Brīdina par iespējamu "melnā ledus" veidošanos uz Latvijas autoceļiem 1

Foto: iAuto

Latvijas Valsts Ceļi | 17.novembris 2014 18:15

VAS Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt meteoroloģiskie apstākļi neietekmē braukšanu pa valsts autoceļiem. Bez nokrišņiem, gaisa temperatūra no 0ºC līdz +5ºC. Dienā ievērojami nokrišņi nav gaidāmi.

Gaisa temperatūrai svārstoties ap nulle grādiem, uz brauktuves esošais mitrums sasalst un var veidoties apledojums, jeb tā dēvētais "melnais ledus". Šādos apstākļos paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu posmi ūdenstilpju un meža tuvumā.

Aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem atbilstoši braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem, kā arī ziņot par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem, ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem.

Plašāka informācija par aktuālajiem braukšanas apstākļiem, konkrēto ceļu posmu uzturēšanas klasēm, kā arī ceļu ziemas uzturēšanas organizāciju un īpatnībām ir pieejama www.lvceli.lv un zvanot pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Visi komentāri

1 1 Atbildēt

Vakar biju Viljandi, pilsētā uz krustojuma redzēju sāls graudus, lai gan ledus nav, taču temperatūra ap nulli. Diezin, kāpēc? :)

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

CSDD mājaslapā izveidota vienota sadaļa par kiberdrošības incidentu 1

nformējam, ka VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) oficiālajā mājaslapā internetā – www.csdd.lv ir izveidota vienota sadaļa, kur apkopota visa aktuālā informācija par notikušo kiberuzbrukumu CSDD informācijas sistēmai. Lasīt vairāk

Gandrīz 5,3 metri un augstākā līmeņa komforts: Genesis iepazīstina ar jauno flagmani GV90 (+ FOTO) 8

Hyundai luksusa zīmols Genesis prezentējis savu jauno flagmani – GV90, 5,29 metrus garo elektrisko SUV, kas būs pieejams standarta versijā un īpaši greznajā GV90 Neolun. Lasīt vairāk

Svarīga informācija CSDD klientiem – kādi personas dati skarti kiberuzbrukumā 8

2026.gada 10.augustā veiktā komplicētā kiberuzbrukuma rezultātā CSDD IT sistēmai, trešajai pusei bija neatļauta iespēja piekļūt informācijas sistēmās esošajiem maksājumu kvīšu ietvertajiem klientu datiem, tajā skaitā, personas datiem. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti