Satiksmes organizācijas izmaiņas Vienības gatvē pie Ozolciema ielas 10

 
16.oktobris 2009 12:03

Kā informē Rīgas Domes Satiksmes departaments, no svētdienas, 18. oktobra, Vienības gatvē virzienā uz pilsētas robežu pirms krustojuma ar Ozolciema ielu kreisā braukšanas josla būs paredzēta kreisā pagrieziena manevram uz Ozolciema ielu, bet labā braukšanas josla – virzienam taisni pilsētas robežas virzienā.

Satiksmes organizācijas izmaiņas ir nepieciešamas, lai mazinātu konfliktsituāciju veidošanos, transportlīdzekļu vadītājiem mainot braukšanas joslas. Turpmāk transportlīdzekļu vadītāji, kuri vēlēsies veikt kreisā pagrieziena manevru uz Ozolciema ielu, varēs jau laikus ieņemt iecerētajam braukšanas virzienam paredzēto braukšanas joslu, nekavējot aiz sevis tos transportlīdzekļus, kas dodas taisni pilsētas robežas virzienā.

Satiksmes organizācijas izmaiņas tiks ieviestas pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma. Ceļa zīmju uzstādīšanu veiks SIA “Rīgas luksofors”. Minētajā Vienības gatves posmā ir paredzēts uzklāt arī papildus ceļa horizontālo apzīmējumu, kad šiem darbiem būs labvēlīgi laika apstākļi un sauss brauktuves segums. Ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanu veiks SIA “KMK projekts”.

 
Visi komentāri
 
271936. viesis 16.oktobris 2009 12:35
0 0 Atbildēt

Nu un kur tad atkal shēmiņa pazudusi,ko ?

271948. viesis 16.oktobris 2009 15:51
0 0 Atbildēt

Pieturu no turienes vajag novākt un uzlikt zīmi apstāties aizliegts. impji tur stājas.

271951. viesis 16.oktobris 2009 16:24
0 0 Atbildēt

Teorētiski palīdzēs kriesā pagrieziena veicējiem, kuri griež no Ozolciema ielas uz Vienības gatvi - 2. joslā tagad varēs droši griezt.

271952. viesis 16.oktobris 2009 17:09
0 0 Atbildēt

un vispār gatves šauro posmu jau sen vajadzēja paplašināt uz 4 joslām. tad gan pa vidu prasītos atdalošā. jo impji no d-pakava arī zīmes neievēro un taisa kreisos.

271956. viesis 16.oktobris 2009 18:30
0 0 Atbildēt

anonimikis [?] 16.10.2009 17:09

Arī uz pārējām mazajām ieliņām griežas, neskatoties uz zīmēm.

Un aiz troļļuka galapunkta pat zīmes ķēpāja, lai nogrieztos uz 16-stāvenēm.

Bet nu šaubos, vai tuvākajā laikā paplašinās - naudas tak nav(piemēram, cik ilgu laiku vajadzēja naudas atrašanai, lai pie Akmens tilta jaunās zīmes un horizontālos apzīmējumus, sakarā ar troļļuku novākšanu, uzstādītu).

271957. viesis 16.oktobris 2009 19:57
0 0 Atbildēt

šodien braucu gar strēlniekiem... tur to zīmi ka galvenais ceļš uz Akmens tiltu sen uzlika?

271959. viesis 16.oktobris 2009 20:22
0 0 Atbildēt

271957. viesis 16.10.2009 19:57

Sanāk, ka no 10. oktobra jau - www.rdsd.lv/?ct=sanu1&fu=read&id=208

271967. viesis 18.oktobris 2009 12:58
0 0 Atbildēt

Saspringtajās stundās tur josla nepalīdzēs, plūsma, kas nāk no Jelgavas puses reizēm ir pārāk intensīva, lai tur nogrieztos...

271974. viesis 19.oktobris 2009 0:09
0 0 Atbildēt

Ir izveidota jauna domubiedru grupa! ''Autovadītāji''

Autovadītāju tusiņš.

#Apspriežam sev aktuālas tēmas saistītas ar autovadīšanu!

#Latvijas autoceļu stāvoklis;

#Ieteikumi citiem autovadītājiem;

#Droša,un ekonomiska braukšana;

#Pieredze,interesanti atgadijumi uz autoceļiem

#Un daudz kas cits.

www.draugiem.lv/groups/group....ouplanguage=lv

271979. viesis 19.oktobris 2009 9:45
0 0 Atbildēt

windy

saspringtajās stundās intensīvā plūsma parasti ir dažādos vrizienos. Ja no rīta, tad ilgāk jāgaida, lai nogrieztos uz Ozolciema ielu, bet ikdienā parasti vadītāji ir diezgan laipni un palaiž tos, kas vēlas nogriesties pa kreisi, jo tāpat stāv sastrēgumā. A vakaros no Jelgavas puses plūsma nav nemaz tik izteikta, tā kā ir OK.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dronu incidentu gadījumā kompensāciju kārtība joprojām neskaidra (+ VIDEO) 1

Pēc vairākiem dronu incidentiem Latvijas pierobežā aktualizējies jautājums – kas notiktu gadījumā, ja bezpilota lidaparāts sabojātu tehniku, ēku vai citu īpašumu? Vai zaudējumus segtu apdrošinātājs, vai tomēr būtu jāpaļaujas uz valsts kompensācijām? Lasīt vairāk

 

Kas ir MV Augusta Brutale 800 cena no 12 600 EUR par 798 cm3, 113 ZS, 194 kg (+ VIDEO) 2

MV Agusta Brutale 800 ir Itālijas ražotāja MV Agusta vidējās klases "naked bike" jeb neapšūts sporta motocikls, kas apvieno augstu veiktspēju, agresīvu dizainu un premium klases aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 17

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 

Kādi ir spāņu motocikli "Rieju Adventura Rally 307" un "Rieju Xplora 557" (+ VIDEO)

Aventura Rally 307 ir viegls “Dakāras stila” ceļojumu enduro, kas fokusējas uz bezceļu braukšanu un garākiem piedzīvojumu braucieniem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti