Labajā pusē braucošais apvidus auto pēkšņi taranē automobili, kas cenšas to apdzīt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Labajā pusē braucošais apvidus auto pēkšņi taranē automobili, kas cenšas to apdzīt.

Pirms manevra uzsākšanas jāpārliecinās par tā drošumu. Joslas maiņa ir manevrs vai nav?
Daudzi idioti SUVos brauc kā mēnessērdzīgie, pieņemot ka augstā sēdpozīcija un lielā kaste automātiski tiem ļauj neievērot CSN.
tā augstākā kaste ir arī nestabilāka un labāk aiziet uz mutes
Kamēr elektrisko automobiļu akumulatori lādējas, ceļotāji ļaujas neveselīgām izklaidēm. Lasīt vairāk
Leģendārais apvidus auto “Toyota Land Cruiser” konkursā “Latvijas Gada auto 2026” saņēma balvu nominācijā “Gada Bezceļu auto 2026”. Lasīt vairāk
Vācijas sportisko luksusa automašīnu ražotājs Porsche arī šogad piedzīvo pārdošanas apjomu kritumu. Lasīt vairāk
Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk
Viņam nebija nekāda iemesla mainīt joslu - priekšā viss brīvs. Visdrīzāk vienkārši trāpīja uz ledus un saslīdēja. Varbūt vasaras riepas?