Situācija filmētājam neatstāj citu izvēli.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Situācija filmētājam neatstāj citu izvēli.

Nu ja, bet tas ir neskaitot vēl kadus 4gab acīm/neredzamos (riepu pārdevējs,auto ražotājs, braukšanas apm instruktōrs,ceļa (ne)tīrītājs).
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Tieši to ko normāli cilvēki dara ieraugot aizdomīgas kustības - būtiski samazina ātrumu. Esmu līdzīgā situācijā bijis "aiz apdzinēja" pa ceļam uz Madonu - mani tāds apdzina ziemā un putenī (redzot to ka dzīs biju jau sen atstājis stipri vairāk vietas kā apdzinējam vajadzēs ... bet ... pēc tam kad apdzina mani - drosmes uzplūdā izdomāja ka varētu to turpināt, tas nekas ka priekšā līkums, es automātiski atmetos vēl un atstāju 5x vairāk vietas jā šim vai man varētu vajadzēt, un "kā smejies" līkumā nāk pretī, visi kam jābremzē sabremzējās(arī pretī braucošais) un šams neapskādēts tika atpakaļ joslā, bet bija tuvu. Uz tā rēķina ka visi atstāja drusku vairāk vieyas kā nepieciešams, kāds pavairāk adrenalīna noķēra, un varbūt drusku vairāk biksēs tika, bet nevienam nejas un pat bleķi neskarti.
Vēl pašam bijis ziemā joks kad priekšā piekabe bez gaismām tādos apstākļos kad jamo principā neredz līdz pa vēlu, sliedes sniegā kas visas pāriet uz pretējo joslu momentā lika nomest un ņemt vairāk pa pretējo - un tikai, kad ļoti tuvu biju pamanīju to kravinieka piekabi pa pusei joslā iesnigušu ....
Tāpēc man šķiet dīvaini ka cilvēki redz kaut ko kas neatbilst standarta situācijai, bet neko nedara ...