Autobusa reiss no Baltinavas noslīd no ceļa un apgāžas (+ VIDEO) 43

Ecolines autobuss grāvī pie Smiltenes apļa Foto: iAuto.lv aculiecinieks

iAuto | 30.novembris 2023 10:49

Aculiecinieks iesūtījis attēlus ar avarējušu "Ecolines" autobusu. Pēc nepārbaudītas informācijas, tas ir reisa "Baltinava-Rīga" autobuss, kas no ceļa noslīdējis apļveida krustojumā, kur savienojas A2 un P27 šosejas (Smiltenes aplis).

Pēc liecinieka informācijas, šoferis krustojumā iebraucis ar ātrumu 87 km/h. Vai negadījumā ir arī cietušie, nav zināms. 

 
Ja Tev ir VIDEO (no reģistratora, no mobilā), vai FOTO no avārijas, policijas darba vai citiem atgadījumiem uz mūsu ceļiem, tad sūti tos publikācijai iAuto.lv uz sociālajiem tīkliem Facebook, uz e-pastu iAuto at iAuto .lv, vai šeit >>>

Ecolines autobuss grāvī pie Smiltenes apļa Foto: iAuto.lv aculiecinieks

Populārākie komentāri

43 Lasīt visus komentārus →
16 5 Atbildēt

Nu tā kā šitie izpildās uz ceļa, tikai loģisks rezultāts! Es jau kautkad rakstīju par vienu, maršrutā Ludza - Jēkabpils. 110 stabili, daudz pārgalvīgu apdzīšanu, avārijas situāciju, spiešot citus bremzēt. Pats buss šķībs uz vienu pusi, melni dūmi no trubas. Izskatās, Ecolains ienesīgais RU bisness ir beidzies, tagad atriebjas uz vietējiem.

16 1 Atbildēt

Pārvērtējis savas spējas,ziema noliek visus pa plauktiņiem,fizikas likumus neviens nav atmainījis.Savu tehniku ir jaizjūt un jāvērtē kas notiek aiz loga..

15 7 Atbildēt

Kārtejais 'm+s' riepu upuris. Redzot ar kādiem nobrauktiem lisakiem sab. transports braukā(jo autoparka uzturēšanā, tā daudz 'lētāk'), ziemā es ar autobusiem neriskētu braukt, jo pasažieru drošība šamējiem neinteresē un ir zem pašas kritikas! 

Diemžēl normālas kontroles mūsu valstī nepastāv, šāds ~20T autobuss ar pasažieriem ar tiem visezonu gludajiem lisakiem ieskrienas pa esošajiem sniegotajiem ceļiem, ta nav brīnums ka apstāties nevar un labākajā gadījumā lido grāvī.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Latvijas tirgū ienāk Ķīnas automobiļu ražotājs Zeekr (+ VIDEO)

Ķīnas autoražotājs "Zeekr" ir vēl viens šīs Āzijas valsts autobūves uzņēmums, kas ienācis Latvijas tirgū. Lasīt vairāk

Miljardu vērtajam Aston Martin debesskrāpim Maiami atklājušies nopietni defekti 6

Dzīvokļi šajos luksusa apartamentos maksā miljonus, taču īpašnieki saskaras nepatīkamiem pārsteigumiem, kas uzradušies tikai divus gadus pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā. Lasīt vairāk

Jelgavas novadā “BMW” vadītājs brauc ar 170 km/h, atļauto braukšanas ātrumu pārkāpjot par 80 km/h (+ VIDEO) 6

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību Jelgavas novadā, Cenu pagastā, pamanīja kādu “BMW” markas spēkratu, kura vadītājs vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h, brauca ar 170 km/h lielu ātrumu, tādējādi atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 80 km/h. Lasīt vairāk

3600 EUR pret 255 EUR? Neatradu auto jumta telts priekšrocības pret ātri būvējamo telti uz zemes! (+ VIDEO) 8

Vai auto jumta telts patiešām ir tās cenas vērta? 3600 EUR vērta auto jumta telts vai 255 EUR ātri uzstādāmu (pop-up) telti uz zemes. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti