Sieviete ar Mercedes mēģina apgriezties, taču piedzīvo sadursmi ar tramvaju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sieviete ar Mercedes mēģina apgriezties, taču piedzīvo sadursmi ar tramvaju.

Tas baltās svītras pārtraukums producē avārijas! Vainīgs ir tas tur pajolis, otrajā rindā, kam ievilka pakaļā!

Kā Pļurkt teiktu, izskatījās, ka tramvaja vadītājs bija atspiedis og...

Jēziņ kāds glups!!!! Kas tev liek domāt, ka es nezinu CSN tā pat kā tu???
Izskatās, ka šī ir vieta, kur 4 (vai, ieskaitot tramvaju, 6) joslu ceļā ir atļauts kreisais pagrieziens, lai iebrauktu kaut kādā skolā vai tamlīdzīgi. Neaprakstāmi muļķīgi, un protams noved pie avārijām. Nestāstiet man, ka tur kreisajā joslā kāds vilksies uz 50, paskat, cik skaists un plats ceļš!
Pirmais bremzēja, lai nogrieztos, dabūja pakaļā. Baltais Mersis sanervozējās, uzdeva gāzi, lai apkārt avārijas vietai ielektu labajā joslā un tikpat ātri ielektu kreisajā, lai taisītu to pašu pagriezienu. Trako tramvaju aiz diviem stāvošajiem ignorēja ne jau aiz ļaunprātības, vienkārši tāpēc, ka sastresojās.
Patiesībā ceļu plānotāji/būvētāji te ir uztaisījuši lamatas. Ja tiešām tajā vietā tik šausmīgi ir vajadzīgs kreisais pagrieziens, tad bija jātaisa kaut kāda saliņa, nogriešanās josla vai tamlīdzīgi. Lai arī to tramvaju var paspēt pamanīt.

Te
www.google.com/maps/@59.9167...2!8i6656?hl=lv
ir TRĪS joslas katrā virzienā, tramvajam atsevišķa luksofora nav un cilvēki kaut kā gadu desmitiem spēj apjēgt, ka sliežu transportam ir priekšroka!! Tur un viscaur citur Ļeņingradā tramvaji nesamazinot ātrumu veica pagriezienus!

Tu esi "sajaucis krastus"! Krustojums un taisns ceļa posms.

Tu esi sajaucis pavārgrāmatu ar CSN!!!

Kas tev tur asprātīgi????? Iemācies lasīt un beidzot izlasi CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMUS!!!
Nu gan pilnīga taisnība - bezgalīgs ir tikai visums un cilvēku stulbums!!

Divās lietās Pļurkt ir nepārspējams, auto vadīšanā un sieviešu mīlēšanā! Dzīvē neprot ne vienu ne otru!

Ne tu zini kas es esmu, ne tu esi mani redzējis, ne tu zini kur es dzīvoju!!! Taču uzvedies precīzi kā bērnudārza žmurgulis, kas nezin ko iesākt un kā izdarīties kad kulaciņi sāk niezēt!
Toties tevi visi labi pazīst kā vecu marazmātiķi, kam sūdi ir ne tikai gultā, bet arī galvā!
Par auto vadīšanu droši vari paklusēt, jo tu NEKAD neesi zinājis un negribi zināt CSN, nekādā formā.
++++++++++++++
Visas savas pārgudrās un jēlās atbildes uzreiz vari sabāzt sev dirsā.
NU i glups, kas glups!

Stubs manevrs, bet ar tiesību dabūšanu un atsūkāšanu te šoreiz nav sakara. Stress un steiga.

Pietrūka dzeltenās krāsas vai krāsotājam savajadzējās pakasīt kaut ko un sanāca nepārtrauktās līnijas pārrāvums ar sliktām sekām.
Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk
Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk
Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk
Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk
Ir tikai viens jautājums - cik reizes inspektoram vajadzēja atsūkāt, lai dabūtu tik kārotās tiesības??>?|????
Sūkā tiesības man tādi gudrinieki kā tu, bet sievietēm ir cita likme.