Uz Tallinas šosejas šorīt automašīnu frontālā sadursmē gājuši bojā divi cilvēki - iAuto

Uz Tallinas šosejas šorīt automašīnu frontālā sadursmē gājuši bojā divi cilvēki 22

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 13.oktobris 2019 14:02

Šorīt uz Tallinas šosejas, netālu no Ādažiem, automašīnu frontālā sadursmē gājuši bojā divi cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Policija izsaukumu par satiksmes negadījumu saņēma ap plkst.10.20. Pašreizējā informācija liecina, ka notikusi frontāla sadursme starp automašīnām "Toyota" un "Renault".

Negadījumā ir divi bojāgājušie un viens cietušais, kurš nodots mediķiem.

Patlaban satiksme notikuma vietā ir daļēji apgrūtināta un notiek pa viena joslu.

Policija skaidro negadījuma iemeslus.
 

 
22 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
650 13.oktobris 2019 21:01
15 7 Atbildēt

Kur ir (un kad beeidzot būs?) kādas pie pilna prāta esošas amatpersonas komentārs par stāvokli uz šī te "dižceļa"? Kas ir tie Varoņi, kuri pirms ceturtdaļgadsimta par visas valsts kopējo naudu šo te garīgi un tehniski atpalikušo Meeslu uzprojektēja,ieviesa un apguva?

... 14.oktobris 2019 11:32
6 0 Atbildēt

Tā ir starptautiska šoseja ViaBaltic, kur notiek intensīva satiksme, tai skaitā daudz "fūres". Projektētājam (drīzāk - pasūtītājam) tas bija jāparedz. Ja uz 100 000 braucējiem patrāpās viens, kas veic nepareizu, nepārdomātu manevru, tad rezultātā rodas daudzi desmiti cietušo un bojāgājušo kopš šosejas "rekonstrukcijas". Un vismaz puse no viņiem aši nav vainīgi pie avārijas izraisīšanas. Ja tā būtu normāla šoseja ar atdalītām joslām, tad būtu izglābtas daudzas dzīvības.

Vernons 14.oktobris 2019 11:07
5 8 Atbildēt

Ir ātrgaitas ceļi un lēngaitas ceļi, bet kad tos nemitīgi "sakrusto", tad ir tā kā ir.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 1

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti