Visi komentāri - Augusta vidū Biķerniekos risināsies ātruma svētki

Augusta vidū Biķerniekos risināsies ātruma svētki

 
6.augusts 2012 13:01

17.-18. augustā Biķernieku trasē risināsies šī gada vērienīgākas autošosejas sacensības Baltijā – „Riga Summer Race 2012”.

Šajā ātruma festivālā trasē redzēsim ne vien Baltijas ātrākos autošosejas pilotus, bet arī vairākus vadošos Latvijas drifterus, kuri skatītājus priecēs ar atraktīvu šovu.

Sacīkstēs tiks aizvadīti Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltijas autošosejas posmi, kas nozīmē, ka trasē būs redzama liela automašīnu daudzveidība un aizraujošas cīņas. Visos čempionātos sezona lēnām tuvojas noslēgumam, tādēļ cīņas, konflikti un kontakti starp braucējiem neizpaliks.

Latvijas čempionātā startēs Nacionālā klase ar desmit uzvaru kārojošiem sportistiem, Baltijas čempionātu ar 15 pilotiem pārstāvēs Kumho Challenge, no Igaunijas ieradīsies vismaz 15 BMW 325 klases piloti, tāpat savas cīņas aizvadīs Lietuvas čempionāta braucēji, savukārt ātrākās Baltic GT ieskaites automašīnas sacentīsies par „Riga Summer Race” kausa izcīņu. Skatītājus priecēs arī allaž atraktīvās vēsturiskās Dzintara Volgas, kuru skaits šoreiz varētu pietuvoties 30 pilotiem.

Baltic GT klasē uz starta solās iziet vairāki stipri pārbūvēti un vairāk nekā 400 zirgspēkus attīstoši „BMW M3”, to starpā autošosejā sevi pierādījušie „TVA Racing” un igauņu mūsdienu autošosejas leģenda Tōnu Soomer, kuri savā starpā varētu aizvadīt aizraujošas cīņas pie galvu reibinošiem ātrumiem.

„Riga Summer Race 2012” patiesi būs īsts ātruma festivāls un saldais ēdiens auto un autosporta cienītājiem, jo vienlaikus notiks autošosejas un auto slaloma „Gymkhana” sacensības, tāpat skatītājus priecēs vadošo Latvijas PRO drifteru paraugdemonstrējumi un vērienīga antīko automobiļu parāde, kuru Rīgas Svētku ietvaros par godu savai 40 gadu jubilejai organizē Latvijas Antīko Automobiļu klubs.

Jāatzīmē, ka „Riga Summer Race 2012” oficiāli iekļauta Rīgas Svētku programmā, un tā kā šajās dienās Rīgā sabiedriskais transports būs bez maksas, tad visi skatītāji varēs ērti un par velti tikt līdz Biķernieku mežā esošajai trasei. Arī organizatori padomājuši par skatītāju maku labsajūtu, tādēļ abu dienu biļetes cena būs tikai trīs lati, savukārt invalīdiem, pensionāriem un bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Organizatori lielu paldies vēlas pateikt „Riga Summer Race 2012” sponsoriem un atbalstītājiem: pasākuma ģenerālsponsoram TVA Group, sponsoriem Motul un Yuasa, atbalstītājiem Koblenz un Moller Auto, kā arī informatīvajiem atbalstītājiem Go4speed, Radio 101 un ss.lv. Vairāk un plašāka informācija par „Riga Summer Race 2012” norisi, dalībniekiem un jaunumiem pieejama sacensību oficiālajā mājas lapā www.rigasummerrace.lv.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 15

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO) 1

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti