Jauno satiksmes dalībnieku forums

 
29.aprīlis 2013 9:15

No 29.aprīļa līdz 3.maijam, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums” (JSDF) reģionālie posmi notiks Jēkabpilī, Pļaviņās, Rīgā un Liepājā.

- pirmdien, 29.aprīlī, pulksten 11:00, Jēkabpilī, CSDD Jēkabpils nodaļā. Aicinātas piedalīties komandas no Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novadiem un no Jēkabpils pilsētas;
- otrdien, 30.aprīlī, pulksten 11:00, Pļaviņu novada ģimnāzijā. Aicinātas piedalīties komandas no Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novadiem;
- ceturtdien, 2.maijā, pulksten 12:00, pie Rīgas Motormuzeja. Aicinātas piedalīties komandas no Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu un Sējas novadiem, kā arī – no Rīgas pilsētas;
- piektdien, 3.maijā, pulksten 11:00, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolā. Aicinātas piedalīties komandas no Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas un Aizputes novadiem, kā arī – no Liepājas pilsētas.

Kopš 18.aprīļa JSDF reģionu sacensības jau notikušas Dobelē, Bauskā, Tukumā, Aizupē, Kuldīgā, Talsos un Ventspilī, bet vislielākais dalībnieku skaits līdz šim bijis Kuldīgā, Ventspilī un Dobelē. Notikušo sacensību rezultāti atrodami šeit: http://ej.uz/x872. Kopumā 32 posmi visā Latvijā risināsies līdz pat 24.maijam. Ar visu sacensību laikiem, vietām un kontaktpersonām iespējams iepazīsties šeit: http://ej.uz/p2ja.
Sacensībās aicināti piedalīties 4.-6.skolēni, kuri dzimuši 2001.-2003.gadā. Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa: http://ej.uz/5gqz un jānosūta uz attiecīgo CSDD nodaļu (pa pastu vai uz e-pastu; ne vēlāk kā divas dienas pirms sacensībām). Savukārt, dažus piemērus, kā sagatavoties sacensībām, iespējams atrast šeit: http://ej.uz/jjat.
JSDF sacensību otrā kārta jeb lielais fināls, kā ierasts, notiks jūnija sākumā, Rīgas Tehniskās universitātes Sporta un atpūtas bāzē „Ronīši”. Šo sacensību uzvarētāji septembra beigās dosies uz Eiropas sacensībām Melnkalnē.
JSDF sacensības CSDD rīko jau kopš 1993.gada – šogad šim notikumam aprit 20 gadi. Ik gadu pasākumā piedalās vairāki tūkstoši skolēnu, kas ir nozīmīgs īpatsvars 4.-6.klašu bērnu. JSDF uzvarētāji ar nozīmīgiem panākumiem iepriekšējos gados startējušas Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās. Piemēram, 2009.gadā Somijā iegūta 1.vieta, 2000.gadā Vācijā – 2.vieta, 1999.gadā Latvijā, 2002.gadā Šveicē, 2007.gadā Spānijā un 2010.gadā Maķedonijā – 3.vieta, 2011.gadā Francijā – 5.vieta, bet 2012.gadā ļoti sarežģītā trasē Polijā izcīnīta godpilnā 3.vieta.



CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ADAC 2026. gada ziņojums: jaunie auto kļūst izturīgāki; uz elektroauto var paļauties vairāk

Vācijas ADAC, kas skaitās lielākais automobilistu klubs Eiropā, apkopojis statistiku par automašīnu bojājumu skaitu un secinājis, ka tehniskie defekti jaunās automašīnās samazinās, tas ir – uz jaunajiem auto tagad var paļauties vairāk nekā tas bijis pirms desmit gadiem, bet elektroauto uzticamības ziņā ir pārāki par auto ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Ieskats Auto 2026 izstādē (+FOTO) 9

Šodien Ķīpsalā tiek atklāta izstāde AUTO 2026. Lasīt vairāk

 

Jaunums Ķīnas tirgum: Audi iepazīstina ar AUDI E7X (+ FOTO) 8

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis Ķīnas tirgum izveidotā zīmola AUDI otro modeli – elektrisko apvidus auto E7X. Lasīt vairāk

 

Ar 40 miljonu atbalsta programmu mudinās izvēlēties elektroauto (+ VIDEO) 8

Arvien vairāk cilvēku pārsēsties uz elektroautomobiļiem un citiem videi draudzīgiem auto plānots mudināt ar īpašu atbalsta programmu 40 miljonu eiro vērtībā. Par to valdība lēma šonedēļ. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti