Visi komentāri - SKANDI MOTORS rallija komanda: mērķis ir uzvara!

SKANDI MOTORS rallija komanda: mērķis ir uzvara!

 
23.septembris 2011 11:18

Latvijas rallija čempionāta sezonas pēdējā posmā „Skandi Motors” rallija komanda ir apņēmības pilna izcīnīt uzvaru.


Jari Ketomā

Vienu no tās ekipāžām pilotēs pieredzējušais somu pilots Jari Ketomā – arī šoreiz viņu redzēsim pie „MML Sports” sagatavotā R4 grupas „Mitsubishi EVO 10” automobiļa stūres. 

Četrkārtējam Somijas autorallija čempionam J.Ketomā jau iepriekšējos Latvijas rallija čempionāta (LRČ) posmos, startējot „Skandi Motors” komandas sastāvā, bijusi iespēja sasniegt labus rezultātus ar jauno R4 grupas rallija tehniku. „BTA Rally Talsi” viņš uzrādīja labākos rezultātus trijos ātrumposmos no desmit, bet rallijā „Kurzeme 2011” J.Ketomā jau pirmajā ātrumposmā uzrādīja labāko laiku. Kad tehnikas defekts liedza iespēju turpināt cīņu par punktiem, Jari, braucot super-rally sistēmas, bija ātrākais divos ātrumposmos un vēl piecos ierindojās pirmajā trijniekā.

J.Ketomā secina, ka R4 grupas Mitsubishi EVO 10 var var līdzvērtīgi konkurēt ar S2000 un pat WRC klases automobiļiem. Pilots apgalvo, ka brauks ātri, jo tas esot viens no galvenajiem nosacījumiem uzvaras gūšanai – tāpat kā precizitāte katrā līkumā: „Latvijā uzvarēt rallijā nav viegli – būtībā tā tas patlaban ir jebkur pasaulē. Tomēr MML Sports komanda kopā ar mani ir darījusi daudz, lai uzlabotu auto regulējumus – jaunai automašīnai vienmēr ir svarīgi atrast labāko kopsaucēju starp tehniku un pilotu. Un man šī automašīna ir tikpat kā sapnis, salīdzinot ar parasto N grupas auto.” Ekipāža Ketomā/ Stenbergs rallijā „Latvija 2011” trasē dosies ar 1.starta numuru.


R.Kisiels

Kuldīgas apkaimes un Jūrmalas ceļos varēsim skatīt arī otru “Skandi Motors” rallija komandas ekipāžu – Raimondu Kisielu ar stūrmani Arni Roni, kuri startēs ar Mitsubishi Lancer WRC. Ceturtdien Snēpeles un Laidu apvidū aizvadīti treniņi gan dienā, gan diennakts tumšajā laikā, gatavojoties paredzamajam nakts ātrumposmā Kuldīgā, kas noslēgs pirmo sacensību dienu. R.Kisiels gan atzīst, ka saistībā ar iepriekš izlaistajiem LRČ posmiem viņš nedaudz zaudējis formu: „Ja brauc katru mēnesi, tad atnāc uz sacensībām gluži kā uz darbu. Tagad sajūtas ir citādas – varētu teikt, neliela mandrāža.. Galvenais ir koncentrēties sacensībām!” Kisiels/ Ronis rallijā „Latvija 2011” startēs ar 10.kārtas numuru.

„Skandi Motors” komandas sastāvā rallijā „Latvija 2011” brauks arī trešā ekipāža – Edgars Svencis ar stūrmani Miķeli Mežaku. Viņi startēs N4 grupas ieskaitē ar Mitsubishi Lancer EVO 10.

Rallijā „Latvija 2011” kopumā dalību pieteikušas 88.ekipāžas. 13 ātrumposmos sportistiem būs jāmēro vairāk nekā 120 km – 78 km pirmajā un 43 km otrajā dienā. Jāpiebilst, ka svētdien lielākā daļa posmu būs organizēti skatītājiem, jo risināsies Ķemeru ielās. Rallija starts 24.septembrī plkst.13:00 Kuldīgas centrā.

Atgādinām, ka „Skandi Motors” rallija komandas gaitas sacensībās tiek atspoguļotas gan http://www.youtube.com/SkandiMotors, gan www.twitter.com/SkandiRallyTeam, kā arī internetā http://www.skandirallyteam.lv.

Foto: Artūrs Bets

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ford pārskata elektrifikācijas plānus – vēl platāks solis atpakaļ 4

ASV autobūves uzņēmums atzīst kļūdu virzībā uz vispārējo elektrifikāciju, rēķinās ar zaudējumiem un turpinās ražot arī degvielas automašīnas. Lasīt vairāk

 

Uzdāvini savai otrajai pusei "Porsche Off-Road Experience" piedzīvojumu 333 trasē. Te neliels ieskats (+ VIDEO) 2

Tas nav vienkārši brauciens. Tā ir robežu pārbaude – tavu un arī Porsche. Stāvas nogāzes, īsta 4x4 trase, bet bez dubļiem, auto šūpoles un 3 metrus augsts metāla tilts, kas prasa pārliecību un precizitāti. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 14

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 34

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti