma nostāja "kas nav ar mums, tas ir pret mums".

Bradypuss prasīja citātu, kurā viņš apšauba krievijas iebrukumu Ukrainā! Lūdzu!

Tātad kurš ir propogandas un sazvērestības teoriju upuris?

uupis 03.03.2022 23:06

WALA rakstīja: Ne tad jau superīgi, tad varam izrakt kādu vecu video, kur Krievijas pilnīgu sakāvi kāds prognozē un Putins "pacels ķepiņas" ...

wala kā tukšpļūtis un zaķpastala vispār var nerunāt! Apsolīji nodemonstrēt savus melus dabā un tad, kad vajadzēja, tad ai nav laika, ai vispār man mīslītis raustās un citādas herņas muldēji!

uupis 03.03.2022 23:02

Bradypus rakstīja: Klau, mēsl, kas rada tavu nepārvaramo vēlmi melot? Es NEKAD neesmu atbalstījis Putina režīmu un Ukrainas (un jebkuru) mierīgo iedzīvotāju nogalināšanu. Vai tā ir tava nepārvaramā vēlme pasargāt sev līdzīgos slepenos Putina atbalstītājus, kuriem es pārmetu tiešī šī noziedzīgā režīma atbalstīšanu? Vai arī nepārvaramē vēlme noslēpt savu atbalstu noziedzīgai varai, noveļot visu uz krievu tautu?

Tieši otrādi - es nosodu visus, kas pa kluso Putinu atbalsta. Un es neesmu vienīgais, kas tā domā: www.facebook.com/watch/?v=1868575616672985

tu esi MĒSLS – tev atgādināt?

tu teici ka krievi neuzbruks un nenogalinās mierīgos iedzīvotājus! Un tad kad krievi uzbruka, tad sāki meklēt visādas sazvērestības teorijas! Baidena - putlera pakts, un citas herņas, tieši tāpat kā attaisnoji MH-17 notriekšanu! Un pats vēl atzinies ka mīli krievus – tātad atbalsti to pidarasu slēpšanos aiz sieviešu un bērnu mugurām!

Tad tagad MĒSLS iegaumē – visi, kuri aizstāv vai mīl agresorus, okupantus un slepkavas tiks saukti pie atbildības un atapakaļgaitu par saviem meliem tev nesanāks ieslēgt!

uupis 02.03.2022 22:14

Nu bradypus vēl joprojām atbalsta krievus un Ukrainas mierīgo iedzīvotāju nogalināšanu? Nav no kauna palīdis zem gultas? Ir redzējis kā krievi nes savu kultūru nogalinot sievietes un bērnus? Vēl jo projām būvē sazvērestības teorijas un attaisno orku noziegumus?

uupis 28.02.2022 13:55
uupis 26.02.2022 23:14

Hmm – bradypuss, kā nacistu un fašistu aizstāvis, nav vēl samalts miltos šeit?

uupis 24.02.2022 11:58

Hallo!

Kurš sevi pasludināja par psrs mantinieci?

Ne krievija?

Melis bradypus stāsta ka tā nav!

uupis 24.02.2022 7:19

Kur ir melis bradypus, kurš stāstīja pasakas, ka krievi neuzbruks? Ka datumu noteica ASV! Ka ASV patiesībā karo Ukrainā! Kā es ienīstu fašistus un viņu pakalpiņus!

uupis 23.02.2022 23:41

Piemineklis meliem un krievu pārrakstītai vēsturei? Nevajag mums pieminekli meliem!

uupis 23.02.2022 23:37

Cik Latviešus nogalināja ASV karavīri?

Cik Latviešus nogalināja krievu slepkavas (tajā skaitā sievietes un bērnus)?

Tu mani nosauci par rusofobu tāpēc ka es slepkavu saucu par slepkavu!

Un tagad pats kā propogandists pin iekšā hitleru – neaizmirsti krustā sisto puisēnu vēl pieminēt!

uupis 23.02.2022 23:33

Bradypus rakstīja: No kurienes izmisīgā vēlme samest vienā katlā DNR/LNR un Krimu?

Un rietumi ir pēdējie, kam interesē ātrs konflikta atrisinājums. Tiem šobrīd ir jānovērš uzmanība no pandēmijas neplānotās izbeigšanās, Kanādas totalitārisma, ASV enerģētikas un iekšpolitikas krīzes un jāatālina visnotaļ iespējamā Polijas/Višegradas izstāšanās no EU. Papildus - Baidenam ir kaut kā jānodarbina militāristus, kas pēc kaunpilnās aiziešanas no Afganistānas ir dikstāvē.

bradypuss var paskaidrot ar kādām īpatnībām tad atšķiras Luganskas tauta no Doņeckas tautas, ja jau tām ir atsevišķas republikas un atsevišķas tiesības uz pašnoteikšanos. Nū piemēram ar ko Latvieši atšķiras no Igauņiem un no Lietuvišiem visiem skaidrs, bet kur ir atšķirības starp LNR un DNR? Valoda, nacionalitāte, kultūra? Kur? Kāpēc ir nepieciešama atsevišķa valsts, kurā realizēt savas etniskās un valodas īpatnības?

Jeb bradypuss atkal teiks ka ASV pirksts liedz ieraudzīt tās acīmredzamās atšķirības?

uupis 23.02.2022 23:24

Tu mani nenosauci par rusofobu? Jā vai Nē?

Minskas vienošanās – kuras ir konflikta puses? Kuri TRĪS dalībnieki parakstīja Minskas vienošanos?

Krievija — OSCE — Ukraina! Kurš vēl parakstīja Minskas vienošanos? Varbūt Zimbabve? Nē! Vantu-Tu? Nē! Austrālijas ķenguri? Vai varbūt Madagaskaras Lemuri? Nē!

Patiesība ir 150 000 nogalinātu Ukrainas pilsoņu un to dara krievi – krievi šauj nevis amerikāņi!

Apmelot acīmredzamas lietas jau ož pēc Julisa Štreihera – palasi par viņu (par ko viņu pakāra)!

uupis 23.02.2022 23:12

Jā, starpcitu, bradypuss parādīja savas vēstures zināšanas un loģiku no sliktās puses – neko viņš nezina! Ne to kā ir cēlies maskavas upes Jauza nosaukums, nedz arī spēj izskaidrot no kāda krievu vārda ir cēlies Krimas pilsētas nosaukums Bakčisarai Es šaubos ka viņš vispār zina par kādiem nopelniem krievus izslēdz no Nāciju līgas! Viņš domā ka tagad tā nevar būt – tagad krievs drīkst notriekt pasažieru lidmašīnu un pateikt ka nedrīkst tiesāt slepkavu!

uupis 23.02.2022 23:07

Bradypus rakstīja: No kurienes izmisīgā vēlme samest vienā katlā DNR/LNR un Krimu?

Un rietumi ir pēdējie, kam interesē ātrs konflikta atrisinājums. Tiem šobrīd ir jānovērš uzmanība no pandēmijas neplānotās izbeigšanās, Kanādas totalitārisma, ASV enerģētikas un iekšpolitikas krīzes un jāatālina visnotaļ iespējamā Polijas/Višegradas izstāšanās no EU. Papildus - Baidenam ir kaut kā jānodarbina militāristus, kas pēc kaunpilnās aiziešanas no Afganistānas ir dikstāvē.

Beidz murgot un pastāsti CIK Ukrainas mierīgo iedzīvotāju ir nogalinājuši NATO karavīri?

150 000 nogalināto Ukrainas pilsoņu ir uz krievijas pleciem un ir jābūt ļoti stulbam lai apmelotu acīmredzamas lietas!

uupis 23.02.2022 23:02

Kur tu liksi teātri SKATUVE?

Teatra trupu nošāva tikai tāpēc ka LATVIEŠI! Latvija vēl nebija okupēta, bet komunisms jau bija!

bradypuss ir ne tikai melis bet arī nezin vēsturi!

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti