Video autors nespēj izvairīties no sadursmes ar Mazda.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors nespēj izvairīties no sadursmes ar Mazda.

-diezgan konkrēti izskatās, ka video autors (filmētājs) ira Lohs
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ka autors pat nebremzēja. Ko policijai būtu jānovērtē ar abpusējo vainu.
A priekš kam viņam būtu jābremzē?????
Lai nebūtu pļakt
Tad man, braucot pa galveno ielu vai cēlu, pirms katra krustojuma ir jānobremzē un jāpalūr uz visām pusēm vai kāds mudaks nebrauc???
Gulēt tu noteikti nevari. Un ja kāds kuram būtu jādod tev ceļš, to nedara - tev saskaņā ar CSN ir jādara viss, lai nepieļautu CSN. Bet to jau tu pats zināji....vai tomēr nezināji?
Izlasi pirmo postu!!!
Tad manējos!
Kāda vēl tur abpusēja vaina???
Tev gan īsa atmi;ņa - aizmirsi, ko vecmeistars Vernons mācīja - spoguļi, spoguļi, spoguļi. Tomēr tam ir arī sliktā puse (manuprāt, daudz bīstamāka) - kamēr lūri atpakaļ, tikmēr priekšā situācija izmainās un sanāk pļakt
Tā ir lielākā reģistratoru lietotāju kļūda, uzskatīt, ka reģistratora esamība atbrīvo no pienākuma izvairīties no sadursmes vai apzināti iet uz avāriju, kā šajā gadījumā.
Nu ir vai nav reģistrators, iet uz avāriju apzināti totāls debilisms. Ja tiešām to var pierādīt, aizliegums vadīt jebkādu transportlīdzekli uz mūžu!
paskaties rūpīgāk, bremzēja. Nevar zināt cik smags braucamais un uz loga piles, tātad ceļš slapš.