Viens no motociklistiem pamana gājēju pie pārejas un sāk bremzēt, taču aizmugurē braucošais tam nav gatavs.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Viens no motociklistiem pamana gājēju pie pārejas un sāk bremzēt, taču aizmugurē braucošais tam nav gatavs.

Gājējs šoreiz nav pie vainas, bet nepieredzējis rollerists! Būtu paņēmis mazliet pa labi un viss būtu čiki bumbās!
A ja nu tas otrais bija reibumā - ko tad? Atkal visi apkārtējie vainīgi ka neļauj vienam alkānam gulēt pie stūres?
Sanāk ka tavā traktējumā katram otrajam ir jāievēro CSN jo pēc tava teiktā drīkst šmigā un ar švaku reakciju braukt!!!!
Ūpis DEKLARĒ ka SATIKSMEMES noteikumi ir jāpilda BURTISKI - tieši tā ķā tur rakstīts!
vernons MELO ka drīkst braukt reibumā, pa trotuāriem, braukt virsū cilvēkiem autobusu pieturā , notriekt gājējus uz pārejas un Dzīvojamā zonā! Ko es ne tā nocitēju no tavas konvecijas, kurā cilvēka dzīvībai ir NULLES vērtība?
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk
Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk
Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk
Praatiigs brauceejs vienmeer modelee varbuuteejo situaaciju "uz priekshu". Kameer jauniibas dullums nenorims, pie droshas braukshanas netiks. Ja buutu maksimaala koncentraacija uz mainiigo celja situaaciju, nekas taads nenotiktu!!!